Kulasek Holding Honorata Kulasek

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kulasek Holding Honorata Kulasek

Klient

Drodzy czytelnicy. Byłem w potrzebie zakupić-wynająć autko z wykupem i trafiłem na tą firmę i wiecie co wam powiem ? Szok szok szok. Auto znalazłem sobie w sobotę A w poniedziałek już pod domem je miałem . Minimum formalności super gość - szef firmy bardzo miły i kultularny iż rzekł bym do rany przełóż. Tak szybkiej transakcji to się nie spodziewałem więc polecam bardzo gorąco. GALAXY

Radwan
@Janosz

Jak z 3 składają 1?

Adam Nowak

Polecam,tak solidna i poważna firmą nie miałem jeszcze styczności.Nie kasa dla nich najważniejsza tylko klient, dziś się o tym przekonałem. Życzę szczęścia i polecam

Towar który zamówiłem zgodny w 100% z opisem. Szczelnie i bezpiecznie zapakowany. Sprzedawca jest godny polecenia. Jeśli będzie potrzeba skorzystam ponownie. Polecam

Kuba

Brałem tutaj samochód. Bardzo sprawnie i szybko załatwione formalności. Bardzo wyrozumiały i ogarnięty Gość. Jestem zadowolony z samochodu i na 100% to nie ostatni.

Elizka Nowy wpis

Oferuję się jako fotograf produktowy z możliwością robienia packshotów. To tak a propos ciemnych zdjęć silników leżących na paletach, wstawionych w ogłoszenia :3 Jaka byłaby oferta zatrudnienia do obsługi oto?

Kontrahent Nowy wpis

Nie polecam firmy. Zamawiają usługi, lecz nie opłacają FV. Po upomnieniu nagle rezygnują. W dzisiejszych czasach nie tak robi się interesy.

Grzesio Nowy wpis

Widzę że firma sprzedaje części samochodowe. A serwis na miejscu też mają? Pracują tu mechanicy którzy od razu naprawią usterkę w aucie i dopasują odpowiednią część? Pytam bo szukam pracy właśnie jako mechanik i może tu będą kogoś potrzebować?

Brajan Nowy wpis

Skrzynia biegów zamówiona tydzień temu nadal nie dotarła, żadnej informacji ze strony firmy bądź kuriera. Słaby kontakt ze sprzedawcą

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kulasek Holding Honorata Kulasek? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca przy zbiorach jabłek okolice Rawy Mazowieckiej.

Serwis pracy, ale o pracy się tu ciężko chyba dowiedzieć. Ile zarabia u Was lakiernik? Duży serwis jest? Ilu Was pracuje i ile miesięcznie bierzecie? Karpiowe w tym roku jakieś będzie?? ;)

Przemo

Konkretną i zeczowa pomoc dla klientów , doradza podpowiedzą nikt nie zostaje beż pomocy więc jak najbardziej polecam

Może ktoś wie czy na dzień dzisiejszy jest zapotrzebowanie na sprzedawców? Można składać cv również w ciemno i liczyć na odzew? Proszę o info jak wygląda proces rekrutacyjny i jak długo trwa.

Klient

Janosz
@Klient

25 dni temu pisałaś to i co nie psuje sie niby Albo nie jesteś rozczarowana ? Przecież oni z 3 samochodów składaj 1….

Radwan
@Janosz

Jak z 3 składają 1?

Emil

Najlepsza firma zajmująca się wynajmem samochodów jak tylko może być. Rozumieją ludzkie potrzeby i nigdy nie robią pod górę. Polecam wszystkim który potrzebują auta, części lub usługi naprawy auta. To firma która stawia na zadowolenie klienta

Adrianna

Od 2 lat mamy auto w wynajmie długoterminowym i jesteśmy MEGA zadowoleni. Świetny kontakt z właścicielami, z autem zero problemów i zawsze możliwość rozmów i negocjacji. Na pewno będziemy kontynuować współpracę przez lata. KULASEK HOLDING ****** 6 gwiazdek :)

Mąż z zawodu elektromechanik miał kilkuletnią przerwę w zawodzie, mógłby tu złożyć cv i wrócić do zawodu małymi krokami? Czy wynagrodzenie jest rozliczane na podstawie roboczogodzin? Czy to miejsce zapewnia szkolenia co jakiś czas?

Ninja

Zakupiłem kilkadziesiąt używanych części w tej firmie. Wszystkie dostarczone zgodnie z opisem i bez "niespodzianek". Zatem polecam.

Jak jest z praca w tym warsztacie? Myślę o stanowisku mechanika. Przyjmują czy ekipa stała i zgrana? Jakby się coś pojawiło to ludzie są tu na normalnych umowach o pracę? Czy nowi zaczynają od zlecenia, co?

Firma Kulasek Holding Honorata Kulasek dodała ofertę pracy na stanowisko Kierowca. Warto składać swoje CV?

Antek

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Samochody po wszystkich serwisach, można dokupić gwarancję na silnik. Jestem bardzo zadowolony.

Agnieszka

Polecam tą firmę na 5 gwiazdek . Kontakt o 20:30 bez żadnego problemu. Wszystko dogadane w jednej rozmowie.Paczka wysłana zgodnie z zapewnieniem sprzedającego.

AGA

Wszystko super sprawnie , długoterminowy wynajem auta przebiegł błyskawicznie bez żadnych ukrytych kruczków, firma dba aby serwis był robiony na czas . Świetna atmosfera na firmie , zawsze miły kontakt i wysoka dbałość o klienta . Gorąco polecam

Daniel

Cześć szczerze polecam ta firmę to najlepsza firma w Polsce i nie tylko mam u nich Audi Q7 mega serwis i obsługa do tego niskie raty za samochód. W jednym miesiącu miałem problem finansowy i bez problemu przełożyli mi fakturę o miesiąc dalej.polecam gorąco wszystkim

Firma Kulasek holding......tu załatwisz wszystko...potrzebujesz auta....dzwonisz i jednym telefonem załatwisz auto.....I odbierasz....I cieszysz się jazdą......polecam wszystkim .....pozdrawiam właścicieli.....oddany stały klient ..Piotr

Emma

Jak dostaliście prace w firmie? :) Gdzie znaleźliście oferty? Firma podała stronę internetową w odpowiedzi na podobne pytanie (www.wynajem-pojazdow.pl), ale tam nic nie ma na temat kariery, a nie ukrywam, że narzeczony byłby chętny do pracy w warsztacie. Tak na marginesie, bardzo dużo tu pozytywnych opinii od klientów, a co pracownicy sądzą o warunkach? Przewija się tu temat sumienności i profesjonalizmu ekipy, firma jakoś was motywuje?:D

Zostaw merytoryczną opinię o Kulasek Holding Honorata Kulasek - Kosztowo

• Jak się pracuje w Kulasek Holding Honorata Kulasek?

Zobacz opinie na temat firmy Kulasek Holding Honorata Kulasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kulasek Holding Honorata Kulasek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kulasek Holding Honorata Kulasek