Najgorsza "firma budowlana" jaka istnieje. Praca remontu domku letniskowego, która miała zająć dwa tygodnie (czas oszacowany, przez właściciela firmy) zajęła ponad dwa miesiące i co najgorsze - nie została wykonana w 100%. Nadal sciany są do wykończenia, wc które uszkodzili i mieli wymienić na nowe, nie zostało wymienione, wstawienie i obróbka drzwi wejsciowych przez nich to po prostu koszmar. Do tej pory nie oddal nam kluczy do domu i do calej posesji. Ten człowiek nie potrafi rzetelnie przedstawić faktur. Wysyła faktury razem z WZ, podając co chwila inną kwotę, która ma byc rozliczona. Potrafi napisac kiedy dostanie przelew za materiały, ale na budowie wprowadza samowolkę - nie informuje o przebiegu prac, pozostawia wraz ze swoim pracownikiem (usunięte przez administratora) porozrzucane wokół budynku (opakowania po jogurtach i sałatkach). Proszony wielokrotnie od ponad czterech tygodni, by rozliczył się z pracy (tymbardziej, że całość kwoty za robocizne i materiały została juz przez nas dawno uregulowana) odwleka rozliczenie tłumacząc, że ma już inną pracę i jest na wyjeździe. Omijać tego człowieka szerokim łukiem i nie nawiazywac żadnej współpracy. Czekamy za zwrotem pieniędzy za niedokończoną pracę i uszkodzony wc, inaczej sprawa trafi do sądu. Wstydź się człowieku .