NZOZ DENT-MED

Legionowo

Opinie o NZOZ DENT-MED

Daniel

Nie polecam. Tak jak w pewnej klinice w Warszawie, po usunięciu ósemki nie ma żadnych powikłań. Natomiast tu, lekarz już z góry wie, że takowe nastąpią, więc przepisuje receptę. W razie spóźnienia się z jej wykupieniem puchnie twarz, a towarzyszy temu astronomiczny ból. Przyjmowałem Ketonal, dawkowałem regularnie co osiem godzin, zgodnie z ulotką. Dolegliwości łagodniały, jednak w dalszym ciągu istniały. Po pewnym czasie organizm na tyle się uodpornił, że już po czterech godzinach astronomiczny ból powracał. Musiałem przyjmować silny psychotrop Torecan, ażeby jakoś z tym żyć. Reszty leków z recepty nie pamiętam. W każdym bądź razie nie polecam tej placówki. Koleżanka ma obecnie podobny problem.

kaś028

Chciałabym podjąć pracę w dent-med. Proszę o jakieś opinie

Bożena
@kaś028 02.10.2013, 14:59
Chciałabym podjąć pracę w dent-med. Proszę o jakieś opinie

ODRADZAM Paskudne stosunki wśród pracowników. Jeżeli postawisz u siebie atrapę mikroskopu i będziesz naciągać pacjentów to wpadniesz w oko szefowej

Zostaw opinię o NZOZ DENT-MED - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ DENT-MED