Opinie o Bet-Dam Damian Piekarski w Wielogóra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bet-Dam Damian Piekarski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bet-Dam Damian Piekarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bet-Dam Damian Piekarski w Wielogóra

Dawid

Ostrzegam przed (usunięte przez administratora). Nie poważna firma. Dostawa szamba umówiona na 11.12.23 r. po godzinie 13:00. Tuż przed godziną 9:00 - 11.12.23 r. kontaktuję się z logistykiem. Podczas tej rozmowy, zauważa, że nawalił i wysłane szambo jest niezgodne z zamówieniem. (Jedna komora zamiast dwóch) Nic z tym nie robi. Nie informuje mnie, że jednak dziś nic z tego. Tłumaczy, że to tylko ściana, że zaraz zorientuje się czy kierowca ma taką ścianę na aucie i oddzwoni.Cisza. Około godziny później dzwonię do kierowcy. Kierowca przekazuje, że to nie jest jego błąd, tylko osoby która przekazuje mu zamówienie do załadunku. Kierowca twierdzi, że skoro zaistniała taka sytuacja to zapewne przegroda wstawiona będzie przy kolejnej dostawie w okolicy. Z kierowcą uzgadniamy, że wstawimy szambo bez przyklejania pokrywy aby zabezpieczyć wykop przed osunięciem, informuję go o przyjeździe koparki na konkretną godzinę i umawiamy się około godziny 14:00 na dostawę i osadzenie. Około 14:40 zniecierpliwieni kolejny raz kontaktujemy się z kierowcą.Dostajemy informację, że kończy dopiero poprzednie zlecenie ( 90 min jazdy od mojej lokalizacji) i że zaraz oddzwoni z informacją o której będzie u nas. Cisza. Wykop przygotowany, koparka czeka i bije godziny. Chwilę po godzinie 15:00 kontaktujemy się z biurem. Odbiera inna osoba i informuje nas, że logistyk (osoba z którą wszystko ustalałem dotychczas - wyszła już z pracy). Zarówno Pani, która odebrała telefon po godzinie 15:00 jak i Logistyk ( przez cały dzień - od godziny 9:00) nie poinformowali mnie, że jednak nie przywiozą mi dziś zbiornika. Mamy odwilż po intensywnych opadach śniegu w regionie oraz zapowiadany deszcz. Minęła godzina 16:00. Po ponownym kontakcie z kierowcą, ten informuje mnie, że dostawy nie będzie bo biuro przekierowało adres dostawy do innego klienta, nie informując mnie nawet o tym, że taka sytuacja będzie miała miejsce. Nie informując, kiedy dostarczą zbiornik na moją budowę. Koparka czeka. Dziura w ziemi wykopana. Z biura żadnej informacji. Już wiem, dlaczego w internecie nie ma możliwości dodania nt. Państwa poczynań opinii na portalach typu google / fb oraz innych. Mamy kolejny dzień 12.12.23 i zero odzewu. Tuż po godzinie 8:00 mamy do czynienia z nie odbieraniem połączeń, zaś chwilę później już odrzucanie po pierwszym sygnale. Brak odpowiedzi, na sms. Po prostu (usunięte przez administratora). To jest wizytówka tej firmy.

Damian Nowy wpis
@Dawid

Gdzie jeszcze Pan opiszę ta sytuację w ostatnim momencie sms dołożył Pan że chcę dwukomorowe gdzie auto było załadowane a my zobaczyliśmy to w dniu dostawy.Masakra jak trzeba męczyć się z ludźmi dostał Pan najlepszą ofertę gdzie zamówił Pan na następny dzień u kolegi 500 zł drożej. My pomyłki nie zrobiliśmy tylko sam Pan zamieszał a teraz bzdury wypisuję szkoda mi takich ludzi

Dawid Nowy wpis
@Damian

Będę opisywał wszędzie gdzie się da bo jest Pan (usunięte przez administratora) i nie jestem jedyną pokrzywdzoną osobą. Tylko (usunięte przez administratora) boją się podawania swoich danych, blokują numery telefonów, usuwają możliwość wystawiania opinii gdziekolwiek się da, nie ma ich nawet w Google maps i nie szanują czasu ani pieniędzy innych ludzi. Ukrywacie się jak szczury bo żerujecie na oszukiwaniu ludzi. To, że Wy zobaczyliście, że jest dwu komorowe po wyjeździe samochodu z zakładu to Wasz problem. Informacja o dwukomorowym (usunięte przez administratora) była podana w momencie zamówienia. Nie zamówiłem o 500 zł drożej tylko w tej samej cenie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Bet-Dam Damian Piekarski?

Kojot77

Uwaga na firmę BET DAM Piekarski Damian, przywiózł uszkodzony zbiornik, tzn. nie on przywiózł tylko pośredniczył - żaden z niego producent, kontakt się urwał, w Internecie znalazłem podobne opinie tego typu gdzie odpowiada w bezczelny sposób że szukaj wiatru w polu. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego Pana

Dawid Nowy wpis
@Kojot77

Brak danych firmowych na stronie oraz brak możliwości dodania opinii na stronach związanych z tą firmą mówi sama za siebie.(usunięte przez administratora)

ROR

Dzień dobry Nie polecam. Miałem otrzymać fakturę za zakup zbiornika. Oczywiście Pan z infolinii nie odbiera telefonów, gdy powielałem prośbę o wystawienie faktury. Nie polecam

Czy po rozmowie w Bet-Dam Damian Piekarski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bet-Dam Damian Piekarski - Wielogóra

• Jak się pracuje w Bet-Dam Damian Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Bet-Dam Damian Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bet-Dam Damian Piekarski?

Bet-Dam Damian Piekarski