Opinie o Team Spray Paweł Kwiatkowski w Szamotuły

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Team Spray Paweł Kwiatkowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Team Spray Paweł Kwiatkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Spray Paweł Kwiatkowski w Szamotuły

Jak dużo osób pracuje w Team Spray Paweł Kwiatkowski?

Za Chwile to już nikt nie będzie pracował jak tak będzie pan płacił na raty

Praciwnik

Pracuje więcej niż jest zatrudnionych.. Ale teraz już ludzi jest mało bo wszystkich wyjebal

Guliwer

Ludziska widzę że robi się gorąco ///////pracowałem u niego i masakra jakaś,wypłaty na 6 rat ludzi nie szanuje ,o wszystko oskarża,sprzętu brakuje też ,najlepiej jak się przyjmujesz to że swoimi m sprzętem bo inaczej to robota stoi### nie polecam pracy w te firmie

Panowie powtarzam ostatni raz czemu żaden z was nie ma (usunięte przez administratora)się przedstawić . Czy wy myślicie ze to robi wrażenie na mnie ze wy to piszecie !!!! Czemu żaden nie umie powiedzieć prawdy ze albo nie umiecie robić albo szwendanie były a tylko łapę wyciągacie , czemu żaden nie umie napisać a ja cały czas się spóźniałem albo coś złe zrobiłem . Mam do was wszystkich pytanie ile prac zmieniliście przez ostatni rok ?????? Zawsze tylko umiecie gadać bzdury ze pracodawca jest winny a tak naprawdę jesteście sami sobie winni ???????????? . To tylko świadczy o was jacy jesteście ze potraficie pisać z ukrycia ???????????? tak jak pisałem wcześniej żaden nie umie napisać konkretnej sytulacji !!!! Bo macie świadomość ze jest całkiem inaczej .

@Paweł

Przestań się kompromitować,twój wpis nie robi na mnie wrażenia ,nie traktujesz ludzi poważnie tylko wykorzystujesz i nie płacisz ,zawsze nie płaciłeś na czas i każdy o tym wie ,współczuję każdemu kto robi u ciebie bo i oni się przejadą na tobie jaki jesteś nieuczciwy i kłamliwy i wykorzystujesz każdego ,inaczej się umawiasz a inaczej robisz Wiemy jaki jesteś złośliwy i mściwy

Morda

Pracowałem w tej firmie tylko chwilkę i odrazu wiedziałem z kim mam do czynienia więc poprostu zrezygnowałem bo wiedziałem że będą problemy ,,,,,,,,nie polecam wręcz odradzam

Klientka
@Paweł

Nie polecam ,nie ma pojęcia o remontach ,robi po swojemu nie słucha wymagań klienta,ogólnie pateraka

Klient
@Klientka

Nie polecam ,o wszystko się prosiłam ,zwodzili panowie u nie przyjeżdżali na czas ,widać było że nie zależało im na pracy

Okradziony

Tam nikt nie pracuje. Niby ma pod sobą 40 ludzi. Chyba jak stanie na cmentarzu. Zwalnia ludzi zeby nie płacić. Poszły pisma do deweloperów jaki z niego (usunięte przez administratora) tak że długo nie pociągnie. No i oczywiście pozew zbiorowy. Mądrzejszy od papieża a tak napraw zwykły łoch.

@Klient

Wiecie co ja wam wszystkim odpisuje na te wiadomości . Ale widzę ze naprawdę robicie z siebi mega prostaków ???? po pierwsze ja nie robię prywatnych klientów po drugie to każdy jest w stanie się domyśleć ze to pisze kilka osób które wyrzuciłem z pracy ,i myślicie ze te wasze opinie mi zaszkodzą po trzecie śmiać mi się che z waszego toku myślenia ???? . A najwieszky śmiech jest jak każdy z was pisze z ukrycia bez imienia ???????????????????????? Jesteście chyba jedynymi którzy czytają te opinie i piszecie je chyba po to żeby czytać miedzy sobą ???????????????????????? pozdrawiam was wszystkich ????????????

