CD Projekt Red - Twórcy gry Wiedźmin

Toruń

Opinie o CD Projekt Red - Twórcy gry Wiedźmin

Majka

Dziendobry. Planujemy wrocic spowrotem to Europy/Polski z rodzina. Mamy z mezem dobre doswiadczenie w 3D animacji i mazenie jest pracowac w firmie takiej jak CDPR. Ja pochodze z Krakowa. Czy mozecie sie podzielic informacja o zarobkach dla 3D Animatora i Producer? Dzieki :)

Pracownik_2014

Firma niestety nie oferuje żadnych możliwości rozwoju - mimo początkowych obietnic. O podwyżce można zapomnieć mimo pracy po godzinach i tego, że firma ma ogromne przychody. Pracuje się przyjemnie ale jak długo można, tak za piękny uśmiech :D Pozdrawiam, Pracownik

Zenon

Źle traktują nowych pracowników, którzy są na okresie próbnym. Nawet na firmową imprezę wigilijną nie pójdziesz, jak nie jesteś na stałe. Prezes ma różne widzi mi się - raz zwolnił jednego gościa od razu po rozmowie w sprawie jego awansu! Notoryczne spóźnienia z wypłatą (tydzień to standard, raz był miesiąc).

Zostaw opinię o CD Projekt Red - Twórcy gry Wiedźmin - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD Projekt Red - Twórcy gry Wiedźmin