Proenergy Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Proenergy Sp. z o.o.

Aktualność
Pięć najczęściej zadawanych pytań, przed decyzją o podjęciu pracy jako doradca OZE [FAQ]

1️⃣ Czy do pracy jako doradca OZE potrzebuję specjalistycznego wykształcenia?

Nie! Liczy się głównie zrozumienie technologii i procesów związanych z OZE.
Dlatego wystarczy, że posiadasz zdolności interpersonalne i masz chęci do nauki. Resztą zajmiemy się MY! Oferujemy Ci regularne szkolenia, które pozwolą Ci zdobywać nową wiedzę i stawać się coraz to lepszym ekspertem.

2️⃣ Jak moja kariera może rozwijać się w Waszej firmie?

Z racji tego, że branża OZE dynamicznie się rozwija, praca jako doradca może otworzyć Ci drzwi do różnych ścieżek kariery! Ścieżka awansu na stanowiska menadżerskie w naszej firmie jest zagwarantowana od początku i awans nie jest kwestią łaski ze strony szefa, a wypracowaną nagrodą za zaangażowanie. Nieustannie poszukujemy nowych menadżerów i dyrektorów i stawiamy przede wszystkim na rekrutację wewnętrzną ????

3️⃣ Czy muszę coś sprzedać, żeby zarobić?

Zdajemy sobie sprawę, że potrzebujesz czasu, aby nauczyć się, chociażby podstaw sprzedaży. Dlatego oferujemy miesięczną podstawę w wysokości 4000 zł brutto.

4️⃣ Czy muszę mieć swój samochód i komputer?

Po 20 podpisanych umowach otrzymasz od nas MacBooka na własność - nie jest to sprzęt służbowy, a Twój prywatny. Oczywiście zachęcamy, by korzystać z niego również na spotkaniach u klientów. Do tego czasu chcemy, abyś korzystał ze swojego sprzętu.

W naszej firmie oferujemy również program samochodowy w postaci dopłat od 1500 zł wzwyż na samochód służbowy. Jeśli dysponujesz własnym autem i chcesz z niego korzystać, nie będziesz poszkodowany. Również otrzymasz takie same pieniądze na koszty logistyczne, paliwo i eksploatację swojego auta.

5️⃣ Mogę działać tylko na wybranym przez siebie obszarze?
Tak jest! U nas pracujesz z dowolnej miejscowości. Niezależnie do miejsca zamieszkania - nasza oferta pracy jest dla Ciebie! ????

Chcemy, abyś czuł/a się pewnie przed podjęciem decyzji o współpracy z ProEnergy
Jagna Nowy wpis

Czy wiecie coś o innych pracach niż jako doradca klienta? W necie widziałam tylko takie ogłoszenia a ich film na ich stronie internetowej tez tyczy się tej pracy. Ja to wole pracować np. jako pracownik biurowy. Wiecie czy firma prowadzi nabory do takiej pracy w rekrutacjach zewnętrznych, a może czy tylko wewnętrznych??

Tomek Nowy wpis

Opcja na combo i wypłaty z prefinansowań rozwala system !

Zibi Nowy wpis

Najlepsze miejsce dla człowieka spoza branży, co tu się wyrabia w tej firmie szok!! Mega polecam

@Zibi

Coś się dziwnego wyrabia i to chwalisz? To jakie to są sytuacje? Czemu uważasz, że osoby z branży nie mogą tu pracować? Dużo osób jest zatrudnianych tutaj bez doświadczenia?

Karol

Firma top! Jedna z nielicznych, która w tym całym zepsutym rynku (usunięte przez administratora) stawia na jakość i uczciwość. Jestem mega zadowolony że tu dołączyłem

@Karol

Aha. A wyjaśnisz, czemu nie postawili na podawanie zakresu wynagrodzenia w ogłoszeniu? Może dla innych to nieistotna informacja, ale chcę wiedzieć, jakiej kwoty oczekiwać po pracy na stanowisku Doradca Klienta - Fotowoltaika Pompy Ciepła - Branża OZE? I czy jest taka możliwość, by od pierwszego dnia pracować na umowę o pracę. W ogłoszeniu wymieniono zlecenie, jako formę zatrudnienia.

