Opinie o Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Były Pracownik

Jako były pracownik bardzo odradzam pracę w tej firmie jaką jest PIA oraz kancelaria podatkowa PIA. Wszystkie opinie które tutaj wcześniej padły są w 100% prawdziwe. Począwszy od faktu proszenia się o umowę oraz ubezpieczenie pracownika, co za tym idzie jak się okazało składki potrącane z wypłaty na ubezpieczenia w ogóle nie trafiały do instytucji, a więc pracownikowi nie były płacone składki i potem były luki w ubezpieczeniu. Gdzie są pieniądze brane na składki? nie wiem. Pracownicy zwalniani po tygodniu, dwóch bez wypowiedzenia- nagle, ponieważ „nie spełniali oczekiwań”. Oczekiwania pracodawcy? Codziennie inne, co średnio 3 dni zmieniane obowiązków i ich zakresu, pracownicy totalna rotacja, z stanowiska pracownika biurowego (sekretarki) zmiana na podobne stanowisko do „call center” pozyskiwanie klientów mimo, że pracownik nie zgłaszał się na to stanowisko. Po wyrażeniu opinii przez pracownika, który nie zgadza się na zmianę stanowiska pracodawca krzykiem oznajmia, że " za swoje zachowania poniesiesz konsekwencje". Pracownik za najniższą krajową miał pozyskiwać klienta, bieżąco opiekować się klientami, całą kancelarią, raportować, sprzątać, kupować artykuły spożywcze oraz samemu pisać robi umowy i zgłaszać się do ubezpieczenia. Dodatkowo jak Szef ustalał coś z klientami nie informował o tym pracowników co powodowało potem nieścisłości w umowach księgowych i poprawianiu wszystkiego po 10 razy. To jest śmiech. Co do wypłat nigdy nie były one na czas, zawsze trzeba było się prosić o podliczenie księgowej jak i o przelewy. A wypłata po zerwaniu umowy została przelana po 12 dniach proszenia się o nią, wydzwaniania i smsowania do Szefa. Natomiast ten najpierw tłumaczył się brakiem listy płac, potem błędnych ich obliczeniem, kłamstwem że już zostały wysłane a następnie przestał odbierać telefon i odpisywać na smsy. A wypłata i tak została źle obliczona. Jedynym aspektem pozytywnym była Pani przełożona, która starała się odratowywać cała tą sytuację, zawsze wysłuchała i starała się pomóc i po ustaniu pracy odbierała każdy telefon i odpisywała na wiadomości dotyczące braku wypłaty. Sama atmosfera w pracy jest bardzo słaba, pracownicy starali się ją polepszać natomiast Szef który na początku był bardzo miły, dużo obiecywał (jak to nie będzie cudownie) po jakimś czasie nagle inna twarz, inne odzywanie się do pracownika, krzyki, mówienie że jest prezesem więc może wszystko robić jest po prostu śmieszne. Zero szacunku do pracowników i każdemu mówił że „pogarsza atmosferę w pracy”. Radziłabym najpierw zacząć od siebie i od swojego „gburowatego zachowania”. Tak jak tutaj wcześniej były opinie, Szef ma ludzi za nic, kompletnie nie docenia i najważniejsze są cyferki i wpływy pieniężne natomiast zapłacić pracownikowi za swoją pracę już nie. Oczywiście wszystkie naruszenia prawa pracowników dotyczące wypłat, składek, ubezpieczenia zostaną zgłoszone do odpowiednich instytucji. Bardzo nie polecam, radzę się trzymać z daleka! Widzę ze ten problem trwa od nawet 2022 roku i nic się nie zmienia, jeśli ktoś chce przyjść do spokojnej, uczciwej pracy i jako pracownik nie martwić się niczym to na pewno nie w tych firmach.

Iza
@Były Pracownik

To brać się za nich bo z tego co czytam to (usunięte przez administratora) pracowników i klientów jak oni mogą być wiarygodni jak działają od 2022 roku

Anna Świąder

Szczerze? Nie spodziewałam się tak dobrego działania ze strony tej firmy. Gorąco polecam!

Krzes
@Anna Świąder

:)), rozbawił mnie ten post do łez. Właściciel to jakaś porażka, niesłowny i tyle, szkoda gadać. Kto w te opinie na FB wierzy, tam nawet fotki nie są prawdziwe, byłem w tym biurze, zapachy o hoho :)) a biuro inaczej wygląda niż te ze zdjęć, skąd on te foty bierze, z internetu ???, tam są plafony z neonówkami a nie wiszące stylowe lampy, buahaha ... tak to każdy potrafi, ODRADZAM !!!

