Opinie o Nzoz Medentis Karolina Sputowska w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nzoz Medentis Karolina Sputowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nzoz Medentis Karolina Sputowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Medentis Karolina Sputowska w Tomaszów Mazowiecki

Wszystko co zostało opisane wcześniej odnoście warunków pracy jest prawdą. Osobiście przeżyłam szok, że pracodawca może z takim brakiem szacunku traktować swoich pracowników. Recepcjonistki pracują ponad siły, nie mają przerwy obiadowej. Są podsłuchiwanie (rozmowy telefoniczne jak i podsłuch na recepcji), ciągle obserwowane na kamerach. Pracodawca ma problem nawet z tym, że wyjedzie się do toalety. Jestem ździwiona, że jeszcze nikt nie zgłosił tego do inspekcji pracy. Budynek ładny, ale niestety atmosfera w środku toksyczna. Odradzam jeśli nie chcecie nabawić się nerwicy, bo niestety moim zdaniem to co się tam dzieje to (usunięte przez administratora) w czystej postaci.

Była pacjentka

We dwie na jednej zmianie? To chyba nowość w ostatnim czasie. Będąc kilka razy może raz widzialam dwie kobiety i wyglądało, że będą się wymieniać. Zastanawiałam się jak jedna daje rade obsługiwać wszystko. Ale czytając wpisy już chyba rozumiem i mam nadzieję, że właściciele otworzyli oczy. Przyjmując nowych lekarzy już dawno powinni powiększyć rejestrację. Mleko się jednak rozlało i negatywne opinie krążą już po mieście.

Super miejsce. Pani Doktor wszystko tłumaczy nowym pracownikom, również po swoich godzinach pracy. Zawsze życzliwa i chętna do pomocy. Julia i Monika z wpisów poniżej cały czas pracują w gabinecie i mają sie dobrze, a Ilona choć już nie pracuje, to często nas odwiedza, ponieważ leczy się w Medentis:)

@Wytrzymałam tylko dzień próbny

Drugiego dnia już nie chciałaś tu przychodzić? Coś Ci w ogóle mówili po tym pierwszym dniu? W sensie, czy są z Ciebie zadowoleni, że będzie taka i taka umowa? Bo o kasie to dałaś do zrozumienia, że się nie kłopotali ani z zapłaceniem ani z podaniem szczegółów.

Bogdan Nowy wpis

Jest post na FB z końca marca, że potrzeba im lekarzy. Ja akurat jestem ortodontą. Elastyczność grafiku bardzo by mi odpowiadała. Deklarują też dobre wynagrodzenie. Jakiej więc kwoty oczekiwać?

Kandydatka na rejestrację
@Anonim

Z tego co wiem i dowiedziałam się na rozmowie, rejestratorki mogą tam zarabiać nawet 5000 na rękę, bez nadgodzin. Pracują dwie na zmianie, więc chyba jest kiedy iść do toalety;) podobno zajmują się tylko rejestracją. Może praca ponad siły to dla Ciebie jakakolwiek praca?:) rozmowy nagrywane są w każdej większej przychodni - to normalne. W mojej poprzedniej pracy też były nagrywane

Pacjent
@Anonim

Niestety byłam świadkiem jak traktuje się recepcjonistkę. (usunięte przez administratora) do sądu powinien być zgłoszony, bo myślę że to nie tylko ten pracownik słyszy takie teksty. Zmieniłam przychodnie bo wspieranie takich pracodawców nie schodzi w grę. (usunięte przez administratora) szefostwa i brak kultury!

@Kandydatka na rejestrację

2 tygodnie temu widziałam dwie:)dawniej była jedna, widocznie się rozwijają i zatrudniają kolejne:)

@Anonim

Przecież przerwa dla pracownika zawarta jest w kodeksie pracy i umowie. Jakie macie umowy na recepcji? O pracę czy są to po prostu zlecenia? Oglądanie kamer to jeszcze nie przestępstwo, może pracodawca ma jakieś złe doświadczenia. A pracownicy? Na tej płaszczyźnie z atmosferą jest w porządku?