Pracownik Nowy wpis
@Paweł

(usunięte przez administratora)to jesteś ty ,szkoda że że nie potrafisz myśleć logicznie tylko cefka ale nie zdziwiło mnie to bo nigdy z tobą się jeszcze nikt normalnie nie dogadał ,te twoje filozofię zagraniczne ,zjechałes bo już cię mieli dość i tam ,teraz udajesz kogoś kim nie jesteś !!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tylko zamieszanie robisz ,ale spoko karma wraca

Żona pracownika Nowy wpis

Nie polecam pracy u tej osoby mojemu mężowi nie zapłacił za ciężka pracę jeśli są tutaj osoby od pozwu zbiorowego to proszę o informację. Kolejna firma wpisała Pana Pawła do KRD na kwotę ok 48 tys wiec mam nadzieje ze w końcu piłeczka się odpije i też zazna takiej biedy jak inni którym wisi pieniądze.

AL Nowy wpis
@Paweł

Panie Pawle po raz ostatni proszę o kontakt telefoniczny w sprawie Graco Mark.

Czy Team Spray Paweł Kwiatkowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ja już złożyłem papiery do pip .Czekam teraz na odpowiedź , cieszę się że w końcu za niego się zabiorą,nie będzie więcej (usunięte przez administratora) i kłamał ludzi a co gorsza wykorzystywał

Okradziony
@Anonim

Też składam na niego zawiadomienie do inspekcji pracy. Może jakiś pozew zbiorowy na tego barana?

Twoja opinia o firmie Team Spray Paweł Kwiatkowski w mieście Szamotuły jest pilnie potrzebna osobom starającym się o zatrudnienie. Dodaj komentarz i zostań ich zawodowym doradcą. Ich kariera może zależeć od twojego komentarza.

Witam pisze do tego kto pisze ta opinie . Najpierw wydaje mi się ze przydało by się przedstawić jak masz na imię i nazwisko jeśli bys miał problem ze zrozumieniem . Później napisać dlaczego ci nie zapłaciłem i opisać sytulacje . Bo jeśli ci nie zapłaciłem to musiałeś coś brzydko mówiąc (usunięte przez administratora) co się często zdarza w dzisiejszych czasach , wydaje mi się gdybys nie pisał z ukrycia tylko normalnie jawnie to może mógłbym np. Wstawić jakieś wiadomości które nas dotyczą ze coś złe zrobiles itd. Wszyscy jesteście mądrzy pisząc anonimowo i nikt z was nie ma jaj sie podpisać bo ja się podpisałem Team - spray

Pracownicy
@Paweł

Panie Pawle prosimy się nie kompromitować tylko wypłacić byłym pracownikom zaległe pieniądze. Bo pozew zbiorowy się szykuję. Numery telefonów do każdego Pan posiada. Aha i czekamy na pity na adresy zameldowania.

Aplikowałeś do firmy Team Spray Paweł Kwiatkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Szamotuły
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Pracodawca nie wywiązuje się z zabowiązań. Brak wypłaty wynagrodzenia w całości do dnia dzisiejszego.

To prawda ,mi też nie zapłacił do dnia dzisiejszego,(usunięte przez administratora)?masakra jakaś ,jest taki nieslowny i pateraka ,nie polecam i do tego drogi

Anonimowy
@Anonim

Bo to prawda ,on tylko umie wykorzystywać ludzi i żeby robili za friiii a najlepsza jest ta jego nowa pani jak rządzi

Ziomek

Odradzam pracować w tej firmie ,szczędzi na maszynach najlepiej to robić wszystko łapami , zawyża ceny u klientów a ludziom ochłapy płaci jak wogole płaci , jedna wypłata na parę razy jak ty żyć ludzie o co tu chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Team Spray Paweł Kwiatkowski - Szamotuły

• Jak się pracuje w Team Spray Paweł Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Team Spray Paweł Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team Spray Paweł Kwiatkowski?

Team Spray Paweł Kwiatkowski
  • Sportowa 48 lok. 6