Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Handlowiec

Pracuję obecnie w firmie i jestem zadowolony. W pracy szczególnie zależało mi na tym aby mieć jak najwięcej kontaktu z ludźmi, bo pracowałem sporo lat w handlu. Pracę zacząłem około 6 miesięcy temu i ogólnie jestem zadowolony. Myślę że każdy kto mieszka w większym mieście rozumie na czym polega akwizytorka i żadnym zdziwieniem nie powinno być to że trzeba pukać do drzwi. Rejon też jest przydzielony ale zawsze można się jakoś dogadać jak dla kogoś nie pasuje jakaś lokalizacja. Dla mnie praca tutaj jest bardzo łatwa, bo mam już sporo doświadczenia w handlu ale jeśli ktoś takiego nie ma to też można je zdobyć. Atmosfera na spotkaniach jest spoko, jeśli sprzedaż nie idzie najlepiej to też nikt nie będzie miał do Ciebie z tego powodu żadnych pretensji, bo wiadomo to też praca nie dla każdego, a koledzy z doświadczeniem też coś tam podpowiedzą. Sam odkurzacz też nie jest zły, widziałem silnik na szkoleniu i nie jest to jakiś niskobudżetowy chińczyk, stojan solidnie wykonany a uzwojenie nie z najcieńszego drutu, ogólnie urządzenia solidnie zrobione, więc nie ma ryzyka że jak spotkasz klienta ze swojego rejonu na ulicy wieczorem to musisz się bać, bo też szukałem uczciwej firmy bo jednak nazwisko trzeba zachować dobre. Na zarobki też nie mogę powiedzieć złego słowa bo jak dla mnie są bardzo dobre jak na Warszawę. W pracy spotykałem się głownie z życzliwymi ludźmi, chociaż wiadomo że są i tacy którzy nawet nie dadzą Ci powiedzieć z czym przychodzisz, bo w Polsce dalej można się spotkać ze stereotypem złodzieja i naciągacza. Sama praca jest też wymagająca, zdarzały się dni w których miałem nawet 8 prezentacji i można przekładać na następny dzień, ale ja wolę nie zostawiać na później "co masz zrobić jutro zrób dzisiaj" : ) ale zdarzały się też dni z jednym czy nawet brakiem prezentacji. Przy pracy z tymi życzliwymi można dostać zaproszenie na kawę czy obiad a to na pewno wielki plus : ) Szkoda odmawiać.

Miko
@Handlowiec

Zgadzam się też pracowałem tam dłuższą chwilę i zakończenie współpracy to była kwestia dostania pracy związanej z moim wykształceniem. Firma rzeczywiście nie produkuje tzn. "badziewia" bo te produkty rzeczywiście są warte ceny i mógłbym polecić znajomym. Sam mam ten odkurzacz od ponad 5 lat i jestem z niego zadowolony i jak na razie nie trafiła mi się żadna awaria. Firma też płaci całkiem dobrze a same zarobki zależą od tego jak dużo czasu i faktycznie intensywnie się pracuje a obiad i kawę w trakcie pracy faktycznie łatwo wyłapać jeśli jest ktoś bardziej kontaktowy, mi się zdarzało nie jeść już w domu po całym dniu pracy. Ogólnie myślę że praca jest całkiem dobra, nawet jak na pierwszą pracę, chodzi tylko jeszcze o kwestię tego doświadczenia ale ja też go na początku nie miałem, gdzieś je jakby trzeba zdobyć. Mam pozytywne odczucia po pracy u nich.