Jaka zacięta obrona, dyskusja raczej, jak już. Jak dla mnie info o tym, że pracuje się tam na rejestracji we dwie i że zarobić można 5 tyś. zł na rękę to pewien konkret. A jakie Ty masz info, o wzajemnym traktowaniu się personelu z osobami zarządzającymi i szerzej o pracy tutaj?

Lola Nowy wpis
@Anonim

Miałam tam składać cv ale po takich wpisach nie ma sensu. Moje nerwy są więcej warte. Dobrze, że piszecie dziewczyny. W innych miejscach na pewno jest ciut lepiej.

Była pacjentka Nowy wpis

Dobre zarobki, szkolenia, asysta zawsze na 4 ręce a nie bieganie od gabinetu do gabinetu. szczerze to wcześniej takich warunków nigdzie nie miałam. Kto ma doświadczenie w pracy jako asystentka ten wie o co chodzi

A znasz może stawkę? Bo czytałam niżej, że nawet ktoś przeszedł dzień próbny, a o wynagrodzeniu nic się nie dowiedział. No i się zastanawiam co dokładnie mogą oznaczać te "dobre zarobki". Może poznam chociaż widełki? Asystentki też minimalną mają, tak jak ktoś się wypowiadał tu o pracy na recepcji? Jak z grafikiem pracy, da się dopasować?

Odp

Kwestia czasu i ty też otworzysz oczy, ale nie życzę ci źle. Pani doktor bardzo chętnie spędza czas w pracy po godzinach pracy… najlepiej wcale z tamtąd nie wychodzić. Leczenie to jedno, bo lekarze tam zawsze byli okej. Ale praca tam to coś okropnego.

czytelnik
@Odp

Nie złą tam mają rotacje skoro nawet nie pamiętają, że ktoś u nich pracował :D (usunięte przez administratora)

???

Chyba sami właściciele sobie opinie wystawili!!! Czytając inne wpisy.

Masakra
@???

Oczywiście że sami sobie wystawili. Pomocna pani doktor pomagała jak miała interes. Otworzyła gabinet i brała wszystkich jak leci, udawała fajna albo pokrzywdzona żeby tylko dowiedziec się jak pracowało się w innych gabinetach i brać pomysły żeby rozkręcić interes. Byłam światkiem jak zatrudniła dziewczyne, która nigdy nie pracowała w zawodzie i jak się zapytała o coś pomocnej pani doktor to Odrazu była awantura że proszę się pytać koleżanek ja nie będę tulmaczyla mogę najwyżej o ortodoncji poopowiadac. Wielka specjalistka. Stomatolodzy cały czas po starzach z zerowym doświadczeniem tresowanych przez właścicielke. Współczuję pacjentom. Cały czas zmiany w personelu. Asystetki cały czas dostaja wiadomości na messegerze sobota, niedziela, święta ponieważ szefowa twierdzi że tylko wtedy ma czas. A kogo to interesuje. Dziwię się że nikt jeszcze ich nie zgłosił do inspekcji pracy, skarbówki czy sanepidu bo dziewczyny niektóre też pracowały bez umowy o pracę czy były inne kwiatki. Jeszcze gdyby chociaż za to wszystko proponowali dobre pieniądze a tu nie znajdziesz nawet tego.

Helena
@Masakra

To czemu zatrudniani są ludzie bez doświadczenia, a potem nie mogą zadawać pytań? Co jeśli ktoś szefowej nie odpowie po godzinach pracy, jakaś kara jest? Za ile pracowały te dziewczyny, najniższą krajową?

@Helena

Zdecydowanie odradzam to miejsce pracy. Szefostwo wykosztuje swoją pozycje i stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Szkolenie o którym mówią na rozmowie opiera się na pokazaniu gabinetu i radź sobie sam :) zatrudniają osoby ,które chcą sami nauczyć i oczekują że będziesz wiedzieć i potrafić wszystko a jak o coś zapytasz zamiast pomocy dostajesz (usunięte przez administratora) że czegoś nie umiesz ( No ale skąd mam umieć ?????) Praca za najniższą krajową ,do późnych godzin wieczornych znacznie wykraczających poza podane godziny pracy gabinetu. Obejmując jedno stanowisko robisz tak naprawdę masz tak naprawdę trzy : asystentki ,sprzątaczki i recepcjonistki. Brak ustalonej przerwy np na obiad ,możesz być 13 h w pracy i nie zjeść nic oprócz śniadania bo nie było kiedy, bo opóźnienie , bo pacjent bólowy. Nikt nie pyta czy możesz zostać godzinę dłużej w pracy żeby go przyjąć. Notoryczne wiadomości od szefostwa po godzinach pracy , w nocy i dni wolne. Generalnie dużo obiecują, mało dają. Plusem na pewno są pozostali lekarze , którzy zawsze byli pomocni i wyrozumiali oraz to że gabinet jest nowoczesny.

