Pauloadriani

Toruń

Opinie o Pauloadriani

czlowiekgulasz

Ja pracuję w firmie od ponad roku. Byc może nie jest to imponujący staż bo Pauloadriani posiada pracowników którzy pracują tam ponad 10 lat, niemniej poznałam firmę na tyle dobrze, że mogę sie wypowiedzieć. Może dla kogoś będzie to pomocne. 1. Nie ma w tej firmie rzeczy „pod stołem”, „na gębę” itp. Niby oczywiste, ale doświadczenie nauczyło mnie że niekoniecznie. Wszystko jest ściśle kontrolowane przez przepisy, nawet tak zwyczajna rzecz jak grafik jest z każdą zmianą odsyłany do centrali a pracownik wykonuje swoją prace wg ściśle określonych norm czasowych. Nadgodziny zdażają sie w wyjątkowych sytuacjach (czyjeś L4 itd.) i są wypłacane w trybie 3 miesięcznym. Żeby nie być teoretykiem: na przestrzeni ostatniego półrocza albo nie miałam ich w ogóle, albo 5h w miesiącu. 2. Wypłata jest zawsze na czas. Też niby oczywiste a nie u każdego pracodawcy tak było :/ 3. Pracuję na tzw. planach sprzedażowych. To chyba jak wszędzie. Tylko w przeciwieństwie do poprzedników – te tutaj są do wyrobienia. Do tej pory nie udało mi sie wykonać mojego planu raz, a przypomnę pracuję ponad rok.. (do dzisiaj nie wiem jak to sie stało;p). Wszystkie pierdołowate komentarze w stylu „wyscig szczurów” radzę przepuścić przez palce, bo system premiowy sam zmusza do kooperacji. Sprzedajemy w parach i koleżanka zawsze „podwiesza” mojemu klientowi dodatkowy asortyment, bo wie że ja dla niej zrobie to samo za chwile. 4. Hajsy. Dla wnikliwych: nasza podstawa to 2000 na rękę. Jeszcze nigdy mi sie nie zdażyło zebym wzięła „gołą” podstawe. Serio. To trudne zarobić wyłącznie podstawe jak sie ma ponad 6 premii dodatkowych. W tym półroczne. Plus ewentualne nadgodziny. Trzeba by naprawde iść w zaparte. Np zamknąć sie w toalecie na zapleczu i odmówić wyjscia. I tak przez 3 tygodnie. 5. Wymagania: standardy firmy sa obowiązkowe (czyli info z cyklu: jak przyjąc towar, jak ometkowac itd.) to cos co robimy na codzień i trudno mi wyobrazić sobie jak ktos może tego nie wiedzieć, skoro robi to codziennie, prawda? Kolejna rzecz to znajomość składów i cen – tego dla odmiany tez uzywamy codziennie podczas sprzedaży. I można kręcić nosem, ale sam/a zauważ, że kiedy robisz zakupy w jakimś sklepie i ekspedientka sama nie wie co ma w ofercie to jest to słabe. Ja wtedy odwracam sie na pięcie i wychodzę, bo wiem że ona mi prędzej wciśnie niż serio doradzi. Bo nie ma kompetencji. 6. Relacje. Z biurem współpracuje sie naprawde sprawnie – to serdeczni ludzie, którzy zawsze pomogą i zawsze odbiorą telefon:) Reszta ekipy- tutaj sie nie wypowiem bo wszystkich kierowników i pracowników we wszystkim miastach nie poznałam. Opisze to co wiem: Pracuję w Krakowie i niech za komentarz posłuży to że prywatnie spotykamy sie wszystkie po pracy na „zapieksy”. Najwyraźniej sie lubimy;p Ogólnie polecam:) atmosfera prawie rodzinna, hajsiwo sie zgadza, no mi więcej nie trzeba.

