Opinie o sklep sportshops.pl w Chiny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy sklep sportshops.pl. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w sklep sportshops.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sklep sportshops.pl w Chiny

Czy sklep sportshops.pl zatrudnia studentów?

blesunday Nowy wpis

Ja tu tylko zostawię info dla wszystkich (usunięte przez administratora) zgłosiłam sprawę na policję i dostałam odpowiedź że właściciel sklepu jest poszukiwany listem gończym w Europie od 2019 roku.

Milena

Ja kupiłam buty 3 miesiące temu. 4 stówy w plecy. Strony przestały działać. Może jakiś zbiorowy pozew?

I.
@Milena

Najlepiej zgłosić takie praktyki do UOKiK- u. Zastanawiam się w jaki sposób przy tak fatalnych opiniach w realu można uzyskać 100% pozytywnych ocen w internecie?

Siekan 44 Nowy wpis
@I.

Opinie są nie pisane przez ludzi tylko przez jedną osobę która prowadziła tą stronę można było dodawać ile się chcę opinii, natomiast jak mówisz czy coś by to dało zgłoszenie tego do UOKIK-u ?

Teresa Nowy wpis
@Siekan 44

Być może nie, ale czy to szkodzi spróbować? Zasze to coś formie straszaka na przyszłość. ;p

Bartek

Czy posiada ktoś tel.do tej firmy?

@Bartek

Napisz na mail czytałam regulamin i nie znalazłem numeru telefonu

Pepjaw
@Bartek

Numeru telefonu nie ma. (usunięte przez administratora) strona już nie działa. Kontaktu barak buty nie przyszły. W przyszłym tygodniu zgłaszam sprawę na policję.

blesunday
@Pepjaw

Pisząc maila w swojej sprawie otrzymałam zwrotkę: 'Nie znaleziono adresu'. W tym wypadku chyba pozostaje jedynie kontakt z policją:/

Olga
@Pepjaw

I jak zgłosieś sprawę? Jak się rozwinęła?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie sklep sportshops.pl? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
blesunday

Widzę, że nie jestem jedyna, która została oszukania przez ten sklep. Towar zamówiony 8.02 nie dotarł do dnia dzisiejszego, podany numer do śledzenia przesyłki nie działa. Rzecznik praw konsumenta odmówił wszczęcia postępowania wyjaśniającego, ponieważ strona już nie istnieje. Czy ktoś z poszkodowanych zgłosił już sprawę na policję? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki jak działać w takiej sytuacji.

Sylwia

Czy był ktoś z tym na policji? Grubo się nad tym zastanawiam. Paczki nie mam d 21 stycznia. Chciałam pieniądze, to usłyszałam że nie mogą na tym etapie zwrócić pieniędzy. Po czym sprawdzam i paczka nagle się ruszyła, ale została dostarczona na drugim końcu polski. Jestem o 300zl lżejsza i nie wiem czy policja coś z tym zaradzi? Próbował ktoś?

Kacper
@Sylwia

Wiesz co ja mam taki problem, kupowałem na tej stronie buty 23 grudnia po tym jak się rozmyśliłem i nie odbierałem przesyłki bo nie chciałem podrób no i po sprawdzeniu na poczcie przesyłka trafiła 12 stycznia zwrotna i do tej pory mi nie zwrócili pieniędzy a pisząc z nimi to odpisują że poinformują mnie drogą e-mail właśnie też się nie zastanawiam czy nie zgłosić tego

@Sylwia

Na jaki nr tel dzwoniłaś albo gdzie sie kontaktowałaś bo na emaila nie odpisują

@Sylwia

Sprawę można głosić na policję, ale na początek polecam skontaktować się ze swoim bankiem.

Julia

Czy komuś doszła paczka z tego sklepu?