To czy można się tu czegoś nauczyć, choćby od współpracowników? No wiesz, coś, co przydać się może kiedy indziej i gdzie indziej? I co by się stało, gdybym podczas rozmowy uprzedziła, że nie reaguje na próby kontaktu poza godzinami pracy?

Jeśli masz już doświadczenie w tym zawodzie to raczej niczego nowego się nie nauczysz. Ewentualnie z rozmów z lekarzami czasem można dowiedzieć się czegoś jak się ich poprosi to powiedzą albo sami z siebie . Czasem opowiadali mi o zdjęciach rtg co na nich widać itd. Wtedy było sporo przyjaznych lekarzy :) Ale nie wiem jak teraz ,bo roszady w personelu są tam częste.

Notorycznie słyszanym przez wszystkich był tekst o tym że ich nie interesuje nasze życie prywatne , także raczej się tym nie przejmą i będą wypisywać dalej i masz przyjść do pracy albo w niej zostać i posprzątać bo sprzątaczka nie odbiera

Przecież tu zawsze były oddzielne osoby do sprzątania i na rejestrację:) żadna z asystentek nie pracowała i nie wie jak pracować na rejestracji, więc n ie wiem skąd wzięte te informacje?:)na pewno praca tutaj to nie miejsce dla wiecznie narzekających i którym nie chce się poracować. Pracowałam w innych miejscach i tam faktycznie trzeba było sprzątąć i odbierać telefony. Oprócz tego pieniądzę myślę, że jedne z wyższych w zawodzie + premie. ja miałam wszystko wytłumaczone przez resztę dziewczyn jak przyszłam

Arturo

To w tej samej firmie pracujecie, czy pracowałyście, że tak odmienne opinie macie? Co do pieniędzy, to nikt tu o nich szczerze nie napisał. Dlatego może poprosiłbym o podanie kwoty. Mam nadzieję, że to nie problem? Będzie przynajmniej żona wiedzieć, ile by zarobiła w tej firmie, jak pojawi się jakieś ogłoszenie.

Wytrzymałam tylko dzień próbny
@Arturo

Ja byłam na dniu próbnym. Miałam przyjść i zapoznać się z pracą gabinetu jak i samym gabinetem. Godziny, które ustalałam z szefową przez telefon nijak miały się do tych na dniu próbnym. Miałam być 3h, byłam 6. Dobrze, że wcześniej coś wiedziałam, bo tak to nie dowiedziałabym się nic o pracy w tym zawodzie. Szefowa o wynagrodzeniu nie wie, jaka jest stawka. Każe rozmawiać z mężem, szanowny mąż też nie określa konkretnej kwoty. Za dzień próbny nie dostałam wynagrodzenia, mimo że pracowałam 6h jak normalny pracownik :)

@Wytrzymałam tylko dzień próbny

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nzoz Medentis Karolina Sputowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
Recepcjonistka

Nie polecam. Miałam " przyjemność" pracować chwilę na recepcji .. dwa dni była ze mną pracownica , która nawet nic nie tłumaczy tylko siedzi na telefonie i potem rzucają na głęboki ogień z pretensjami że ktoś czegoś jeszcze nie rozumie . Szefostwo siedzi tylko w kamerach i podsłuchuje . Płaca minimalna bez umowy a wymagania z wyższej półki.

Lidia
@Recepcjonistka

W ogóle umowy nie było? Czy miałaś jakieś zlecenie chociaż? I skąd pomysł z tym podsłuchiwaniem? Masz na to jakieś dowody?

