Opinie o Elektro Optyka w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elektro Optyka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elektro Optyka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro Optyka w Toruń

tomwoj

Tragedia!!! Oddałem sprzęt do naprawy, najpierw czekałem na wycenę pięć dni, następnie ponad miesiąc na naprawę. W trakcie oczekiwania zadzwoniłem z zapytaniem, co się dzieje z moim aparatem - zostałem potraktowany delikatnie mówiąc obcesowo - całkowity brak kultury ze strony Pań z którymi rozmawiałem. W końcu zrezygnowałem z naprawy, na szczęście udało mi się odebrać aparat – chociaż po rozmowach z Paniami z obsługi nie byłem pewny, czy mi się to uda. CAŁKOWICIE ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEJ PSEUDOFIRMY!!!!!!!!

Monika Po.

Chyba sobie żartujesz żadne pracownik nie wypowie się źle o swojej pracy za którą dostaje kasę .... Panienki robią dobrą minę do złej gry bo im za to płacą... Ty ''alf'' gdybyś tam pracował bo nie miał byś pracy innej uczciwej i pracodawca powiedział by ci że masz tak rozmawiać z klientem że jak przyjdzie z pretensjami to ma wyjść tak że wina leży po jego stronie a nie pracownika a tym bardziej serwisu.... W jakim Ty świcie żyjesz !? Najważniejsze opinie są klientów .... A nie w superlatywy , w jakich wypowie się paniusia z serwisu. Dla mnie ten serwis to totalna porażka mnie załatwili na 400zł strat. Takie firemki zawsze będą bo najłatwiej jest oszukać niż zrobić uczciwie dobrze i porządnie ! Ludzie nie czytają opinii o danej firmie i wychodzą na tym tak jak ja. I dużo jest i będzie takich ludzi co myślą że uczciwość idzie z dobrą robotą. A ta firma żeruje na nas jak pasożyt. Teraz nadszedł dobry czas dla takich firemek mają swoją złotą godzinę jak dorobić się na ludzkiej krzywdzie i naiwności.... Myslę że wiecej nie trzeba pisać a tym bardziej czytać kłamstwa pracowników którzy zamydlają innym oczy !!!

andrzej

ODAŁEM NA PUŁAWSKĄ NAPRAWA TRWAŁA ŁĄCZNIE TRZY MIESIĄCE W KOŃCU NIE WYTRZYMAŁEM I ODEBRAŁEM W GORSZYM JESZCZE STANIE.WSTRĘTNE RUDE BABSKO TAK MNIE (usunięte przez administratora) ZE MUSIAŁEM SIĘ NAPIĆ.TYLKO ŚĄD MORZE TO DZIADOSTWO ZAMKNĄĆ

paulina

kolejna zla opnia o Kijowskiej, omijac szerokim lukiem.Panie obiecują szybka naprawe..czesc na miejscu a potem czeka sie drugi miesiac ..nie podano mi nr zamowienia nic ale jak wyslac kuriera po aparat to w 5 min byle złapac zamowienie. Ignorancja totalna zero reakcji na telefony o mailach nie wspomne. Odradzam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektro Optyka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
Raf

Dziękuję. Biegnę więc w KRK na Czaspkich znaczy - Zapolskiej, zamiast na Gęsią... brrr.

AgataKowalska

Firmie Elektro Optyka przy ul. Kijowskiej vi za vi dw. Wschodniego oddałam do naprawy aparat problem dotyczył korpusu ‘’ napęd lustra’’(usunięte przez administratora) (Nikon na obiektywie posiada taki srebrny charakterystyczny pasek i od strony przedniej soczewki takie coś nie wiem jak to się fachowo nazywa ale też zostało odkręcone) no i oczywiście zamiast tej mojej ładnej obudowy została wkręcona jakaś zwykła czarna bez tego paska na obudowie zoomu . Po za tym aparat był brudny POKLEJONY KLEJEM I WŁOSAMI !!!! Oczywiście serwis nie poczuwa się do winy zepsucia obiektywu. (usunięte przez administratora) Serwis powykręcał dobre części ładną obudowę zewnętrzną i co mi oddał –(usunięte przez administratora)Jak można tak traktować i oszukiwać ludzi !!! Panie które na początku były takie miłe jak przyszło do reklamacji ich partactwa to zrzuciły na mnie winę że to ja grzebałam w tym obiektywie że pościągałam plomby i że ja zepsułam obiektyw i taki też oddałam !!!! Gdyby mój obiektyw był więcej warty to od razu zgłosiła bym to na Policję !!!! Ci ludzie są niepoważni jak im nie wstyd tak oszukiwać innych ludzi !!!! Podejrzewam że ta złodziejska szajka tak działa że kradną dobre części i robią niby taniej , a komu innemu wstawiają moje dobre części z aparatu i obiektywu i biorą lepszą kasę**** >>> Bo po co komuś ładna obudowa no tylko po to żeby gdzie indziej lepiej ją sprzedać !!!!!

Robert

Pluję sobie w brodę, że nie sprawdziłem opinii o tym TOTALNYM NIEPOROZUMIENIU A NIE SERWISIE. Aparat po trzech miesiącach w naprawie przychodzi zupełnie nie do użytku..reklamacja i czekanie w nieskończoność aż ktoś znudzony w serwisie opowie bajkę o kolejnym terminie zwrotu. To już nie brak profesjonalizmu a zupełna granda!!!!!