@Julia

Nie powiem złego na tą firmę nie jestem ich pracownica ani nic z tych rzeczy ale Paczka szła długo buty przyszły zgodne z opisem ale podróbki może dlatego że napisałam do nich w miarę długiego maila że nie grożąc tylko bardziej nie hamowała m się bo byłam bardzo zła bo wydałam bardzo dużo pieniędzy na buty także jeżeli ktoś zamówił z tej firmy możliwe że mu buty przyjdą ale nie polecam

sdf
@Julia

Doszła mi paczka po 2-3 tygodniach, napisalem kilka maili z zapytaniem to wyslali. ale co sie okazuje, wszystkie buty które są w tym sklepie lub i nawet wszystkie produkty są podróbkami, buty przyjechaly bez kartona, jest kilka rzeczy ktore sie nie zgadzaja z oryginalem, buty są niewygodne twarde co z tego ze ladnie wygladaja. nie polecam . nigdzie nie ma adresu firmy, firma nie istnieje, rzeczy sa wysylane bezposrednio z chin spytalem o zwrot butow bo za ciasne i chce wziac inne, wyslali mi dane firmy i adres na chiny, i teraz mam watpliwosci by w ogole wysylac im te buty na zwrot bo moge kasy nie dostac spowrotem, a tak to moge jeszcze komus sprzedac tylko wiadomo nie za taką cene ..

Justyna
@sdf

Kupiłam buty, które okazały się za duże. Poprosiłam o adres do zwrotu i nagle cisza. Nie odpisują już 2 tyg,. A wysyłam dziennie kilka wiadomości. Na paczce, która doszła jest tylko podana skrzynka w Komornikach. Co robić?

Klient

Dziś po 17 dniach od złożenia zamówienia otrzymałem buty.Zamiast białych otrzymałem buty w odcieniu zieleni,czyli towar niezgodny z opisem.Teraz nie można nawet odesłać,strona najprawdopodobniej już nie istnieje.(usunięte przez administratora)i tyle.

Edi
@Klient

Stronka już działa.

gaga
@Edi

strona działa, ale próba zakupu towaru - pojawia się komunikat: ,,Przykro nam, ale dla Twojego regionu nie jest udostępniona żadna metoda płatności. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz omówić alternatywne sposoby płatności.''.

gaga

brak kontaktu, iink do Poczty Polskiej (niby przewoźnik) nie działa. Czekam 3 tydzień/

@gaga

Polecam napisać do nich maila i trochę się przestraszył i wyślą na pewno lub z zapytaniem jaki jest czas oczekiwania na paczkę.

Arek

Chciałem przestrzec wszystkich przed tą firmą, w sierpniu złożyłem zamówienie do dnia dzisiejszego ani butów ani kasy, obiecali że zwrócą kasę i nic.... Zgłosiłem wyłudzenie pieniędzy, Uważajcie na ten sklep, nie dajcie się tak jak ja.

Jola
@Arek

Czy odzyskałeś pieniądze ?

Sylwia

Zamówiłam buty 18.12 dla chłopaka . mój błąd nie sprawdziłam opinii, zamówiłam tu bo tylko tu mieli ten model i rozmiar. Dostałam info o płatnośći i tracing z wygenerowanym listem paczki i cisza... poczta polska ....

megi
@Sylwia

hej czy dotarła do ciebie ta przesyłka ?

ciekawski

Z ciekawości odwiedziłem stronę o której piszesz i zawsze się zastanawiam kto może dokonać zakupu na stronie , która tak wygląda..no już wiem..TY...strona wygląda na podejrzaną ale musiał znaleźć się jak "cebularz" Arek, który chciał przyoszczędzić...no cóż chytry traci podwójnie

Asia
@ciekawski

Widać po Twoim wpisie że można na Ciebie liczyć...... Zenada, umiesz tylko obrażać zamiast podać pomocną dłoń, dobrze że nie mam takiej osoby w rodzinie, P Arku proszę się nie poddawać są instytucje które pomogą,

@ciekawski

Również nie polecam nikomu zakupów ta tej stronie. Towar odzie już ponad miesiąc a na stronie nigdzie nie jest napisane to podróbki z Chin. Nigdy więcej zakupów na tej stronie. 0 kontaktu z obsługą sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o sklep sportshops.pl - Chiny

• Jak się pracuje w sklep sportshops.pl?

Zobacz opinie na temat firmy sklep sportshops.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sklep sportshops.pl?

sklep sportshops.pl