SIGMATEQ Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o SIGMATEQ Sp. z o.o.

byly pracownik

Nie polecam banda alkoholikow warunki mieszkaniowe brak slow umowa o prace owszem ale tylko pierwszy miesiac praca jak w kamienolomach wyplata lepiej puszki zbierac

Pracodawca
@byly pracownik 19.06.2016 18:00

Do "były pracownik". Nie przypominam sobie takich warunków i sytuacji. Chyba jesteś jakimś zawiedzionym nieprzyjętym. Od miesięcy nie było rotacji pracowników. Przypominam , że za takie wpisy szkalujące są odpowiednie kary.

Pracodawca

Proszę zwrócić się do firmy z tym problemem. Na jakiej podstawie taka opiniia. Proszę lepiej usunąć ten wpis. Firma zawsze rozlicza się z pracownikami prawidłowo. Proszę podpisać wpis nazwiskiem a zaraz sprawdzimy jak się Pan "sprawował".

Kupujący

SOLIDNA FIRMA GODNA POLECENIA!!!!!

Zostaw opinię o SIGMATEQ Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIGMATEQ Sp. z o.o.