BSH Hodun- Rafał Hodun

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BSH Hodun- Rafał Hodun

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za liczne opinie. Widząc Wasze zainteresowanie, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl i włączyć się do konwersacji.Zachęcamy do zadawania nam pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze komentarze są dla nas cenne, ponieważ pomagają nam się doskonalić.  Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi. Publikując opinie w platformie GoWork.pl akceptujecie Państwo Regulamin, co za tym idzie bieżecie pełną odpowiedzialność prawdą za swoje słowa.

Opinie łamiące Regulamin lub Polskie Prawo będą archiwizowane, a my jako firma jeśli będzie taka potrzeba zgłosimy sprawę do odpowiednich Organów Prawnych.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Rafał Hodun

Pracownik firmy - Właściciel firmy

02.10.2023 04:10

Czym zajmuje się Pana firma?

Rafał Hodunikona wywiad

Świadczymy kompleksowe usługi remontowe wnętrz. Ponadto specjalizujemy się w montażu płytek łazienkowych.

W jakich miastach Państwo działają?

Rafał Hodunikona wywiad

Działamy na terenie niemieckich miast Wiesbaden, Frankfurt i Mainz oraz w okolicy.

Jak wygląda struktura firmy?

Rafał Hodunikona wywiad

Struktura firmy jest płaska i taka pozostanie. Na ten moment zatrudniam siedmiu fachowców. Jednak posiadamy sześć samochodów i w niedalekiej przyszłości planuję powiększyć kadrę pracowniczą do dwunastu osób. Nasi pracownicy pracują w dwuosobowych teamach – majster i pracownik, takie rozwiązanie świetnie się u nas sprawdza. Dodatkowo moja żona pracuje na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego, a część zadań oddelegowuje zewnętrznemu Biurowi Księgowemu.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Rafał Hodunikona wywiad

Pomysł zrodził się z mojego zamiłowania do budownictwa. Jestem osobą pomysłową, nastawioną na realizację celów i proaktywną, stąd w 2005 roku założyłem firmę. Obecnie nasza marka jest rozpoznawalna na niemieckim rynku, a firma ma ponad dwudziestoletnią tradycję. Nasz bogaty dorobek zawodowy wpływa na nieustanne podnoszenie jakości naszych usług.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Rafał Hodunikona wywiad

Branża budowlana w Niemczech charakteryzuje się wysoką konkurencyjnością, jednak dla klientów liczy się najwyższa jakość wykonania. Dzięki wieloletniej tradycji jesteśmy rozpoznawalną, cenioną marką. Klienci darzą nas zaufaniem. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i nieustanny rozwój. Wyróżnia nas również staranność wykonczeń prac i dbanie o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Dzięki temu mamy tyle zleceń, że nie potrzebujemy się ogłaszać z naszą ofertą. Klienci do nas wracają i polecają nas dalej. Ponadto współpracujemy z dużymi firmami wykonującymi zlecenia od ubezpieczeń, czyli na przykład remonty po spaleniu.

A jakie wyzwania dostrzega Pan w branży budowlanej?

Rafał Hodunikona wywiad

Problem, jaki dostrzegam w branży, to brak samodzielności i odpowiedniego doświadczenia zawodowego u kandydatów do pracy, którzy jednocześnie oczekują wysokich zarobków. Mam nadzieję, że to się zmieni w przyszłości.

Jak przebiega rekrutacja w firmie?

Rafał Hodunikona wywiad

Ja, jako właściciel firmy, zajmuję się rekrutacją. W ogłoszeniu dokładnie opisuję stanowisko pracy i pożądane cechy u potencjalnego kandydata, co znacznie przyspiesza cały proces rekrutacyjny. Pierwszy etap to weryfikacja CV. Następnie wybranych kandydatów zapraszam na rozmowy rekrutacyjne.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Rafał Hodunikona wywiad

Nowa osoba przez pierwszy miesiąc pracuje w teamie z doświadczonym pracownikiem. Po tym okresie obie strony decydują, czy chcą przedłużyć okres zatrudnienia na dłużej.

Jakie plany związane z zatrudnieniem ma Pan w 2023 roku?

Rafał Hodunikona wywiad

Wkrótce będę poszukiwać doświadczonego płytkarza. Zależy mi na osobie zaangażowanej i odpowiedzialnej. W przyszłości planuję powiększyć zespół do wspomnianych dwunastu osób, jednak na ten moment naszym priorytetem jest dotrzymanie terminów zleceń.

W jaki sposób umożliwia Pan rozwój pracownikom?

Rafał Hodunikona wywiad

Często standard polskich wykonań jest inny niż niemiecki, stąd z wyrozumiałością uczę nowe osoby. W każdej chwili jestem też do dyspozycji zespołu, by coś wytłumaczyć czy pokazać jak wykonać dane zadanie.

W jaki sposób dba Pan o integrację pracowników?

Rafał Hodunikona wywiad

Organizuję spotkania integracyjne przy grillu. To idealna okazja, by wymienić się doświadczeniem oraz porozmawiać na tematy zawodowe i prywatne.

Jakie ma Pan plany rozwojowe?

Rafał Hodunikona wywiad

W niedalekiej przyszłości planuję powiększyć zespół do dwunastu osób. Firma nieustannie się rozwija i odpowiada na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów, staramy się być o krok na przód od konkurencji.

Jak się pracuje z ludźmi z BSH Hodun- Rafał Hodun?

Były pracownik Nowy wpis

Za moich czasów atmosfera w pracy była w porządku, zdarzały się konflikty ale jak wszędzie. Szef do dogadania a to najwazniejsze. Pozdrowienia.

Nowy wpis

Szanowni Państwo,

na forum mogą być blokowane treści łamiące Regulamin lub Polskie Prawo.
Chcemy wyjaśnić sprawę dotyczącą oskarżeń kierowanych w naszą stronę, dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem mailowym  bsh@hodun.de lub
                  ehodun@freenet.de

Nowy wpis

Szanowni Państwo,

Jak najbardziej wporzadku praca pozdrawiam ekipe

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Hodun- Rafał Hodun? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kondrad

Jak dla mnie porządną wypłacalna firma nie wiem skąd w ludziach tyle nienawiści

@pracownik

Hej, ludzie nie rozsmieszajcie mnie to uczciwa i solidna firma, pracuje tu ponad 10 lat, Niech każdy na siebie spojrzy a nie głupoty pisze,

@Pawel

Witam nie zgodze sie z negatywna opinia tego pracodawcy.Pracuje w tej firmie bardzo dlugo.Jestem bardzo zadowolony i polecam jak najbardziej podjac prace w tej firmie. Dobre zarobki wyplacane na czas.Z tego co wiem firma jest bardzo dlugo na rynku niemieckim takze ma swoja renome. Pozdrawiam wszystkich

Czy firma BSH Hodun- Rafał Hodun udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Adam

Witam pracowalem w tej firmie pare lat dobre zarobki i nigdy zadnych problemow nie bylo.Co zaobserwowalem w tych czasach ludzie przyjezdzaja mowia ze sa wielkimi fachowcami a tu lipa okazuje sie ze nawet kielni nie umie trzymac w reku zeby jak najwiecej kasy wyciagnac. i najlepiej zrob za niego robote.

@pracodawva

Super pracodawca polecam jak najbardziej, dobrze zarobki i dogodne warunki pracy.Lojalny , pomocny i ludzki.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Hodun- Rafał Hodun - Wiesbaden

• Jak się pracuje w BSH Hodun- Rafał Hodun?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Hodun- Rafał Hodun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Hodun- Rafał Hodun?

BSH Hodun- Rafał Hodun