Opinie o Trust Finance Group Paweł Karcz w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trust Finance Group Paweł Karcz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trust Finance Group Paweł Karcz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trust Finance Group Paweł Karcz w Siedlce

Renata Nowy wpis

Jestem osobą bardzo wymagającą i do w pojedynczych kwestiach miałabym parę uwag. Lecz pomogli jak obiecali więc polecam.

Karolina F Nowy wpis

Bałam się, że w mojej sprawie już nic nie da się zrobić, ponieważ już ktoś kiedyś próbował mi pomóc i było tylko gorzej. Jednak znajoma poleciła mi tą Kancelarię i nie żałuję, że spróbowałam ponownie. Moja sprawa została pomyślnie załatwiona. Ja również będę polecała Wasze usługi. PS. Świetny zespół ludzi z empatią.

Co wchodzi w socjal Trust Finance Group Paweł Karcz?

Robercik Nowy wpis

Bardzo mi pomogli, nie zawiodłem się. Uważam, że jest to jedna z niewielu Kancelarii z takim podejściem do Klienta. Byłem poprostu zaopiekowany. Współpraca przebiegała na wysokim poziomie. Już przy pierwszym kontakcie z Doradcą otrzymałem pomoc i to bezpłatnie. Moja sprawa została pomyślnie zakończona. Polecam.

Brałeś udział w rekrutacji do Trust Finance Group Paweł Karcz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
LukaszG

Polecam. Chyba jedyna Kancelaria, która cechuje się taką empatią. Inni to rozmawiali ze mną jakby tylko zależało im na pieniądzach. Zespół Pana Pawła rzeczywiście bardzo szczegółowo przeanalizował moja sprawę, zaproponowali rozwiązanie, doradzili a dopiero potem rozmawialiśmy o warunkach współpracy. Tak to powinno wyglądać.

Małgosia

Firma świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej dla zadłużonych. Zdecydowałam się na współpracę z tą kancelarią i nie żałuję. Od samego początku czułam mocne wsparcie ze strony specjalistów. A przede wszystkim widziałam efekty ich pracy. Teraz moja sprawa jest zakończona i otrzymałam efekt w 100% taki jak mi obiecano. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Trust Finance Group Paweł Karcz - Siedlce

Trust Finance Group Paweł Karcz