Monia

Wciąż tylko z doświadczeniem oczekują przedstawiciela kancelarii? Rok temu w ogłoszeniu tak podawali między innymi, ciekawe, czy cokolwiek się zmieniło. Ma znaczenie ogółem, ile ktoś przepracował w zawodzie jakoś bardzo? Tak na zasadzie, że po tym wybierają kandydata.

Jan K
@Mirka

oj ma doświadczenie, oj ma ;) ...., to jego 5 firemka i każda z innej branży, wystarczy dobrze przeszukać internet (agent reklamowy, farmaceutyka-suplementy i in.) na dodatego tego wszystkiego ta firma jeśli pracuje to tylko zdalnie w jakiejś norze, bo pod tym adresem już dawno jej nie ma.

Inia Nowy wpis

Wyczytałam w ofercie dla przedstawiciela kancelarii, że oferowane są bardzo dobre warunki finansowe, oparte na zasadach ścieżki kariery firmy. czy jest tu ktoś kto zna to zagadnienie z własnego doświadczenia i by opisał o co konkretnie chodzi? Na jakie stanowiska można przejść?

Monia

Mirka
@Monia

Skoro szukają z doświadczeniem to jakie ma doświadczenie właściciel tej ciekawej firemki i jacy tam ludzie pracują

@Mirka

Kancelaria niby z tego co widzę funkcjonuje od prawie dwóch lat, w lutym tyle dokładnie minie, wiec byłby to chyba minimalny staż? tylko nie mam pewności czy to nie jest któraś z kolei prowadzona działalność? ktoś wie?

Anna B
@Mirka

właściciel tej firmy ma również firmę Frey Pharma, farmaceutyki itp suplementy diety a teraz ponoc fotowoltaika , trochę wyrozumiałości bo zarobiony jest ????, poszperajcie sobie w necie to zauważycie, że wszystkie firmy to sp. z o.o. z kapitałem 5tysi, i zarządem jednoosobowym, zn. Prezes i nikt inny na stałe

Jan K Nowy wpis

Ooo Nowy wpis

Dzień dobry, w ofercie dla Przedstawiciela Kancelarii jest napisane, że można pracować zdalnie. Zastanawiam się jak duża część osób z zespołu praktykuje tę możliwość? Interesuje mnie praca w dobrej atmosferze, mam zamiar być w biurze bezpośrednio. Jak ono wygląda i jaka jest w nim atmosfera?

Pola Nowy wpis

A na tym stanowisku przedstawiciela kancelarii o którym pisaliście wcześniej to dalej zarabia się do 20 000 zł tak jak było w zeszłorocznej ofercie czy może teraz więcej już jest? spełniam wymogi, więc się interesuję

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

Mnie na miejscu w biurze nie było jeszcze, ale ktoś stwierdził, że wygląda ono całkiem inaczej niż na zdjęciach z FB. To się zgadza? czy możliwe, że doszło do jakiegoś przeniesienia? w ofercie dla przedstawiciela i tak pisano o pracy zdalnej, mnie ona byłaby bardziej na rękę. Czy trzeba czasami mimo wszystko pojawić się na miejscu?

Anna Świąder

Na podstawie czego tak konkretniej nie dowierzasz? Czy ta opinia będzie z bieżącego okresu? Jakby nie patrzeć ten powyższy komentarz jest sprzed dwóch lat. czy zaszły większe zmiany?

Krzes
@Anna Świąder

20 tys to według was słaba kasa? po ostatnim komentarzu widzę, że ktoś chyba się z tej kwoty śmiał, przynajmniej to górny próg widełek z zeszłorocznej oferty, teraz możliwe, że jest więcej? trudno taka kwotę wyrobić?

eryk

śmiechu warte jakie zarobki obiecuje szef tej firmy podczas gdy sam ma problemy z opłacaniem swoich rachunków i długi

damianoos

(usunięte przez administratora) yłbym niczego osobom, które reprezentują ten dziwny twór. Zarówno starszy, jak i młodszy przedstawiciel nie mają żadnego pojęcia w jaki sposób zarządzać pracownikami, a tym bardziej opiekować się swoimi klientami. Po prostu ich to przerasta. Niestety jak cały ich biznes. Dlatego też - uważajcie! Obietnice bez pokrycia, brak szacunku i niewielka wiedza(usunięte przez administratora)

A coś więcej? Są też pozytywne wypowiedzi więc zastanawiam sie gdzie leży prawda :) Interesuje mnie ta kwestia ze strony pracowniczej. Wprawdzie nie widze aktualnych ogłoszeń ale szukam miejsca do odbycia stażu w Ostrowie. Jak wygląda hierarchia, ilu ma sie przełożonych?