Karolina

@monia widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Z tego co mówisz, to też dobrze się w niej odnajdujesz. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o możliwościach jakie daje praca w Pauloadriani? Na stronie internetowej firmy w treści oferty pracy widzę, że wśród warunków oferowanych sprzedawcom jest również możliwość rozwoju w strukturach firmy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej możliwości? Jak to wygląda w praktyce?

monia

Czytam i czytam....opinie są na prawdę popadające w skrajność :-) ja pracuje na stanowisku sprzedawcy już ponad 2 lata i nie narzekam.. praca jak praca!! Oczywiście że są wymagane pewne standardy i znajomość materiałów ale to akurat tylko pomaga w sprzedaży...jeśli ktoś się tym interesuje to taka praca to tylko przyjemność :-) Jeśli jesteś osoba która chce stać i podawać tylko rozmiar z wieszaka to wyślij cv tam gdzie płaca najniższą krajową. Ja uważam że firma jest na wysokim poziomie a pnie się tylko wyżej. Zarobki są adekwatne do stażu ale można wyciągnąć tyle co kierownik w innym niszowym salonie a tj napisałam wcześniej jestem sprzedawca tylko 2 lata.... Wystarczy chcieć.

Karolina

Dołączam się do pytania @Kola. Do końca dzisiejszego dnia można aplikować na to stanowisko. Ktoś z Was już uczestniczył w procesie rekrutacji i mógłby opowiedzieć o tym, czego można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które właśnie na swoją rozmowę o pracę czekają.

Kola

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów w temacie pracy sprzedawcy? Jakie zarobki można wyciagnąć? Dzięki

Admin

Ja też pracowałam w tej firmie w salonie w Lublinie, praca do ciężkich nie należy, bogatych klientów salon ma sporo, plany są do wyrobienia ale kierowniczka pozbawiona kręgosłupa moralnego, mam wrażenie że szuka wśród klientów sponsora. Jak nie kablujesz to znajduje na ciebie haka, dzwoni do centrali i zaczyna snuc podstawy do zwolnienia ciebie. Po miesiącu już ciebie nie ma. I tak raz w miesiącu upatruje sobie osobę na której będzie się mscic. Psychicznie kilka miesięcy można wytrzymać, po tym czasie kozetka u dobrego psychologa .... :-( głową długo nie wytrzyma

Kierownik Lublin
@Admin 12.06.2017 14:07

Dziękuję. Informuje iż w ciągu dwóch lach została zwolniona jedna osoba ,(której załatwiłam pracę w Bytomiu gdzie sa mniejsze wymagania -To mój kręgosłup moralny)drugiej skończyła się umowa jak przebywała na l4 .Kolejna sprawa w związku z spersonalizowaniem ktore nastąpiło w powyższej opinii, jestem zmuszona skierować zawiadomienie na policję o naruszeniu dóbr osobistych -proszę zaczerpnąć informacji w Kodesie Karnym .Dziękuję

Fiona

Praca w tej firmie nie jest szczytem marzeń, przeciętna płaca tak na prawdę uzależniona od tego czy zrealizujesz swój budżet wyznaczony na dany miesiąc - tak zwany Wyścig Szczurów i to jest wyznacznik tego czy jesteś odpowiednim pracownikiem i realizujesz plany, atmosfera ogólnie przeciętna w miejscu pracy, przemiał pracowników niesamowity, ogłoszenia o prace wiszą cały rok a to o czymś świadczy!!!!! Osoby które tam pracują dłuższy czas a zostało ich ostatnimi czasy kilka na krzyż, chyba poszły po rozum i odeszły. Zarząd typu poszczęściło się w Życiu, ogólnie nie szanujący ludzi - brak słów, Pan S.... ma niesamowitą satysfakcję odpytując pracowników z standardów, ma wtedy taką wyższość swojej osoby nad przeciętnym pracownikiem, kręci Go widok przerażonego sprzedawcy...! Ogólnie to co usłyszysz na rozmowie to super scenariusz ale z czasem okazuje się że trochę mija się z tym co jest w rzeczywistości. Umowa - umową ale jak brakuje ludzi do pracy i tyrasz nadgodziny to nakazują podpisać dodatkowe umowy zlecenia aby nie mieli nie przyjemność z PIP. Dobre czasy zarabiania minęły jak zimy w Polsce haha Ogólnie stracony czas i szkoda zdrowia psychicznego!!!!

tolo

Pracujesz w Rzeszowie Pracowanik'? Ja wlasnie widzialem wczesniej ogłoszenie na stanwoisko sprzedawcy, wiesz czyjeszcze jest wolne? il laikowi dadzą na początek? szkolenia są jakieś?

