Gros Kapitał

Włocławek

Opinie o Gros Kapitał

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Marek, dziękujemy za Twoją ocenę. Może powiesz coś jeszcze więcej o pozytywnych aspektach pracy w Gros Kapitał? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy o tym, że warunki, atmosfera różnią się w poszczególnych działach.

Marek

Cześć Pracowałem 3 łata początkowo przez 3 miesiące nie robiłem premi później ulozylem tak teren ze miałem komplet cały czas później awans i jeszcze wieksza kasa a później musiałem zrezygnować z względu osobistych. Bardzo miło wspominam jak tylko uloze sobie moje sprawy to napewno będę chciał wrócić

Marek

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@były pracownik, a długo pracowałeś w Gros Kapitał?

atomek
użytkownik zarejestrowany

Nie będę pisał, że coś cię przerosło @byłypracownik bo nie wiem czy tak było ale z całym szacunkiem nie wiem co i tak naprawdę nie pasowało? Jakie procedury, jakie zarządzanie, wyjaśnij?

były pracownik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem na stanowisku kierownik ds . kontaktu z klientem, takiego bałaganu w procedurach, strukturze firmy, procesie rekrutacji... (można tak wymieniać) nie widziałem nigdzie. Praca w branży jest ciekawa i może dać dużo satysfakcji, gros obrzydza całą branżę! Jest wiele innych, lepszych firm pożyczkowych, które też szukają pracowników. Uprzedzając komentarz pracowników firmy gros, nie jestem człowiekiem, którego przerosła branża.

hłe hłe

legox, nie rozumiem aluzji dotyczącej wyniku, wyjaśnisz?

bezosobowo

Wankoover omijaj firmę szerokim łukiem. Są inne firmy w tej branży, normalnie traktujące pracowników. Próbuję przestrzec ludzi przed firmą Gros, nie warto marnować czasu i zdrowia. Co do sytuacji omawianych wyżej, postawa pracowników idzie pionowo.. z góry, więc nie ma co dziwić się, że przedstawiciele mają takie podejście.. (usunięte przez administratora)Kierownicy też mają swoich przełożonych. "Tylko żeby nikt Cie nie złapał za rękę".

ERKA

Co oferuje Gros Kapitał swoim pracownikom? Opiszcie coś! ERKA.

Zostaw opinię o Gros Kapitał - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gros Kapitał