Opinie o Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska w Radomsko

Joanna Nowy wpis

Pani Klekowska Elżbieta NIP 6272367717 zalega z płatnością z 01/06/2022, wystawiona FV za wykonaną usługę transportową. Telefonów nie odbiera na @ nie reaguje. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zgłosiłam do miejscowej Prokuratury. STOP dla Pani Klekowskiej Elżbiety nie płacącej za wykonane usługi!!

Joanna

Jak na dzień dzisiejszy sprawa u prokuratury się rozwija? Co ci w ogóle w prokuraturze mówili, są szanse na wygraną?

Antonii Nowy wpis
@Joanna

mi przez prokurature odzyskała jedna kancelaria. zostawie kontakt. zajęło im to 4 miesiące ale ja miałem niedużą kwote do odzyskania bo 5000 zł, ale moje więc chciałem. 534-996-O35. Komuś jeszcze się udało tak jak mi?

Marzena Nowy wpis
@Antonii

dziękuję na informację, kontaktowałam się pod tym numerem, znają sprawę, pomogą.

Antonii Nowy wpis

Honorata

Pytanie czy faktycznie ktoś ma aktualnie od firmy cokolwiek do odzyskania?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Rafał Walczak

Współpracując z kancelarią pod numerem 516 328 I85 udało odzyskać się całość zalegającej kwoty, i to nie małej, jak ktoś ma jeszcze problemy z niezapłaconą fakturą polecam zadzwonić i dopytać o współprace, Polecam

Odpowiedź
@Rafał Walczak

zadzwoniłem i zleciłem im sprawe, ciekawe kiedy będą efekty, jak dostane info to dam znać

Małgorzata
@Rafał Walczak

A długo zajęło odzyskanie kwoty z tej niezapłaconej faktury? Firma nie chciała zapłacić czy po prostu urwała kontakt i udawała, że nie było tematu?

MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

MIKOŁAJ
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

UWAGA NA NACIĄGACZY FIRME NEXUS GROUP do której należy ten numer, firma istnieje 5 miesięcy w zarządzie 18latek, wrzucają wszędzie taką samą opinie próbując naciągnąć poszkodowanych

Robert Tomczuk
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

UWAGA NA FIRMĘ NEXUS GROUP NACIĄGACZE! wrzucają wszędzie tą samą opinie próbując oszukać jeszcze więcej poszkodowanych osób! PRZESTRZEGAM PRZED TYM NUMEREM, wystarczy wpisać go w google aby sprawdzić przy ilu opiniach jest on wstawiony!

MACIEK
@MIKOŁAJ

Witam, nie wiem skąd negatywny komentarz. Korzystam z uslug w sprawie firmy Optimus Prime i nie mam zadnych zastrzezen. Cel jaki mialem to odzyskac pieniadze i zostal spelniony. Obslugiwal mnie mecenas Adrian, sam sprawdziłem w spisie izby radców prawnych i jak najbardziej jest to prawdziwa kancelaria. Pozdrawiam

Mikołaj
@MACIEK

Ta, obiecuja gruszki na wierzbie a gówno robicie. Żenada, ze sami sobie takie komentarze musicie pisac. Na zweryfikowanym koncie widać z jakiego IP są opinie, nie wiem czy wiecie ;)

@Mikołaj

Ale do tego IP to chyba admin ma tylko dostęp? A poprzez te wspomniane "gruszki" to co masz konkretnie na myśli

Adrian Trans

Ja polecam kancelarie ktora prowadziła moją sprawe. Sprawa trwała z 5miesiecy i odzyskałem kase za transport wiec super, jak komuś jeszcze wisi Pani Elżbieta to polecam kontakt pod numer 516 328 185

@Adrian Trans

Przestrzegam przed dzwonieniem pod ten numer! Wyludzaja dane osobowe i karzą płacić za wymyślone rzeczy!!!1!

Anonim a może Pan Mikołaj z firmy NEXUS GROUP ktora reklamuje się w innych postach, ze wam się chce panowie, naciągacie na koszty, a ta opinia wyżej to oszczerstwa, wymysły Pana Mikołaja wyssane z Palca

Nie wiem skąd taka opinia, współpracowałem z tą kancelarią i jak najbardziej współpraca udana

Kancelaria oszustów

Honorata

Jak długo to wszystko trwało?

Anita

Naciągacze, nie dzwońcie nawet

@Anita

Poważnie? To nie lepiej to zgłosić? Czyli z tą firmą nie mają jednak niczego wspólnego?

Robert

nie wiem co to za burza w komentarzach, ale jako transportowiec mogę polecić kancelarie pod tym numerem, oddałem im kilka spraw i z kilku już dostałem spłatę, gdzie jak nie były zlecone to była cisza, ze swojej strony mogę polecić jak najbardziej

deputo firma krzak
@Robert

Uwaga na tę firmę, sami sobie komentarze piszą, deputo firma krzak, banda dzieciakow

Zostaw merytoryczną opinię o Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska - Radomsko

• Jak się pracuje w Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska?

Zobacz opinie na temat firmy Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska?

Optimus Prime Logistics Elżbieta Klekowska
  • Strażacka 25