Pracowanik

Nie wiem dlaczego w opisie jest Pauloadriani - Toruń skoro w Toruniu nie mamy salonu Pauloadriani. Ale jakby ktoś chciał wiedzieć to ja pracuję w Pauloadriani od 6ciu lat i jest mi tu bardzo dobrze. Podstawy są na poziomie znacznie wyższym niż minimalna krajowa i rosną wraz ze stażem. U nas praktycznie ZAWSZE są realizowane plany a co za tym idzie mamy premie które podwajają a nawet POTRAJAJĄ nasze wynagrodzenie. Jest dużo nauki i pracy ale za to jest do tego ADEKWATNE WYNAGRODZENIE i WSZYSTKO NA UMOWĘ O PRACĘ a właśnie o to chyba chodzi!!! Wiem, że aktualnie prowadzone są rekrutacje w Łodzi i Rzgowie a w Poznaniu od września będzie drugi salon – uważam, że warto zainteresować się ofertą Pauloadriani – Pierre Cardin

magda
@Pracowanik 17.07.2016 10:57

mowisz o wypracowaniu planu po trupach ? np w krakowie ... kierowniczce która lubi obgadywac za plecami ? nie podlizujesz sie jej i nie donosisz wiec nie jestes ulubiona/ulubiony ?! prosze cie.....

Makiscos

Jeżeli pracodawcy będzie zależało na budowaniu trwalszych relacji z pracownikami to na pewno temat podwyżek będzie poruszany. Jeżeli jednak nie to będą następowały rotacje. W Toruniu jest sporo młodych osób mających chrapkę na taką pracę w takiej firmie, ale poniżej pewnego standardu nie powinno się schodzić.

ola

ale ktoś powyzej pisał o możliwości zarobku za większe stawki....Może z czasem wynagrodzenie wzrasta i nie jest najgorzej?! Zresztą gdzie teraz zarabia się dobrze-wiadomo jak jest, a jak ktoś lubi i chce realizować się w tej dziedzinie to jego decyzja. A był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w Pauloadriani i może się podzielić wrażeniami?

aga

do lancer-bzdura, pracowałam w kilku salonach z modą męska jako sprzedawca i wszędzie marnie płacili czyli w granicach 1300-1400 na rękę + ewen. premia. Napisz gdzie tak dobrze płacą, bardzo jestem ciekawa.

coco

do lancer, ja pracowałam w kilku sklepach z odzieża męską jako sprzedawca i nigdy nie miałam podstawy wyższej niż 1500 zł. Napisz gdzie tak super płacą

lancer

Zarobki w wysokości 1900 w modzie męskiej to jest bardzo mało, są firmy które płacą po 4000 i więcej. Wiem bo pracuje w takiej.

EWA

Hej jako sprzedawca zarabia się 1500zł. Po roku 1900 zł na rękę. W Poznaniu ogłoszenie na sprzedawcę jest na pracuj.pl od listopada 2013. Do dnia dzisiejszego nie znaleźli odpowiedniego pracownika. :) Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej(mam wyższe wykształcenie, znajomość języków obcych, doświadczenie w handlu). Powiedziano mi, że nie spełniam ich wymagań. Cz coś jeszcze mam napisać:) Pozdrawiam

@EWA 23.02.2014 16:36

Witaj Ewa. Otóż znaleziono już pracowników na początku lutego - takich, którzy się nadają... wyższe wykształcenie nie definiuje dobrego pracownika, a jeżeli chodzi o kasę to pewnie nie zdążyłaś się przekonać ile się zarabia. Pozdrawiam.

magda
@:) 27.03.2014 19:20

aha czyli taki którym mozna manipulowac ? pracowałam w tej firmie i na szczescie szybko sie ocknełam :D

mati

ile się zarabia jako sprzedawca w pauloadriani ?może ktoś napisze ?pozdrawiam

ONA

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!! JEDEN WIELKI BURDEL!!!! ZARABIA SIE NAPRAWDE MARNIE..WYRZUCAJA, JAK SIE NIE SPODOBASZ PO MIESIACU.. SZCZERZE ODRADZAM

slonce

witam, ile się zarobi na stanowiku sprzedawcy w salonach pauloadriani?????

Zostaw opinię o Pauloadriani - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pauloadriani