Karol

A czytaś umiesz? Właśnie specjalnie się wysiliłem i widzę, że w ogłoszeniu jest JAK BYK NAPISANE ile można zarabiać, lol ^^ Jak jesteś z konkurencji i chcesz namieszać to chociaż się wysil chłopie/dziewczyno

Sonia
@Karol

To może patrzysz, na jakieś inne ogłoszenie, bo ja również nie widzę tej stawki... :/ Ale skoro już tu jesteś, to może powiesz mi, jak to jest z tymi dniami pracy? W umowie zawarto informacje, że kandydat musi być dyspozycyjny, co najmniej cztery dni w tygodniu. Powiedz, czy można w takim razie pracować od poniedziałku do czwartku, a piątek, sobotę i niedzielę mieć wolną? :-)

Doradca Klienta

Najpierw jest video rozmowa z jakimś dyrektorem czy kierownikiem rekrutacji po pozytywnej weryfikacji dostajesz dostęp do systemu i do materiałów i tam musisz zdać rozmowę z klientem, też na video i potem już spotkania z klientami

Pytania o doświadczenie w sprzedaży, w rynku OZE, o dostępność, ile czasu się chce poświęcić na pracę

Kamilosik

A czy to jest praca na leadach? Czy sami wyszukujemy klientów??

Aneta
@Kamilosik

No właśnie, są gotowe bazy danych? I czy jak przychodzi nowy pracownik i ma swoją bazę danych, to dostaje na start lepsza kase niż taka osoba bez tego? Może jakiś dodatek za taką bazę?

Doradca
@Kamilosik

door to door jest i wszystko funkcjonuje, jak masz leady to gadaj z nimi ale z tego co sie orientuje dzisiaj praca na leadach to jest rzeźnia, zwykle trudno dostepne i slabej jakosci i potem jedziesz 150 Km na spotkanie gdziue calujesz klamkę

Agatka
@Doradca

Ale czy idą chociaż za tym dobre premie, skoro bywa ciężko? Jak wygląda system premiowania? I czy jakaś dobra podstawa też jest?

Aktualność

1️⃣ Czy do pracy jako doradca OZE potrzebuję specjalistycznego wykształcenia?

Nie! Liczy się głównie zrozumienie technologii i procesów związanych z OZE.

2️⃣ Jak moja kariera może rozwijać się w Waszej firmie?

3️⃣ Czy muszę coś sprzedać, żeby zarobić?

4️⃣ Czy muszę mieć swój samochód i komputer?

5️⃣ Mogę działać tylko na wybranym przez siebie obszarze?

Chcemy, abyś czuł/a się pewnie przed podjęciem decyzji o współpracy z ProEnergy
Podwykonawca

Niestety nie wiem skad te wszystkie dobre opinie wczesniejsze nt tej firmy to ze maja wizytowke google i sami kieruja komentarzami to normalne. Porzucilismy wspolprace po kolejnej nieoplaconej fakturze. Ignorancja pana Maleckiego i Kokoszanka na najwyzszym poziomie

@Podwykonawca

Dzień dobry! Nie znamy wskazanych Panów także zakładamy, że to pomyłka. Żadna ze wskazanych osób nie pracuje i nigdy nie pracowała w ProEnergy, żadna z osób nigdy nie miała również nieopłaconej faktury. Pozdrawiamy!

@Proenergy Sp. z o.o.

Temat został wyjaśniony, chodzi o firmę Energy Pro, również z Poznania, ale to zupełnie inny podmiot, który nie zapłacił swoim podwykonwacom za wykonaną pracę. Bardzo współczujemy takich doświadczeń, mamy nadzieję, że uda się odzyskać pieniądze, a jeśli będzie Pan tak miły to poprosimy o usunięcie tej opinii, aby nie wprowadzała w błąd innych czytających. Pozdrawiamy!