Maja

NIE POLECAM!!! Naprawa trwała 25dni po czym przysłano mi nienaprawiony aparat do tego porysowany ze śladami stłuczeń (a wcześniej ich nie było) i w rozwalonym pudełku. Nigdy więcej nie oddam im swojego sprzętu, bo za dużo na tym straciłam, ale cóż, człowiek uczy się na błędach...Mam nadzieję, że ktoś nauczy się na moim błędzie i nie odda do tej firmy swojego sprzętu, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy... Pozdrawiam...

TADO

ODDAŁEM DO NICH APARAT SONY DSC F-707, DO NAPRAWY BYŁA LAMPA BŁYSKOWA, CZYTNIK KART PAMIĘCI I WYMIANA PIERŚCIENIA OBIEKTYWU. WYLICZYLI MI KOSZT CZĘŚCI Z ROBOCIZNĄ, POINFORMOWALI O PONAD 21DNO DNIOWYM CZASIE REALIZACJI-CZAS OCZEKIWANIA NA CZĘŚCI. PO MIESIĄCU OTRZYMAŁEM TELEFON, ŻE CZĘŚCI NIE ZDOBYLI I APARAT BYŁ DO ODBIORU. PO ODEBRANIU APARATU ODPALIŁEM GO DOPIERO W DOMU ( MÓJ BŁĄD). NIESTETY APARAT TERAZ SIĘ NIE URUCHAMIA WACALE, PALI SIĘ TYLKO DIODA ZASILANIA I KONIEC... TAKI DOBRY SERWIS!!!! SPRAWDZAĆ SPRZĘT PRZY ODBIORZE, NAPRAWIONY CZY NIE!!!!

Mariusz

Witam! W punkcie przy ul. Puławskiej 140 oddałem aparat Sony(cyber-shot) z niewysuwającym się obiektywem (po upadku). Jest to trzyletni aparat, który pięknie się spisywał do momentu upadku na otwarty obiektyw. Naprawa trwała prawie trzydzieści dni roboczych - do tego nie mam uwag, może nie dało się szybciej. Po naprawie jest tak: - nie dostałem własnej baterii, tylko powgniataną i słabo sformatowaną inną (bateria jest numerowana, więc świadczy to o potężnym bałaganie lub premedytacji); - mechanizm zmiany funkcji (zdjęcie/film/itd.) nie działa prawidłowo, co wcześniej nie miało miejsca, teraz w trakcie nagrywania filmu potrafi sam zmienić funkcję na zdjęcie panoramiczne (tragedia podczas nagrywania); Nie polecam tego serwisu.

Kondzio85

Każdy ma róźne odczucia i ma do tego prawo. Ja polecam, bo nie spotkała mnie z ich strony żadna krzywda. Aparat naprawiony i wyczyszczony, czekałem 2 tyg. mam nikona D 700 był na wymiane matówki.

Diablo

Dnia 10.12.2013 oddałem aparat Nikon D40 do naprawy na ul. Kijowskiej w Warszawie . 13.12.2013 stwierdzono uszkodzony auto-focus w obiektywie-koszt ok. 180zł czas naprawy 14 dni. Po upływie tego terminu aparat dalej był nie naprawiony. Tłumaczenie że część nie dotarła dotrze za tydzień albo dwa. Całkowita zlewka ignorancja w stosunku do klienta !!!!!! . 27.01.2014 odebrałem aparat z cudzym obiektywem w dodatku w tragicznym stanie wizualnym. Mój obiektyw miał być naprawiony ( nowa część która miała być sprowadzona z TAJWANU ) a nie podmieniony na używany w dodatku w opłakanym stanie no ale sprawny !!!!!!! Omijajcie tę firmę (usunięte przez administratora)

oskar

Czy ktoś posiada jakiś kontakt do właściciela firmy ELEKTRO OPTYKA ?

GABI

odebrałam właśnie apracik, wszystko śmiga :) POLECAM

elizka

Jak łatwo można komuś zepsuć opnie.. ludzie, dobrze, że nie czytałam tego wszystkiego przed naprawą, bo pewnie bym tam nie poszła.. a tu prosze poszłam wycenili mi, zrobili szybciutko i działa i jestem mega zadowolona. Mam Canona eos 5D wiec troche sie bałam o moj ukochany sprzet, ale bardzo miło się zaskoczyłam. Bardzo polecam, ja aparat serwisowałam akurat w punkcie w lodzi. Ode mnie duzy plus!!!! Panna E.

Klient

Bardzo kiepski serwis. Wycena po czasie i niekompletna. Naprawa niestaranna i po czasie. Słaby kontakt. Niesłowni. Zamienione części. Omijać i przekazać dalej, że bardzo zły czas.

nerwica

DZIWNE?!!!!!!!!!!! nie ma w tym nic dziwnego, powinni zamknąć ten złodziejski biznes na cztery spusty! kasa wyrzucona w błoto, a sprzęt zdezelowany!!!! nie wiem co oni z tym robią, skaczą po tym?! rzucają o ścianę? jak tak, to wiele wyjaśnia.

what the fuck?

Te pozytywne opinie to chyba sami sobie piszą oszuści z tej firmy-krzak. Jakim cudem to jeszcze funkcjonuje? Profesjonalna utylizacja sprzętu - w tym może by się odnaleźli. Omijajcie szerokim łukiem to coś co się serwisem mianuje.

rysiekm7@wp.pl

Też uważam że ten serwice należy omijać drugą stroną Kijowskiej!!! Partacze i ignoranci co nie mają za grosz kultury zawodowej!!!

optyk

Nie będę się rozpisywał, totalna porażka a nie serwis.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro Optyka - Toruń

Elektro Optyka