NZOZ DENT-MED
counter
1 2 5 5 1
Marta Nowy wpis

@bożena coś więcej powiesz o traktowaniu pracowników ? Co tam się działo?

Administrator Nowy wpis

Jak na ten moment wygląda sytuacja w NZOZ DENT-MED? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Daniel Nowy wpis

Nie polecam. Tak jak w pewnej klinice w Warszawie, po usunięciu ósemki nie ma żadnych powikłań. Natomiast tu, lekarz już z góry wie, że takowe nastąpią, więc przepisuje receptę. W razie spóźnienia się z jej wykupieniem puchnie twarz, a towarzyszy temu astronomiczny ból. Przyjmowałem Ketonal, dawkowałem regularnie co osiem godzin, zgodnie z ulotką. Dolegliwości łagodniały, jednak w dalszym ciągu istniały. Po pewnym czasie organizm na tyle się uodpornił, że już po czterech godzinach astronomiczny ból powracał. Musiałem przyjmować silny psychotrop Torecan, ażeby jakoś z tym żyć. Reszty leków z recepty nie pamiętam. W każdym bądź razie nie polecam tej placówki. Koleżanka ma obecnie podobny problem.

kaś028

Chciałabym podjąć pracę w dent-med. Proszę o jakieś opinie

Bożena Nowy wpis
@kaś028

ODRADZAM Paskudne stosunki wśród pracowników. Jeżeli postawisz u siebie atrapę mikroskopu i będziesz naciągać pacjentów to wpadniesz w oko szefowej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ DENT-MED - Legionowo

NZOZ DENT-MED