saxJOB Personalservice GmbH

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o saxJOB Personalservice GmbH

Aktualność
Udany weekend z kolegami z pracy.
Tylko dzięki dobrze funkcjonującemu zespołowi firma może się stale doskonalić i rozwijać. I właśnie tacy jesteśmy! ???? W sobotę uciekliśmy od codziennej rutyny pracy #teamevent z mnóstwem wspólnych, wesołych przeżyć ???? ????
Wieczór w doborowym towarzystwie zakończyliśmy wyśmienitą grecką kolacją z miłą obsługą i dużą ilością ouzo.
Michał

Pełen profesjonalizm, na początku miałem rozmowę przez Zoom, później po omówieniu wszystkich szczegółów i warunków pracy, przyjechałem na podpisanie umowy, obie Panie z HR bardzo sympatyczne, miały dla mnie czas, wyjaśniły wszystko w umowie i rozpocząłem prace, póki co jestem zadowolony. Polecam

Anna

Chciałabym się podzielić opinią na temat tej agencji. Od poczatku bardzo fachowe i rzetelne podejście. Prowadzona byłam w bardzo profesjonalny sposób co zaowocowało podjęciem pracy na proponowanym stanowisku. Szczególnie Pani Ewa z którą miałam szczęście od początku rozmawiać, jest bardzo miłą, uprzejmą, sympatyczną i konkretną osoba, a co najważniejsze bardzo pomocną. Jest to osoba, ktora zawsze pomoże i stara sie rozwiązać każdy problem. Poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo dziękuję !!! Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencja.

Aktualność
Kolejny krok na drabinie sukcesu!
Brawo Bill!

Aktualność
W dowodzie uznania serdecznie dziękuje kolegom z pracy za pamięć i miły prezent.
Ewa z Saxjob Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dzień dobry, w odpowiedzi na pytanie odnośnie wynagrodzenia na stanowisku Planista, pod uwagę jego wysokości są brane następujace czynniki - wykształcenie - doświadczenie na tym stanowisku - znajomość j. niemieckiego oraz j. angielskiego Na podstawie weryfikacji tych ww. danych i rozmowie z kandydatem będzie można ustalić wysokość wynagrodzenia dla poszczególnego kandydata, aplikujące na owe stanowisko. W razie dalszych pytań, prosze o kontakt, chętnie postaram sie wyjaśnić dodatkowe kwestie. Zapraszam do kontaktu, jestem dostępna pod nr. tel. +49 0371 2837750, nr. wew. 1. Pozdrawiam serdecznie Ewa z Saxjob

Aktualność
Udany weekend z kolegami z pracy.
 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie saxJOB Personalservice GmbH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Michał

@Michał

Dziękujemy za pozytywną opinie. Ewa Maslowska Recruiting / Polish Recruitment & Talent Acquisition

Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie saxJOB Personalservice GmbH na stanowisku Planista? 9 maja pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Anna

@Anna

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i pozostawiony komentarz. Ewa Maslowska Recruiting / Polish Recruitment & Talent Acquisition

Aktualność

Czy uważasz, że warto starać się o zatrudnienie w firmie saxJOB Personalservice GmbH w miejscowości Chemnitz? Wyraź swoją opinię o tym pracodawcy. Pomóż innym podjąć zawodowe decyzje. Masz jakieś ciekawe informacje o firmie saxJOB Personalservice GmbH? Podziel się z naszymi użytkownikami swoją wiedzą i kreuj rynek pracy.

Serdecznie witamy!

Cieszymy się i dziękujemy, że odwiedziłeś nasz profil.
Na bieżąco będziemy zamieszczać tu wszystkie ważne informacje odnośnie naszej firmy: aktualne oferty pracy, wydarzenia z życia firmy, projekty, jakich się podejmujemy, a jest ich całkiem sporo..., ale również pomocne wskazówki typu - jak prawidłowo napisać CV, a także relacje z imprez integracyjnych, targów pracy, wizyt u naszych klientów, wywiady, zdjęcia, nagrania z naszymi kolegami, pracownikami i klientami.

Na początek parę słów o nas Saxjoblerach.
Saxjob Personalservice GmbH to młody i dynamiczny zespół rekruterów i headhunterów, który zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i oczekiwaniami znajdzie  dla Ciebie nową wymarzoną pracę. Nasz zespół wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki pracy i płacy. Pomożemy Ci skutecznie i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę tuż zaraz blisko granicy - na terenie Saksonii w Niemczech.

Mamy nadzieję, że do nas dołączysz i wspólnie będzięmy mogli zacząć naszą współpracę. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, jesteśmy na facebooku, instagramie, linked in.

Pozdrawiamy
Saxjob Team

Zostaw merytoryczną opinię o saxJOB Personalservice GmbH - Chemnitz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w saxJOB Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy saxJOB Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w saxJOB Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

saxJOB Personalservice GmbH