NADIA
@Handlowiec

Faktycznie ta praca to spoko opcja. Ja nie miałam właśnie tego doświadczenia w handlu ale koledzy z grupy pomogli i jakoś mi ta sprzedaż wychodziła. Na początku kontakt z aż tak szeroką grupą osób był dla mnie męczący po całym dniu, ale praca jest przyjemna jak się zdobędzie to doświadczenie i się przyzwyczai. W rzeczywistości trudno określić sprzedaż bo są te dni gdzie nie ma kiedy zrobić przerwy a czasami jest jedna bądz 2 realizacje sprzedaży na cały dzień, wiadomo klient też musi mieć dobry humor :) Urok osobisty w sprzedaży też na pewno coś znaczy. Na rozmowie kwalifikacyjnej nawiązałam super kontakt z Panią Katarzyną :) Na rozmowie można się wszystkiego dowiedzieć i jest czas na pytania. Szefostwo też nie jest złe, zawsze coś też podpowie albo zasugeruje jak poprawić tą sprzedaż, można normalnie na luzie pogadać, więc duży plus za atmosferę. Też polecam i pozdrawiam Kolegów :)

Daro
@Handlowiec

Potwierdzam tym bardziej, nawet bez doświadczenia można w tej firmie zrobić całkiem fajną karierę. Jeśli szkolenie sprzedażowe nie daje poczucia wystarczającej "wiedzy" o sprzedaży produktu to zawsze można kogoś podpytać o wszystko. Też nie miałem ani grama tego doświadczenia, po 2 latach już nie mogę tego powiedzieć. Zdobyłem dużą wiedzę i mogę teraz wykorzystać ją w dalszej karierze. Prace w firmie ze szczerą przykrością ale musiałem przerwać w związku z rozpoczęciem nowego kierunku studiów. Ja robiłem w mojej normie te od jednego do nawet 4 spotkań dziennie, trzeba było się przy tym nalatać ale płynie też za tym trochę pieniędzy na które podczas tej pracy na pewno nie mogłem narzekać. Jeśli ktoś szuka dla siebie coś nowego to myślę że to całkiem dobra droga. Mi brakowało kontaktu z ludźmi świeżo po ukończeniu studiów, wiadomo tam można było spotkać się z całkiem szeroką grupą ludzi i zawsze było z kim pogadać, bo praca na stanowisku księgowej jakoś mnie nie fascynowała. Więc ten kontakt z ludźmi to na pewno jak najbardziej duży plus. Sama praca w firmie to praca w dobrej atmosferze z fajnymi ludźmi z których częścią kontakt mam do dzisiaj. Ta wzmianka o darmowych obiadach to też prawda : ) Klienci meeega często proponują czy to obiad czy kawę a mi często głupio było odmawiać. Ogólnie myślę że jeśli miałbym możliwości czasowe żeby pracować dalej w sprzedaży akwizytorskiej to myślę że jak najbardziej bym się na to zgodził. Więc podsumowując ta praca to bardzo dobra opcja dla osób które lubią kontakt z ludźmi a jak ktos pracuje w handlu to wie jacy potrafią być klienci. Po zakończeniu pracy tutaj podejmowałem się jeszcze pracy akwizytorskiej przez cały tydzień sprzedając blendery, ale jednak atmosfera i ludzie z którymi się pracuje znaczą bardzo dużo i pomimo że nie miałem też czasu aby sprzedawać to nie było to to samo Więc mogę szczerze polecić firmę właśnie ze względu na podejście do pracownika i tworzenie dobrej atmosfery. Polecam i również pozdrawiam kolegów :))

Krystian

Zakupiłem odkurzacz i użytkuję go już od ponad roku, działa tak jak powinien i wszystkie funkcje się sprawdzają.

Artur Korszewski

Dzięki tej pracy zdobyłem sporo doświadczenia. Można też poznać sporo nowych osób, więc polecam dla wszystkich którzy lubią kontakt z ludzmi.

Oskar Radowiec

Polecam Odkurzacz, nie jest tani ale jest dobry. Wolę kupić jeden solidny niż kilka trefnych

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Romek

Pracowałem pracuję i będę pracował Byłem na szkoleniu sprzedażowym i konstrukcja samego odkurzacza to nie jakiś budżetowy chińczyk. Klienci też nie składają reklamacji Trzeba się trochę nalatać ale wypłata rekompensuje : D

Kacper

Myślę że 9 miesięcy to dobry czas po którym mogę napisać szczerą opinię. Ogólnie z pracy nie jest trudno być zadowolonym, praca z ludźmi jest jaka jest, jedni bardziej roszczeniowi drudzy mniej. Zarobki bardzo dobre, a bynajmniej ja nie mogłem narzekać. Polecam -Kacper

Mirosław Krajewski

Moja praca w tej firmie trwa już 3 miesiące, zarobki całkiem niezłe. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Jest też sporo szkoleń z zakresu sprzedaży.

