Bafra Kebab Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bafra Kebab Sp. z o.o.

arko

Firma oferuje rzetelnie przygotowany model franczyzowy , siec blisko 200 punktów samej bafry tylko, potwierdza jego ,co by nie mowić, skuteczność . Oferuja przejrzyte warunki i wszystko wyjasniaja na pierwszym spotkaniu. Mi wspolpracuje się z firmą ok. Dlatego nie mogę zgodzić się z niektorymi komentarzami, ale wiadome każdy ma swoje doświadczenia. Może trzeba uważnie sluchac w co się chce wejsc. Od niedawna są w POF wygooglujcie sobie

mikuś

Jacek
@mikuś

Racja ja mam dwa i to już max. Wiele zależy od poziomu prowadzenia punktu. Wystarczy jeden dobrze prowadzony punkt z fajnymi obrotami, niż np. kilka które trudno dopilnować i nie trzymają jakości, obsługa tez jest wazna. Do biznesu trzeba sie przylozyc znam to z autopsji

Rafał
@Jacek

Hehehe dam sobie gość odpowiada dobre... Czyżyny negatywny bolały?

Mariusz

Współpraca dla mnie ok, może tylko raz była dziwna sytuacja ale najważniejsze ze szybko zareagowali wiec trzeba im oddać to, że zależy im na klientach. Zysk pokrywa się z biznes planem wiec tutaj nie mogę nic złego napisać. Jeśli ktoś chce wejść w ten biznes polecam pojechać na spotkanie do siedziby firmy na Jutrzenki bo te komentarze tutaj może pisać zwykły troll

@Mariusz

Ok Mariusz, gdzie ta Twoja Bafra? Podjadé sprubować.

Konkurencja
@Klient

Już to widzę ze napisze gdzie... dobrze wie, ze konkurencja moze podpatrzec lokalizacje - ludzie myślcie...

Rafał
@Konkurencja

Pisać farmazony to każdy może, franczyza gdzie marka zupełnie nie jest znana i promowana, to kiepski pomysł

WhiteWolf

Myślę, że napisałem bardzo wyraźnie. Jeśli masz problem ze zrozumieniem, to Twój problem

Wolf trzeci
@WhiteWolf

WhiteWolf uwziąłeś się na tę firmę bo to już nie pierwszy twój niemerytoryczny komentarz na profilach. Płacą ci za nie, czy jak? Szanowny GoWork powinien Cię zablokować :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bafra Kebab Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Chrzanów praca Bafra Kebab.

Wojtek

Dziwne, bo nigdy u nas Pani nie pracowała

White Wolf

Dlaczego usuneliscie moim komentarz ?

Kamila
@White Wolf

A jaki komentarz? O czym pisałeś? Z tego co wiem obraźliwe wpisy są usuwane. Może Twój taki był?

@Kamila

Napisałem jeszte raz hyba jest wydoczne

Dina

Hej, mam pytanie. Czy bafra narzuca godziny otwarcia, czy jest to wybór franczyzobiorcy? Widzę, że wiele punktów działa do godziny 20/21, często także są zamknięte w niedziele. Nie wiem z czego to wynika, bo w sumie późne godziny wieczorne i weekendy to najlepszy czas na zarobek dla kebabów.

natan s

Prowadze bafre od kilku mies i jest dobrze zobaczymy jak będzie dalej

@natan s

Witam serdecznie, czy nadal jest Pan zadowolony ze współpracy? Przymierzam się do otwarcia owej franczyzy i potrzebuje paru rad.

sebaaa

niedawno otworzyłem swój punkt, jak na razie nie mam uwag, mam nadzieje ze biznes sie bedzie dobry kręcił, same formalnosci i przygotowanie punktu poszły dosyc sprawnie, kontakt z firmą ok

Artur Jawor
@sebaaa

Czy dużo musiał Pan wyłożyć na start? Czy firma Sweet Gallery pomaga w znalezieniu dobrego miejsca czy można zaproponować własne? Czy klienci kojarzą markę czy po prostu zajeżdżają na kebsa? Sam zastanawiam się nad tym biznesem stąd pytania

sebaaa
@Artur Jawor

pomagają jak najbardziej, sugestie są mile widziane, w moim mieście jest jeszcze jeden punkt tej sieci więc klienci kojarzyli markę, na start musiałem mieć 40 tys

Artur Jawor
@sebaaa

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Jestem już po wstępnej rozmowie z doradcą Sweet Gallery. Umówiliśmy się na szczególową rozmowę w Warszawie. Mam już gotowe miejsce, zostały tylko formlaności, ale tych dopełnię po dogadaniu się ze SG. Jeśli chodzi o kwotę wstępnego to spodziewałem się więcej, więc tym bardziej pozytywne zaskoczenie.

@sebaaa

Kwota 40 tys, jest mi znana, natomiast reszta opłat, leasing rata bo to mnie interesuje resztę opłat sobie policzę, czy nie jest ciężarem, pozdrawiam zycze powodzenia

Helena
@Artur Jawor

Mogę wiedzieć jak przebiega taka rozmowa z doradcą?

Hej , jak tam z biznesu , dalej zadowolony pan jest ? Pozdrawiam

Jaegarn
@sebaaa

Witam, jak Panu kręci ten biznes po tyle czasu?

@sebaaa

Sebbba i jak się kręci??? Podjadé sprubować, daj namiary gdzie.

@sebaaa

Hej, możesz powiedzieć juz coś więcej na ten temat ? Jak się układa biznes ?

Ana

Czy warto wystartować z Bafra Kebab? Proszę o opinie osoby które prowadzą ten biznes

@Ana

Witam, przyłączm się do pytania. Czy warto iść we franczyzę Bafra ? Przymierzam się do tego a potrzebuje opinii. GÓRY DZIĘKI:)

Dawid

Jaka jest cena odkupienia przyczepy lub koszty najmu ?

Kacper

Niektóre komentarze to chyba robota konkurencji

kazik

Niektorzy myslą że pieniadze z nieba spadna ot tak. No niestety, ale jak sie chce mieć biznes to trzeba działać, nie ma siedzenia w domu przed TV. Nie zrozumiem nigdy takich ludzi co by chcieli wszystko za darmo. Ja tam bafre prowadze drugi rok i wychodzę lepiej niz na etacie, a niedlugo otwieram drugi punkt

@kazik

Super a gdzie ma Pan ta Bafra?

@kazik

Kaziku,podjadé spróbować, gdzie ta Twoja bafra????

WhiteWolf

Czy da sie żyć z jeden punkt bafra kebab ? Prosze napiszę tylko osoby który prowadzi punkt bafra kebab

Pawel

Tak trzymac, na tle konkurencji jestescie najlepsi, a kebs tez pycha

olas

Przejrzyte warunki i wszystko wyjasniaja na pierwszym spotkaniu o w szystko mozna dopytac

luke

Dobrze w to wejść dla dywersyfikacji swoich biznesow. kebab zawsze ma obrot tylko trzeba go prowadzic z glowa i pilnować jakości wydawanych produktow

piotr

Mało na rynku dobrych franczyz ale tej nie mozna niczego zarzucić

Tomcio

Niektóre komentarze to chyba robota konkurencji

Sylwia

Jestem po rozmowie u nich w umowie nie ma zadnych kruckow prawnych oferta wyglada ok

Zostaw merytoryczną opinię o Bafra Kebab Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bafra Kebab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bafra Kebab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bafra Kebab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 19 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bafra Kebab Sp. z o.o.