Wiki
@damianoos

Jaka jest z ich strony pomoc jak się prosi o numer telefonu niby do jakiejś tam pani opiekun i się go nie dostaje to nie wiem czy to można nazwać że oni pomagają i jeszcze do tego są bardzo aroganccy jak chcesz się cokolwiek dowiedzieć obietnice bez pokrycia

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 19 października

Pracownica

Nigdy nie spotkałam się z taką firmą i z takim szefem. totalny brak szacunku, co tydzień zwalniany pracowanik i zatrudniany nowy, mimo umowy np. na 3 miesiące kazał podpisywać wypowiedzenie za porozumieniem stron. W firmie totalny (usunięte przez administratora)! Każdy kto przychodzi do tej firmy jest przerażony. Proszenie się miesiąc o umowę albo więcej! Brak wypłat, pracownicy którzy byli zatrudnieni nadal czekają za pieniędzmi, kłamie że zostały wypłacone a pieniędzy nadal brak na koncie. Właściciel ma same długi, zajęte konta i również tym tłumaczy się brakiem wypłaty dla pracowników. Klientów ma głęboko gdzieś, gdy pracownicy informują że klienci dzwonią i pytają się co z ich sprawą za którą płacą pieniądze odpowiada "mam ich w (usunięte przez administratora)". Dzwoniąc do właściciela zapytać się co z pieniędzmi, nie odpisuje i nie odbiera- czasami napiszę że przelew niedługo będzie zrealizowany. Ludzi ma za nic. Radze trzymać się od tej "firmy" daleko.

Paulina
@Pracownica

A jakie powody zwolnień tych pracowników podają i jakie są rzeczywiste powody rozwiązania umowy? Jestem w szoku, że tak co tydzień ktoś inny traci pracę. W takim razie dużo osób tutaj jest zatrudnianych? Ci, którzy zostają nie mają przez to nadmiaru obowiązków?

Były Pracownik

Iza
@Były Pracownik

Witam, czy kancelaria będzie planowała jeszcze jakieś nabory w tym roku? upewniam się, bo widzę, że podobnie jak ja, poprzednicy interesowali się praca, głównie jako przedstawiciel. To ze względu na te widełki do 20 tys? :) a czy teraz są jeszcze może wyższe? Ilu osób obecnie potrzeba jeśli wtedy były prowadzone nabory na osiem?

Ela

Nie polecam tej kancelarii zero kontaktu z ich strony

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.?

Nons

Jako była pracownica nie polecam. Tam system pracy jest prosty. Załatwiasz nowych klientów i masz z tego % co miesiąc do końca trwania umowy z klientem. Brzmi świetnie, ale tam nikt dłużej nie pracuje niż kilka tygodni. Nacisk na pozyskiwanie nowych klientów jest tak ogromny, że nikogo nie obchodzi ilu klientów znalazłeś tydzień temu, masz w każdym tygodniu podpisywać nowe umowy, a jak nie to cie zwalniają i nici z % od klientów. Taki model firmy. Pracownik ma znaleźć klientów i trzeba go się pozbyć. A jak juz cie zwolnią, to trzeba się prosić o pieniądze. (usunięte przez administratora)

Hanna
@Nons

Poza kasą z tych umów to dochodzą teraz jeszcze jakieś benefity? Są dodatki pracownicze? I jaka jest to umowa, UoP, b2b czy inna jakaś?

Ciekaw
@Nons

Na jakim stanowisku pracowałaś?

Czy w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Przedstawiciel Handlowy umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 19 października na Pracuj.pl.

Nie polecam!! Dla szefostwa liczą się tylko cyferki. Nie ogarniają tego co się dzieje w firmie. Pracownik jest bezpodstawnie oraz nagle zwalniany z pracy już po tygodniu lub dwóch, gdzie nie zdążył jeszcze poznać działania całej firmy. Dodatkowo wynagrodzenie wysyłane z dużym opóźnieniem. Radzę omijać szerokim łukiem.

Hanna
@Kasia

A dlaczego ludzie tak szybko są zwalniani? Po prostu? A co z okresem wypowiedzenia? Ile on wynosi w umowie i jak przestrzegają tych zapisów? To wgl możliwe, takie nagłe zwolnienie?

Maja

Znalazłam ogłoszenie o prace na stanowisko Przedstawiciela Kancelarii. Zarobki mnie zaciekawiły bo są na poziomie 4500-20000. Skąd taka rozbieżność i co trzeba zrobić żeby zarobić w górnej granicy? Co należy do obowiązków na tym stanowisku I czy umowa jest o prace czy b2b?

Irena

Znalazłam jakąś nieaktualną już ofertę na Przedstawiciela Kancelarii, niemniej jednak się nią zainteresowałam. Nie wiecie czy jeszcze będą szukać jakichś przedstawicieli? W ofercie podano widełki 4 500–20 000 i się zastanawiam z czego wynika tak duża rozbieżność?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.

Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.