Opinie o Elron Przemysław Rudnicki w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elron Przemysław Rudnicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elron Przemysław Rudnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elron Przemysław Rudnicki w Toruń

Janusz

Firma znowu szuka elektromonterów, czy warunki się poprawiły? Czy za pracę w delegacji da się zarobić dużo lepsze pieniądze? Czy młody stażem pracownik noże się tu dużo nauczyć od starszych kolegów?

Etiopczyk
@Alicja

Po miesiącu już wiesz ile zarabiasz. Zdarza się że księgowa nie doliczy się paru godzin ale wszytko da się wyjaśnić co nie ... Stawki typowo toruńskie tj. (usunięte przez administratora)zl na rękę. (usunięte przez administratora) to są, ale nie zawsze i nie dla wszystkich. Jest ciężko, więc czasami jedzie się na gołej podstawie. Warto o tym pomyśleć negocjując stawkę.

Niedawno była praca dla elektromontera-elektryka ze stawką do 6500 zł brutto. W obowiązkach montaż tras kablowych. To znaczy że praca jest na dużym obszarze w województwie? Zapewniają auto służbowe i zakwaterowanie?

Janusz

Przyjaciel
@Janusz

Oczywiście, warunki pracy w tej formie są bardzo dobre, rewelacyjne a wręcz cudowne. Jest (usunięte przez administratora) i jego przyjaciel (usunięte przez administratora). Oboje do dzisiaj zastanawiają się co Oni właściwie tutaj robią xDDD. Elektromonter może liczyć na wynagrodzenie rzędu(usunięte przez administratora) tysięcy złotych miesięcznie. Oczywiście po wykonaniu odpowiedniej ilości (usunięte przez administratora). Bez tego małego szczegółu wypłata jest raczej mierna. Tak jak wiedza kierownictwa na tematy związane z elektryką/elektrotechniką. Dużym pozytywem jest to, że nigdy nie wiesz gdzie się udasz tzn. na jaką "robotę" pojedziesz i nigdy nie wiesz ile osprzętu/ materiału brakuje. Tzw. elrońska ruletka. Dużo obietnic premii, zero realizacji tych obietnic. Ogólnie k(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce przyjść, pośmiać się z nieudolności tej firmy to zapraszam. Ale nie żeby tu pracować. Elo

Markus Nowy wpis
@Przyjaciel

Słyszałem że niektórzy pracownicy zwalniali się po kilku dniach, czy to prawda że atmosfera stwarzana przez tego (usunięte przez administratora)jest taka nieznośna?

Alicja Nowy wpis
@Przyjaciel

Po jakim czasie zorientowałeś się, że takie niekorzystne warunki tu są? Czy od początku coś już nie grało? Nie kumam kwestii wynagrodzenia, chyba na początku było mówione ile się zarobi? (usunięte przez administratora)

Etiopczyk Nowy wpis
@Alicja

waldek

To nie jest firma!!!, to jest zbieranina przypadkowych osób które przypadkowo coś robią i przypadkowo zaraz się zwolnią aby przypadkowo ktoś nowy się pojawił. Przypadkowa firma z przypadkowym "wlascicielem" Omijać tą (usunięte przez administratora) dla wlasnego spokoju!

Huragan.
@waldek

to dobra firma i Szef tylko Janusze bez wiedzy chcą po tygodniu zarabiać tyle co Szef.

Witold
@Huragan.

Dziwisz się? Każdy chciałby zarabiać tyle co szef. A tak serio to zarobki tu są na dobrym poziomie? Orientujesz się?

Niestety muszę potwierdzić wyżej wymienione w pisy o firmie... Pracowałem więc wiem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elron Przemysław Rudnicki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zuzanna

Trochę nie wierzyłam w to co tu czytam, ale patrzę na ogłoszenia o pracy z PUP z 2019 roku w firmie. Elektromonter: 14-17 zł/godz. brutto. Pomocnik elektromontera: 17 zł/godz. brutto. Jak to teraz wygląda? Jest hierarchia zachowana? Ile zarabia elektromonter z doświadczeniem?

yerko

Nie polecam nikomu!

Klient
@yerko

Może więcej szczegółów? Firma ma problem z terminowością, a może z jakością wykonywanych usług? Działa dość prężnie w sektorze mieszkaniowym, ma bogate portfolio, wydaje się wiarygodnym partnerem?!

Nie polecam. Kompetencji i wiedzy w tej firmie nie zastaniesz. (usunięte przez administratora)

Marzena
@Piotr

A uzasadnisz? ;p

Magdalena

(usunięte przez administratora)Jakiś socjal czy nic zupełnie? (usunięte przez administratora)

Dd
@Magdalena

Nie ma żadnego socjalu. (usunięte przez administratora) Żadnych premii, żadnego socjalu, nic.

Marzena

No ale czy to czemukolwiek szkodzi czy to tak jakby i tak zmarnowałoby swój własny potencjał? Bo jeśli nie szkodzi tym w żaden sposób to ja chyba nie widzę w tym jakiegoś szczególnego problemu

Moim zdaniem wszystko jest dabrze nauczylem sie robic na wago. Tomek

Magdalena
@Tomek

Fajnie a ile ci płacili? I czy wszystko ok było bo tu widzę różne podejrzane info?

Gronek
@Magdalena

Pomocnik budowlany ma więcej na godzinę niż etatowy elektromonter w tej firmie. Odradzam, każdy kto to czyta niech zapamięta.

Ddd

Od czego można by zacząć... Szef całkiem w porządku, na początku obietnice dobrego zarobku, poukładanej pracy i premii uznaniowych. Rzeczywistość jest niestety taka, że już po miesiącu wszystko to pęka jak bańka mydlana. Premii brak, ani złotówki nie dołoży do wypłaty, tylko mówi swoje słynne "jest ciężko w tym miesiącu". Zarobki marne, jeżeli nie powiedzieć kiepskie. Praca kompletnie niezorganizowana. Powiedzieć, że kierownicy i szef są niezorganizowani to jak nie powiedzieć nic. Potrafią powiedzieć tylko: jedźcie zróbcie, zróbcie żeby było dobrze. Jeżeli pojawia się jakaś przeszkoda? Odpowiedź brzmi: nie wiem, nie wiem, nie wiem. W każdej innej firmie elektroinstalacyjnej byli by zdegradowani (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elron Przemysław Rudnicki - Toruń

• Jak się pracuje w Elron Przemysław Rudnicki?

Zobacz opinie na temat firmy Elron Przemysław Rudnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elron Przemysław Rudnicki?

Elron Przemysław Rudnicki
  • Pawła Kałamarskiego 8