BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.

Sulików

Opinie o BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.

Iza

@Roj a czy to pierwsza sytuacja tego typu,która wydarzyła się w tej firmie? To bardzo niepokojąca wiadomość dla wielu osób. Czy inni pracownicy również jeszcze nie otrzymali wynagrodzenia, czy jest to problem jednostkowy? Daj znać, gdyby coś się w tej sprawie wyjaśniło.

Iza

@Roj a dla kogo to pytanie? Jakie 18 tysięcy? Na forum nie piszemy taki postów, których nie można zrozumieć. Ważna jest argumentacja i wyjaśnienie. Możesz powiedzieć o co chodzi? Czy firma BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. jest Ci winna te pieniądze? A za co?

Roj
@Iza 15.09.2017 08:53

A za co no za pracę pracowałem tam 3 lata i dostawałem jakieś ochłapy

Roj

Gdzie moje 18 tysięcy zł ?

Iza

@edzio masz racje nie ma podanego stanowiska na stronie pracodawcy, które powinno tam być: http://www.bednarzwaldpflege.eu/kariera.html. A może kontaktowałeś się z firmą BEDNARZ WALDPFLEGE w sprawie tego stanowiska i powiedziałbyś wszystkim na jakie stanowisko firma szuka pracowników. @Pracownik podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Najgorszemu wrogowi nie życzę współpracy z tą firmą. Same oszustwa.

edzio

ciekawa sprawa, pierwszy raz się z takim poszukiwaniem pracowników spotykam - na waszej stronie internetowej są wymagania dla potencjalnego pracownika, można wysłać aplikację... ale na jakie stanowisko/ brakuje tej infiormacji

antybednarz

Ha ha pokarało Bednarza za krzywdy na pracownikach.

Niepolecamw

Powiem tak... Ludzie nie dajcie sie omamic temu facetowi... Naobiecuje wam nie wiadomo co a pozniej bedziecie blagac o swoje ciezko zarobione pieniadze... Wiem co mowie... Brak ubezpieczenia brak jedzenia... Brak normalmych warunkow mieszkalnych... Jak ktos sie ludzi ze jest inaczej to niech sprawdzi... Szybko ucieknie

anty bednarz

Dobry z niego oszust i ma dobry dar przekonywania. Ciekawe gdzie się podziała moja ostatnia opinia. Chyba za dużo prawdy napisałem.

Sławomir

Firma powinna być zlikwidowana za te oszustwa, na czarno ludzi przyjmuje i się dorabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kiedyś się przekona że nie można tak ludzi oszukiwać i nie wypłacać pieniędzy za miesiąc orania zagranicą w ciężkich warunkach! Liczę na to, że ktoś kiedyś to zgłosi do PIP i wezmą się za niego! Już tam nie pracuje, ale szkoda mi , którzy tam zostali i współczuje im rodziną że co miesiąc muszą się prosić o swoje pieniądze! Uważajcie na Adama.K on jest oszustem nr 2 i podlizuje się do Bednarza!

pracownik lesny

witam,nie polecam tej firmy same oszustwa i,machloje.Kloca sie o,jedzenie chowaja po szafach a o 1 euro by w lozce wody utopil,.Stara smietanka sie wozi i ubliza innym a jezeli chdzi o wyplate to smiechu warte w pl wiecej zarabiam a nue wspomne o rezimie nihdzie mozesz wyjsc na miasto o zaliczke trzeba sie prosic pare dni ,ludzie syfiasze i gamonie podpier... na kazdym,kroku ludzie co miesiac inni chyba to o czyms swiadczy pozdro

faja

racja bylem tam to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewolnictwo i powaleni ludzie nic nie dodac nic nie ujac tylko kubiki i metry

rubi

siema.właśnie widzę ze ktoś pisze jak tam naprawdę jest.nie dawno chłopak sobie po haratał twarz piłą i aż mu wyrwało 6 zębów i nos ma 20 szwów i pracował już długo na czarno dopiero jak to się to stało to w ten dzień go ubezpieczył bednarz i to ma takich jak on idą za światków jedno dodam to banda tylko polak tak potrafi robić z ludzi.

niuniek

Witam.Właśnie siedzę przy kompie i czytam opinie na temat tej firmy, bardzo byłem zainteresowany wyjazdem do pracy po nowym roku do tej firmy bo kolega dał mi nr. tel. właśnie do tego pana BEDNARZA ale dzwoniłem do niego i on mi zaproponował bardzo dobre warunki pracy. Ale jestem zdziwiony bo są takie opinie na temat tej firmy że zrezygnowałem z wyjazdu, jak tam tak jest jak tu niektórzy opisali to wolę pracować w Polsce za mniejsze wynagrodzenie niż tylko tam dostawać zaliczki. Mam nadzieję że nie wszystkie firmy są takie co oszukują ludzi. niuniek!!!!

pericz

jelonek
@pericz 06.12.2014 20:04

Jelonek-witam uważa pAN ZE NIE MA CO ZGŁASZAĆ SIĘ TAM DO PRACY????To szefuje tam kobieta ,którą ktoś oszukuje??-szkoda gadać....chciałem się przyjąć na jakich terenach się tam pracuje??-Polska??Niemcy???

pericz

dowiedziałem się o opiniach i zobaczyłem kolega który napisał to to prawda byłem z nim niedawno wróciliśmy razem pani bednarz chyba nie wie co się dzieje po za jej plecami rządzi kto inny niech się pani domyśli on jest niski i wprowadził tam reżim nie wolno z nikim rozmawiać gdyby nie on ludzie by pracowali nadal mówię prawdę g

lasowiec

jak ktoś chce jechać do pracy i chce się dowiedzieć co tam się dzieje w tej firmie proszę o kontakt telefoniczny, z chęcią opowiem jak tam jest.Bo byłem tam i to doświadczyłem i nie życzę najgorszemu wrogowi tam jechać. Bo byłem nie w jednym miejscu i tam jest najgorzej. (usunięte przez administratora) Andrzej.

pilarz

tak to prawda tam tak jest.tam by mogli pracować bezdomńi gdzie nie mają gdzie mieszkać a kasy im nie trzeba. ta firma jest gorsza jak lamtrade francuska firma co też bierze do lasów do pracy

pilarz 5

nie polecam tej firmy bo okłamują ludzi, nie wypłacają to co się należy tylko dają jakieś marne zaliczki albo w cale. oszukują ludzi na każdym metrze,i pielęgnacji

artek

nie polecam nawet wrogowi to obóz a nie praca liczy się dla nich forsa oszustwa kłamstwa pracowałem tam nie ma żadnej wypłaty na czas jedynie ochłapy

pilarz2

Niewiem kto dodam te opinie, są nieprawdziwe ja tez tu dość dlugo pracowalem. Ciągle przychodza nowi pracownicy i pracuja do czasu aż sie niedowiedza co jest grane ( 1 max 2 miesiące). Nie polecam

Anonimek

Jest tu bardzo fajnie i pieniąszki sa na czac pracuje tutaj

pilarz

Firma solidna i godna polecenia. Wypłata pensji zawsze na czas. Oby więcej takich pracodawców było.

Zostaw opinię o BEDNARZ WALDPFLEGE s.c. - Sulików

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEDNARZ WALDPFLEGE s.c.