Favoritta Tatiana Łoskot

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Favoritta Tatiana Łoskot

Panowie, był ktoś z nimi w tych Niemczech w pracy? Myslałem nad wyjazdem co jest ogłoszenie teraz, dajcie mi tylko znać, jak ta sprawa kwaterą wygląda. dobre warunki, po ile osób mieszkaliście? Bo w ogłoszeniu nie napisali, a ja w tłoku żyć nie lubię, co poradzę..

A możesz wyjaśnić o przytrafianie czego może chodzić? nie znam okoliczności wystawionej opinii w dodatku nie wiem jaki jest finał? Opiszesz te sytuacje? Tu jest dalej tylko umowa zlecenie czy może dorzucili już te o prace?

Właściciel Nowy wpis

@Pracodawca Bardzo proszę, mogę przedstawić całą sytuację. Natalia miała rozpocząć pracę w piątek o godzinie 13, przyszła 13.40 twierdząc ze była u lekarza i się przedłużyło. OK. Następnego dnia w sobotę miała rozpocząć prace o 5.30, nie pokazała się. Okazało się że zaspała, obudziłam ją o 6.30 i już się zbiera. Przyszła po godz. 10. W pon,wt,śr miała rozpoczynać pracę o 13-ej. Codziennie była spóźniona. W czwartek napisała że nie wyrobi się na 13 do pracy ponieważ zadzwonili z przedszkola że ma odebrać dziecko ponieważ w przedszkolu jest ksztusiec. OK. Po 2 godzinach oznajmiła sms że przyjdzie odebrać pieniądze za przepracowane dni. I jednak nie da rady dzisiaj pracować. OK. Potem napisała że będzie dopiero około 18 bo czeka u lekarza z córką. Przyjechała po godzinie 18 dość mocno wstawiona. Na moje słowa TY jesteś pijana stwierdziła no dzisiaj sobie pozwoliłam( czyżby z lekarzem???) Zaoferowała się że w piątek może przyjść najwcześniej na 15. OK. Nie przyszła . I pisze do mnie w niedzielę czy może przyjść w poniedziałek do pracy. NOO NIEE. To jest 9 osoba w zeszłym i tym roku które piją, piją w toalecie, (usunięte przez administratora) a potem się dziwią że ktoś z nich zrezygnował. Jakim prawem , przecież nic takiego się nie stało. Bo dla alkoholików to norma dla mnie NIE. I dlatego na początek współpracy daję umowę zlecenie, aby nabrać zaufania dlatego że alkoholizm zawsze wyjdzie, prędzej czy później. Doskonale wiedziała jakie mam podejście do alkoholu i z ilu pań musiałam już zrezygnować. najgorsze jest to że ktoś patrzy prosto w oczy i kłamie i myśli że ja nie wiem że kłamie.

I co z tymi benefitami? Pojawił się z ponad pól roku temu sygnał, że żadnych ich tu nie ma i zastanawiam się nad przyczyna, wiecie jaka by była? tylko to ze na zleceniu każdy robi? do teraz tak w zasadzie jest czy może już wprowadzili normalnie umowę o prace? i czy może cokolwiek na święta teraz wpadło chociaż?

Weronika

Hej. Macie info o umowie na stanowisku Sprzedawca / Sprzedawczyni - Ekspedient / Ekspedientka? Bo w ofercie jest podana i UoP, i UZ. Od czego zależy, którą umowę ma pracownik? można sobie wybrać, czy to pracodawca wybiera?

Weronika

Hejka. Serio kiepską? Co to właściwie oznacza? Chodzi o warunki dla pracownika? Bo mnie to właśnie interesuje, więc chętnie poznam szczegóły? Jaka jest kasa, na jaki czas podpisywana jest umowa, jakie godziny pracy?

@Weronika

Umowa zlecenie i stawka nawet nie ta, która obowiązuje według prawa. Do tego w ciągu miesiąca robisz 34 nadgodziny za które masz zapłacone ,ale nie 50. Oczywiście nadgodzin robisz więcej bo nie wystarczy Ci pół godziny po zamknięciu żeby zliczyć kasę ,pozamiatać,umyć podłogi wynieść (usunięte przez administratora) i inne tego typu rzeczy. Kiedy się sprężysz i wyjdziesz np. 32 po to na drugi dzień jest czepianie, że podłoga nie umyta.

Bożena
@Gość

A to jaka stawka, powiesz dokładnie? Co do tego mycia i podliczenia kasy to w sumie jak pracowałam kiedyś w sklepie już to było tak samo, siedziało się do ostatniego klienta i nikt nie płacił za ogarnianie po sobie po całym dniu pracy. W innych miejscach jest inaczej?

@Bożena

Umowa zlecenie,a stawka 16 złotych i trzyma Ciebie 3 miesiące i się rozstaje, wiadomo dlaczego, bo stawka nie zgodna z prawem.

Przypominam,że minimalna stawka na umowę zlecenie to 22.80

@Gość

No dobra, kasa kasą, a co z dodatkami. Są benefity? Choćby pakiet sportowy czy medyczny? Bo może jak kasa niezadowalająca, to dają inne ciekawe bonusy?

@Weronika

Żadnych benefitów nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Favoritta Tatiana Łoskot spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Zostaw merytoryczną opinię o Favoritta Tatiana Łoskot - Łódź

Favoritta Tatiana Łoskot