Jestem posiadaczem odkurzacza ogólnie spoko.

Emil

Praca jak każda inna praca z klientem. Mam dobre doświadczenia i dobrze wspominam. Sam też kupiłem ten odkurzacz bo wiem że to nie badziew. Ogólnie na plus

Bałem się trochę pracy z klientem bo nie miałem z tym wcześnie za dużo wspólnego ale nie było czego. Osoby które pracują zawsze pomogą i powiedzą jak co robić żeby sprzedaż była na poziomie.

Janek

Jestem bardzo zadowolony z pracy, daje możliwość zdobycia doświadczenia w handlu. Płaca zależy od tego ile się faktycznie szczerze pracuje bo ja średnio mam dziennie po te 2 spotkania i na kasę nie narzekam.

Nikodem

Zakupiłem odkurzacz i świetnie się sprawdza, cena wydaje się spora ale jest jej warty. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.

Kuba

Podsumowanie mojego 2 miesięcznego okresu pracy. Na początku byłem trochę specyficznie nastawiony bo wiadomo że dużo ludzi uważa akwizytorów za (usunięte przez administratora) Sama praca była jednak bardzo ciekawa, sporo kontaktu z ludźmi a to jak dla mnie super. Sprzęt który sprzedawałem sam mógłbym szczerze polecić. Wypłata całkiem niezła, dziennie miałem około 2-3 spotkań gdzie dochodziło do sprzedaży. Z pracy zrezygnowałem z powodu koronawirusa, ale myślę nad powrotem.

Fabian M.

Praca w okresie pandemii nie była prosta, ale dało się zarobić, teraz jest jeszcze lepiej. Wypłata zawsze terminowa a sprzęt też jest całkiem niezły.

Pracuję już 3 miesiąc, doświadczenie w sprzedaży jest tutaj bardzo ważne ale można je szybko nabyć. Ogólnie jestem zadowolony z pracy.

Robert

Miałem okazję pracować w firmie przez ponad 2 lata i złego słowa nie powiem. Polecam

Bryku

Jestem tu od 2 miesięcy, jasno ustalone warunki, dobry produkt, fajne szkolenia, płacą na czas, zarobić można, ream super

Robert

Moje spostrzeżenia odnośnie współpracy póki są bardzo pozytywne. Złapałem dobry kontakt już podczas rozmowy rekrutacyjnej i do tej pory jestem zadowolony ze współpracy. Jeszcze bardziej zachęciła mnie pierwsza wypłata, która jest owocna. Mam nadzieję,że współpraca będzie długa i przyjemna!

JULI
@Robert

PROSZĘ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TEJ PRACY CZY SKŁADAŁEM APLIKACJĘ JAKO KIEROWCA. CZY DODATKOWA TRZEBA SPRZEDAWAĆ JAKIES PRODUKTY. CZYLI CHODZIĆ PO DOMACH I PRZEDSTAWIAĆ OFERTĘ.

Gago

Praca dobra, zero klopotów, jak sie nawet czegos nie wie to mozna liczyc na pomoc. Warunki mi odpowiadaja i raczej nie planuje zmieniac pracy.

JULI
@Gago

JAK WYGLADA PRACA JAKO KIEROWCA

Travis

Widzę sporo pozytywów i postaram się dostać. Oby się udało. Dam znać czy się udało.

Mako
@Travis

Śmiało startuj. Z wynagrodzeniem wszystko zgodnie z umową, nie ma opóźnień nigdy, a pozytywne opinie są bo to dobry pracodawca.

Kamyk
@Travis

Ja pracowałem I zdecydowanie polecam. Dobre pieniądze, szansa na rozwój, spoko ludzie. Sama praca też w porządku. Raczej nie ma do czego się przyczepić i gdyby nie przeprowadzka to pewnie dalej bym pracował.

Ballack
@Travis

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