XLINE Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o XLINE Sp. z o.o.

ROBIN

Firma "drucik ", nierzetelni serwisanci, naprawiaja na starych, regenorowanych częściach, które szybko się psują, po to by kasować klientów kilka razy do roku. Czekasz na usunięcie usterki kilka dni, bo w pierwszej kolejności robią naprawy płatne żeby kasa wpadła do dziurawych kieszeni... Masakra jakaś! Nie polecam serwisu najgorszemu wrogowi

mariusz
użytkownik zarejestrowany

luki, jakiś czas temu widziałem, że poszukiwali grafika komputerowego do Łodzi, jakos w lutym/styczniu, od tej pory cisza. Wymagali dobrego portfolio i znajomości programów adobe.

anebie

ja z tej drugiej strony... niekompetentni. mówią ze przyjadą a nie przyjeżdżają. Mówią, że oddzwonią, nie robią tego...

Adam

Sama praca ciekawa jak to w reklamie, kompletny brak umiejętności zarządzania i planowania, pamiętaj że to pracownicy są twoim największym wsparciem a nie własne wyolbrzymione ego . Pracuj po 12 h a później na koniec tygodnia i dostań 400 zl i jeszcze bądź za to wdzięczny(usunięte przez administratora)

Sebastian

Nie znasz - nie oceniaj, podejrzewasz o nieuczciwość - nie wszyscy myślą jak Ty... Czy jestem miłym [usunięte przez moderatora]... może dla niektórych, ale mają prawo tak myśleć - ja jednak współpracuję z tymi co szanują mnie i tym samym się im odwzajemniam. Cenię sobie uczciwość, szczerość, zaangażowanie, kreatywność i lojalność. Dokładnie takich ludzi zatrudniam w firmie... nie każdy tu pasuje ;)

holdys

Masz zamiar aplikować i jednocześnie odpowiesz na pytania? [usunięte przez moderatora] może i szef jest miły ale chyba jest idiotą skoro nie potrafi wiarygodnie sklecić opini o firmie.

Zostaw opinię o XLINE Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XLINE Sp. z o.o.