Architekci Toagi

Białystok

Opinie o Architekci Toagi

studios

Nie wypłaca wynagrodzeń, nie podpisuje umowy, czuje się bezkarna.Psychiczne znęca się na ludziach - ma pretensje o rzeczy których sama nie umie uzasadnić, zastrasza. Pracowałem i stanowczo nie polecam! Nie jest to osoba z którą można uczciwie pracować i zarabiać. Bierze pracowników z góry wiedząc, że za pracę nie będzie płacić.Tym powinien zająć się sąd pracy.

człowiek

Widać karma wraca. Pani z Toagi jest nieetyczna kłamała i nie płaciła a do pracy zaganiała. Niestety pracowałam tam i poznałam osoby które też miały styczność. I tak dziwne że tak długo się utrzymywała za takie zachowanie to powinien być sąd pracy!

Wiedza

Bez rozwojowe coś co udaje biuro projektowe. Wieczne problemy z wyrabianiem się na czas właścicielki, projektowanie na[usunięte przez moderatora]i non stop pretensje o wszystko. Jeśli w tym biurze robisz projekt zgodnie z życzeniem inwestora i zgodnie z prawem budowlanym to pamiętaj robisz go źle bo właścicielka wie lepiej. Jeśli tam pracujesz UCIEKAJ, jeśli nie OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM!

bob

jeśli ci nie zależy na wypłacie na czas, jeśli "nie radzisz" sobie jako architekt z technicznymi rysunkami, jeśli zawsze chciałeś żeby ktoś nadzieral na ciebie mo**e, a za chwile paradował z uśmiechem od ucha do ucha, jeśli umiesz nie pic cały dzień, nie korzystać z toalety, po prostu siedzieć cale 8h non stop przy kompie(i nie jesc bron boze nad klawiatura), to Architekci Toagi sa wymarzona firma dla CIEBIE :) polecam :) buhaha

Tom

Niestety istnieje !!!

to jeszcze istnieje????

ktos

Praca na czarno, szefowa z humorami, dla ludzi o bardzo mocnych nerwach i wlasnym ubezpieczeniu zdrowotnym i emerytalnym :)

Inwestor

Nikomu nie polecam tej firmy!!!!!

ludzik

zatrudnia na próbę, najlepiej, żeby pracować za darmo po 12 godz dziennie Poza tym sama nie wie czego chce. Ciężka do współpracy

nick

negatywna, dla ludzi o mocnych nerwach

Zostaw opinię o Architekci Toagi - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Architekci Toagi