Jola
@Proenergy Sp. z o.o.

A tutaj pracownicy zawsze dostają wypłatę na czas? Terminowość to jest podstawa, przynajmniej dla mnie, dlatego muszę wiedzieć takie rzeczy, bo myślałam czy nie aplikować. Co miesiąc płacone jest czy jakoś częściej?

Topowa firma

Powiem szczerze ze moje zycie sie zmienilo po przyjsciu tutaj i jestem za to mega wdzieczny i bede o tym opowiadal, mega fajni normalni ludzie z duza wiedza bardzo pomocni, mozlwiosci zarobkowe bardzo duze sam juz tego doswiadczylem gdzie w drugim miesiacu pracy zarobilem dwukrotnie tyle co wczesniej w pracy z ktorej zrezygnowalem. Dzieki PROENERGY !!

@Topowa firma

Mowisz o samej podstawie z tymi zarobkami czy jakieś premie jeszcze dają do tego? A na możliwości rozwoju jakieś można tu liczyć? Szkolą z odnawialnych źródeł energii?

Przecież jest tu mnóstwo informacji o tym...

Kupiłem instalacje od tej firm

i jestem zadowolony z obsługi bardzo profesjonalny sprzedawca ze Słupska z dużą wiedzą polecam

Potwierdzam
@Kupiłem instalacje od tej firm

kupilem instalacje od tej firmy wszystko ok polecam!!

Marcin97

Chłopaki zawsze pomagają w sprzedaży, kontakt nawet w weekendy, codzienne odprawy i szkolenia. Prosty system i kasa na czas. Jako pracownik wielu różnych firm foto jestem zachwycony jak to tu wygląda

Olga
@Marcin97

Codzienne odprawy dla pracowników? A jak one wyglądają i na czym polegają? Co jest codziennie omawiane? Ciekawie to brzmi. To jest jakieś zebranie dla wszystkich czy jak?

Bartłomiej
@Olga

Codziennie rano się spotykamy, omawiamy bieżące tematy żeby procesować skutecznie klientów i trenujemy elementy sprzedażowe

Najlepsza firma na rynku OZE

Miażdżą inne podobne firmy merytoryką, systemem działania i wsparciem. Codzienne zoomy opieka treningi co najmniej raz w miesiącu spotkania całego zespołu i integracja. Niemal nieograniczone zarobki od samego początku. Miazga !!

Fryderyk C

Byłem na rozmowie kwaifikacyjnej, nie zdecydowałem się na pracę, bo szukam pracy na pół etatu, ale zostałem poproszony o feedback i moim zdaniem cały proces rekrutacji jest dobrze prowadzony mogę polecić firmę w tym zakresie: prejrzyste warunki, normalna rzeczowa rozmowa krekrutacyjna, dużo informacji na wstępnym etapie żeby już spokojnie podjąć decyzję

Wojciech

Ostatnio na tym rynku dużo firm -wydmuszek, influencerów, gwiazd social medió∑ i innych wynalazków. Właśnie z takiej firmy tu przyszedłem i nie żałuję, totlanie inny świat. Normalna atmosfera, konkretna wiedza i wsparcie sprzedażowe. I wypłata na czas. Mega polecam!

Justyna
@Wojciech

W jakim sensie normalna? Zastanawia mnie, czy w tej „normalności” jest jakaś szansa na rozwój dla pracowników. Czy można tam awansować, oprócz wsparcia są szkolenia rozwojowe?

