Opinie o BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. w Sulików

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. w Sulików

Marcin Nowy wpis

Witam .Jeżeli ktoś chce pracować za parę złotych i być poniżany i oszukiwany to praca akurat dla niego .A tak nawiasem mówiąc omijać szerokim łukiem to miejsce co tam się wyrabiało jak ja byłem to jest nie do opisania ...

Rafał Nowy wpis
@Marcin

Parę złotych? To znaczy ze dają najniższa krajową, czy jednak można zarobić więcej? Nie wyjaśniłeś o co chodzi. Obcinają wypłaty czy masz na myśli coś zupełnie innego?

Marcin Nowy wpis
@Rafał

Człowieku umiesz czytać ze zrozumieniem,parę groszy to znaczy tyle co nic ,w Polsce praktycznie masz takie zarobki co tam były ...

Halina Nowy wpis

W 2016 ktoś pisał, że pracodawca obiecuje różne rzeczy, a finalnie nic z tego nie wychodzi . W 2017 pojawił się wpis, że podobno firm jest dłużna komuś 17 tys.... Bardzo źle to brzmi.. Ktoś z osób pokrzywdzonych zgłaszał gdzieś sprawę? Jak się rozwinęła?

Halina

Ktoś pisał, że dostawał 700 zł za miesiąc kiedyś……. Ile wynosi wypłata od stycznia?

Aneta

Można dostawać tygodniówki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Roy

@Iza no jak za co pracowałem tam 3 lata i dostawałem po 700 zł za miesiac. Pan Bednarz obiecywał mi wyrównanie i do dziś nie ma odzewu.

Iza

@Roj a dla kogo to pytanie? Jakie 18 tysięcy? Na forum nie piszemy taki postów, których nie można zrozumieć. Ważna jest argumentacja i wyjaśnienie. Możesz powiedzieć o co chodzi? Czy firma BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. jest Ci winna te pieniądze? A za co?

Roj
@Iza

A za co no za pracę pracowałem tam 3 lata i dostawałem jakieś ochłapy

Roj

Gdzie moje 18 tysięcy zł ?

Iza

@edzio masz racje nie ma podanego stanowiska na stronie pracodawcy, które powinno tam być: http://www.bednarzwaldpflege.eu/kariera.html. A może kontaktowałeś się z firmą BEDNARZ WALDPFLEGE w sprawie tego stanowiska i powiedziałbyś wszystkim na jakie stanowisko firma szuka pracowników. @Pracownik podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Najgorszemu wrogowi nie życzę współpracy z tą firmą. Same oszustwa.

edzio

ciekawa sprawa, pierwszy raz się z takim poszukiwaniem pracowników spotykam - na waszej stronie internetowej są wymagania dla potencjalnego pracownika, można wysłać aplikację... ale na jakie stanowisko/ brakuje tej infiormacji

antybednarz

Ha ha pokarało Bednarza za krzywdy na pracownikach.

Niepolecamw

Powiem tak... Ludzie nie dajcie sie omamic temu facetowi... Naobiecuje wam nie wiadomo co a pozniej bedziecie blagac o swoje ciezko zarobione pieniadze... Wiem co mowie... Brak ubezpieczenia brak jedzenia... Brak normalmych warunkow mieszkalnych... Jak ktos sie ludzi ze jest inaczej to niech sprawdzi... Szybko ucieknie

anty bednarz

Dobry z niego oszust i ma dobry dar przekonywania. Ciekawe gdzie się podziała moja ostatnia opinia. Chyba za dużo prawdy napisałem.

Sławomir

Firma powinna być zlikwidowana za te oszustwa, na czarno ludzi przyjmuje i się dorabia (usunięte przez administratora) Kiedyś się przekona że nie można tak ludzi oszukiwać i nie wypłacać pieniędzy za miesiąc orania zagranicą w ciężkich warunkach! Liczę na to, że ktoś kiedyś to zgłosi do PIP i wezmą się za niego! Już tam nie pracuje, ale szkoda mi , którzy tam zostali i współczuje im rodziną że co miesiąc muszą się prosić o swoje pieniądze! Uważajcie na Adama.K on jest oszustem nr 2 i podlizuje się do Bednarza!

pracownik lesny

witam,nie polecam tej firmy same oszustwa i,machloje.Kloca sie o,jedzenie chowaja po szafach a o 1 euro by w lozce wody utopil,.Stara smietanka sie wozi i ubliza innym a jezeli chdzi o wyplate to smiechu warte w pl wiecej zarabiam a nue wspomne o rezimie nihdzie mozesz wyjsc na miasto o zaliczke trzeba sie prosic pare dni ,ludzie syfiasze i gamonie podpier... na kazdym,kroku ludzie co miesiac inni chyba to o czyms swiadczy pozdro

faja

racja bylem tam to jest (usunięte przez administratora) niewolnictwo i powaleni ludzie nic nie dodac nic nie ujac tylko kubiki i metry

rubi

siema.właśnie widzę ze ktoś pisze jak tam naprawdę jest.nie dawno chłopak sobie po haratał twarz piłą i aż mu wyrwało 6 zębów i nos ma 20 szwów i pracował już długo na czarno dopiero jak to się to stało to w ten dzień go ubezpieczył bednarz i to ma takich jak on idą za światków jedno dodam to banda tylko polak tak potrafi robić z ludzi.

niuniek

Witam.Właśnie siedzę przy kompie i czytam opinie na temat tej firmy, bardzo byłem zainteresowany wyjazdem do pracy po nowym roku do tej firmy bo kolega dał mi nr. tel. właśnie do tego pana BEDNARZA ale dzwoniłem do niego i on mi zaproponował bardzo dobre warunki pracy. Ale jestem zdziwiony bo są takie opinie na temat tej firmy że zrezygnowałem z wyjazdu, jak tam tak jest jak tu niektórzy opisali to wolę pracować w Polsce za mniejsze wynagrodzenie niż tylko tam dostawać zaliczki. Mam nadzieję że nie wszystkie firmy są takie co oszukują ludzi. niuniek!!!!

pericz

jelonek
@pericz

Jelonek-witam uważa pAN ZE NIE MA CO ZGŁASZAĆ SIĘ TAM DO PRACY????To szefuje tam kobieta ,którą ktoś oszukuje??-szkoda gadać....chciałem się przyjąć na jakich terenach się tam pracuje??-Polska??Niemcy???

pericz

dowiedziałem się o opiniach i zobaczyłem kolega który napisał to to prawda byłem z nim niedawno wróciliśmy razem pani bednarz chyba nie wie co się dzieje po za jej plecami rządzi kto inny niech się pani domyśli on jest niski i wprowadził tam reżim nie wolno z nikim rozmawiać gdyby nie on ludzie by pracowali nadal mówię prawdę g

Zostaw merytoryczną opinię o BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. - Sulików

• Jak się pracuje w BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Szafirowa 4
    59-975 Sulików