Gros Kapitał

Włocławek

Gros Kapitał
2 12

Opinie o Gros Kapitał

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Gość niedzielny, jak długo pracowałeś w Gros Kapitał? Czy otrzymałeś swoje zaległe wynagrodzenie? @Obserwator, nie rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Czy to źle, że ja i inni moderatorzy forum zachęcamy do pisania opinii o pracodawcach? Komentarze pisane przez obecnych i byłych pracowników firm są bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia w danym miejscu. Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie są plusy i minusy pracy w Gros Kapitał?

Obserwator

Widzę, że tutaj też uruchomieni zostali trolle z gowork - tak samo jak u innych pracodawców i skutecznie podsycają wszystkie wątki. W tym wypadku stawiam na Alicję. Czas z tym coś zrobić.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Gros Kapitał? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

ERKA

Co oferuje Gros Kapitał swoim pracownikom? Opiszcie coś! ERKA.

Gość niedzielny
@ERKA 03.08.2010 16:09

Nic nie oferuje oprócz zarobków 5%brutto od zebranej zbiórki np.zbiorka 40zl z tego 5%brutto to jest 2zl na rękę 1.58zl .właśnie zolnilem się i kierownik mój też nowy jeździ po moim terenie po moich klientach obszarguje mnie że okrdlam do innych że dyscyplinarnie .ciesze się że już nie pracuje w tej firmie na dodatek problem dostaniem swojej wyplaty tygidniowej i miesięcznej z innej miejscowości przedstawiciel po zwolnieniu musiał prosić się o swoją wypłatę prawie 3tygodnie szczerze nie polecam

Kostek

Już tak nie narzekajcie. Niektórzy przyzwyczaili się do narzekania i zawsze znajda powód!!

Alicja

@Marek, dziękujemy za Twoją ocenę. Może powiesz coś jeszcze więcej o pozytywnych aspektach pracy w Gros Kapitał? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy o tym, że warunki, atmosfera różnią się w poszczególnych działach.

Marek

Cześć Pracowałem 3 łata początkowo przez 3 miesiące nie robiłem premi później ulozylem tak teren ze miałem komplet cały czas później awans i jeszcze wieksza kasa a później musiałem zrezygnować z względu osobistych. Bardzo miło wspominam jak tylko uloze sobie moje sprawy to napewno będę chciał wrócić

Marek

Alicja

@były pracownik, a długo pracowałeś w Gros Kapitał?

atomek

Nie będę pisał, że coś cię przerosło @byłypracownik bo nie wiem czy tak było ale z całym szacunkiem nie wiem co i tak naprawdę nie pasowało? Jakie procedury, jakie zarządzanie, wyjaśnij?

były pracownik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem na stanowisku kierownik ds . kontaktu z klientem, takiego bałaganu w procedurach, strukturze firmy, procesie rekrutacji... (można tak wymieniać) nie widziałem nigdzie. Praca w branży jest ciekawa i może dać dużo satysfakcji, gros obrzydza całą branżę! Jest wiele innych, lepszych firm pożyczkowych, które też szukają pracowników. Uprzedzając komentarz pracowników firmy gros, nie jestem człowiekiem, którego przerosła branża.

hłe hłe

legox, nie rozumiem aluzji dotyczącej wyniku, wyjaśnisz?

bezosobowo

Wankoover omijaj firmę szerokim łukiem. Są inne firmy w tej branży, normalnie traktujące pracowników. Próbuję przestrzec ludzi przed firmą Gros, nie warto marnować czasu i zdrowia. Co do sytuacji omawianych wyżej, postawa pracowników idzie pionowo.. z góry, więc nie ma co dziwić się, że przedstawiciele mają takie podejście.. (usunięte przez administratora)Kierownicy też mają swoich przełożonych. "Tylko żeby nikt Cie nie złapał za rękę".

Zostaw opinię o Gros Kapitał - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gros Kapitał