@Justyna

No masz normalnie szanse na rozwój, to znaczy że masz w umowie zapisaną ścieżkę awansu w zależności od wynikow od poczatku jasne reguly gry

Po wdrożeniu
@Wojciech

Dopiero zaczynam, ale już mogę powiedzieć: pełna zgoda. Stabilna, normalnie zarządzana firma płacąca na czas z materiałami i narzędziami dla doradców. Miałem "przyjemność" wcześniej spotkać się z inną firmą. Była po prostu masakra. Nie bez powodu widzę, że jest tyle pozytywnych opinii naprawdę to dobrze wygląda

Roman
@Po wdrożeniu

Jakie dają materiały dla doradców i jakie narzędzia pracy są dostępne? Jeśli praca jest w terenie, to jak duży obszar przypada na jednego doradcę, czy jest auto do użytku i czy da się spokojnie wyrobić w 8 godz., czy wychodzą nadgodziny?

Maja
@Wojciech

Możesz dla przykładu podać jak długa jest ta drabinka awansu? W tej umowie wpisane od razu są widełki płacowe? W ogóle to piszemy tu o umowie o pracę czy jakimś zleceniu?

@Maja

Umowa zlecenie albo B2B na początek masz podstawę 4000 zł a jeśli z prowizji zarobisz więcej to dostajesz więcej, większość raczej przekracza tę podstawę bo wystarczy sprzedać dwie instalacji nawet na najniższym poziomie na starcie

Natalia
@Wojciech

A na jaki okres czasu jest ta umowa zlecenie na początek? 3 miesiące czy dłużej? Po niej umowa o pracę, tak? Ktoś wie może czy po jakimś czasie ta podstawa wzrasta?

Bartek

Wszystko ok :)

Klient

Doradca Mateusz M z tej firmy sprzedał mi instalację na dach, jestem bardzo zadowolony. Odbieranie telefonów po zakończeniu sprzedaży to nie jest najczęstszy zwyczaj w tym kraju. Polecam !

ZByszek M.

Super atmosfera, fajna robota wsparcie szkolenia. Zdecydowanie poleca, jak ktoś planuje szybko rozwinąć karierę tu tutaj się da ale wiadomo, trzeba podchodzić poważnie, wtedy można dużo zarobic

Paulina
@ZByszek M.

Czy wraz z rozwojem zarobki się zwiększają? Są w ogóle jakieś premie za wyniki albo coś takiego? No i w ogóle czy sa jakieś możliwości awansu u was?

Damian
@Paulina

Tak, są takie możliwości, ja jestem w firmie od dwóch lat i przeszedłem większość progów kariery, cały plan rozwoju jest pokazywany od początku współpracy i potem po prostu realizowany i awanse są przyznawane

Roman
@Damian

Na jakie stanowisko można więc awansować z elektromontera, co to jest teraz ogłoszenie dla niego, i czy awans wiąże się z podwyżką? W w tej ofercie podano, że jest UoP i zakres pensji od 5000 do 8000 zł brutto. 3000 zł brutto, to spora różnica, z czego ona wynika?

@Roman

To najpewniej jakaś pomyłka i to nie jest ogłoszenie o pracę tej firmy, ProEnergy jest spółką sprzedażową w branży OZE i nie poszukuje elektromonterów :)

rekrutacja

Poprosili mnie o ztsawienie opini po rekrutacji. Nie podjąłem współpracy bo wymagaja co najmniej czterech dni w tygodniu dyspozycyjności ale prezentacja była ok, warunki spoko, ale bez samochodu ani rusz niestety bo praca w terenie. Szkoda bo calkiem okej to wygląda

Dominik Zdrojewski

Wszystko działa, miałem jakiś problem z aplikacją, ale doradca załatwił dość sprawnie także jestem zadowolony

Olga

Czy firma finansuje wyrobienie prawa jazdy kat B. dla pracownika na posadzie Elektromonter? W wymaganiach w ogłoszeniu chcą od kandydata tego prawa jazdy. Ale jak się nie ma tego, ale spełnia się inne wymagania, no to można je wyrobić już w trakcie pracy? Albo pracować z kimś kto prawo jazdy posiada?

Marcin Rzemykowski

Wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Proenergy Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Proenergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proenergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proenergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proenergy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Proenergy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proenergy Sp. z o.o.