@Lidia

Każdy się ze podsluchujecie pracowników bo nikt nic nie wie niby a każdy wszystko wie

Niech się Mateuszek w końcu wezmie do roboty a nie siedzi na dole o podsłuchuje. Zeruje na tej biednej żonie co ma problem z głową ale ważne żeby się kasa zgadzała. (usunięte przez administratora)jakich mało Najlepsze to jest to że tam jest wszystko nowe jak i stomatolodzy Zero doświadczenia, ogarnięcia i szefowa co tylko robi żeby zarobić. Współczuję ludziom co tam się leczą

Nie polecam!!!Jakiś czas temu pracowałam w tym miejscu praca do późnych godzin nocnych, brak szacunku do pracownika, poniżanie jak i naśmiewanie i ocenianie pacjenta po wizycie wieczne pretensje, sms i wiadomości na grupę Messenger po godzinach pracy jak w weekendy i święta. Należałoby jeszcze wspomnieć że mają problem z wypłacalnością.

Omijać to miejsce szerokim łukiem!!!

Nie Polecam !

Najgorsze miejsce pracy z jakim miałam do czynienia. Już na rozmowie kwalifikacyjnej postawa właścicielki sprawiała, ze miałam ochotę uciekać. Dziwię się, że ktoś tam zostaje na dłużej. Ładny budynek i to jedyny plus. Kręcą co do umowy, co do wynagrodzenia, co do godzin pracy. Już na rozmowie mówią o tym, że trzeba będzie prywatny czas również poświęcać. Czyli dostaniesz materiały do nauki i ucz się za darmo w domu. Takie „szkolenie”. Bardzo odradzam. Widać po pracownikach, że są w dużym stresie.

Oferowali bardzo dobre warunki pracy jak i dobre pieniądze. Tylko oferowali. Właściciel cały czas kręcił co do umowy jak i wynagrodzenia. Właścicielka chodziła i sprawdzała każdy mój krok. Słyszałam jak w socjalnym bardzo źle wypowiada się na temat pracowników i lekarzy jak i BYŁYCH PRACOWNIKÓW! Szczytem chamstwa było dla mnie zaproszenie mnie przez nich na Messengerze do zbiorowej grupy asystentek gdzie szefostwo potrafiło wypisywać swoje pretensje po godzinach pracy jak i w weekend. Dziwie się że z takim zachowaniem nikt jeszcze nie poszedł z tym do sądu.

Hanna
@Monika

No to faktycznie trochę nieciekawie. :/ A jakie pretensje do was dochodziły podczas tych weekendów? Czyli ostatecznie jak u Ciebie z tą całą kasą wychodziło?

Julia

Najgorsza praca w jakiej byłam . Szefostwo nie szanuje pracowników , nagaduje i skłóca zespół . Nigdy nie wiadomo o której się w wróci z pracy bo Szefowa pracuje do późnych godzin nocnych . Brak przerw i wykorzystywanie pracowników na maxa a i tak jest zawsze źle . Co do formy zatrudnienia i stawki to porażka !! Nie Polecam Omijać to miejsce !

Ilona

Szerokim łukiem omijać to miejsce. Właściciele są najgorszego sortu jaki istnieje. Praca 12 godzin dziennie nawet w soboty. Pracownik nie może wyjść o umówionej godzinie zakończenia pracy. Gdy się sprzeciwi w jakim kolwiek aspekcie jest gnębiony i poniżany. Śmieszne pieniądze, właścicielka potrafi pracować do późnych godzin oczekując tego samego od pracowników. Właściciel śledzi każdy krok siedząc na dole dodatkowo nie potrafi określić warunków pracy i wynagrodzeń. Kłamie przy stawkach godzinowych. Nie ma przerwy w pracy. Czepianie się o wszystko. Miejsce piękne z wieszchu w w środku tragedia. Dodatkowo właściciele obgadują lekarzy, pracowników praz pacjentów. Przez tyle lat pracy nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Medentis Karolina Sputowska - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nzoz Medentis Karolina Sputowska?

Zobacz opinie na temat firmy Nzoz Medentis Karolina Sputowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nzoz Medentis Karolina Sputowska?

Nzoz Medentis Karolina Sputowska
  • Ludwika Zamenhofa 7A