Opinie o Prefab Development Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefab Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefab Development Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefab Development Sp. z o.o. w Łódź

Klient

Prezes firmy nie odbiera telefonów, budowa niedokończona, kolejny termin nie dotrzymany,. Ponieważ nie było na czas okien nie mamy zamontowanej pompy ciepła. Miała być dostarczona dmuchawa, miał przyjechać hydraulik i podłączyć ogrzewanie i też zonk. Dachówka źle położona, brak parapetów wew. Gładź do poprawienia. Brak rynien pionowych. 100 dyniowy termin zakończenia budowy minął w sierpniu. W dniu dzisiejszym składamy wniosek u prawnika.

Juliusz
@Klient

Dzień dobry, proszę o podanie kontaktu do Pana, odnośnie wspólnego wniosku.

A murarzy z doświadczeniem przyjmujecie na dzień dzisiejszy? Jaką stawkę godzinową ewentualnie można wynegocjować? Wolałbym weekendy spędzać w domu, więc proszę o info czy weekendy są pracujące.

Kupinie domu? A co to w sumie ma do warunków pracy? i czemu zostało to kupione a nie zbudowane właśnie? Jak tak patrzę po tych opiniach do których tez się odnosisz to także się zastanawiam jak sytuacja się rozwinęła? W ogóle ktoś pracuje? było pytanie o benefity parę miesięcy temu..

Hehehe Nowy wpis

Poczytaj sobie na fb o tej firmie, ja nie wiem czy ona w ogóle istnieje jeszcze :)

Hyy Nowy wpis

Albo zwyczajnie wpisz w Google i poczytaj komentarze gdzie ludzie podobno pieniądze utracili

Czy w Prefab Development Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pomoc

W razie problemów z płatnością polecam 882126851

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Prefab Development Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Grzegorz

Nie wywiązują się z umowy i ustaleń. Zapłaciłem im ponad 200 tys zł i zrobili tylko fundament. Sprawa zgłoszona do adwokata, daje do niego namiar, warto połączyć siły (usunięte przez administratora)

Klient

Inny klient
@Klient

Wraz z innymi klientami tej firmy utworzyliśmy grupę na facebooku..Proszę o kontakt na adres tycho99@gazeta.pl.

Klienci

Proszę o kontakt

Juliusz
@Klient

Dzień dobry, proszę o podanie kontaktu do Pana, odnośnie wspólnego wniosku.

Firma zapewnia wsparcie kredytowe, mam szansę na etat skoro pracowałam w banku jako doradca klienta? Macie jakiś okres próbny żeby sprawdzić kandydata? Oczywiste pytanie, ale ile można zarobić jak doradca?

Na jakie benefity można liczyć w Prefab Development Sp. z o.o.?

Grażyna

A tutaj nie możesz wprost napisać, co się dzieje, to po co jest to forum? :/ Ja nie chcę dzwonić po jakichś numerach obcych, tak szczerze. Coś faktycznie jest nie tak, jakieś zwolnienia czy o co chodzi?

Skandal! Notorycznie kasowane są tutaj komentarze. Proszę o przywrócenie moich komentarzy z nicku - Adam z ostatniego tygodnia. Proszę również Administratora tutaj jak i w wysłanym e-mailu do portalu gowork.pl o zaprzestanie cenzury w postaci usuwana komentarzy "niewygodnych" dla firmy prefab develompent. Facebook grupa prywatna: Domy prefab develompent - mieszkańcy.

Jak szefostwo w Prefab Development Sp. z o.o. traktuje ludzi?

wojek

To że nie płaci to jedno. A drugie to, to czego człowiek musi nasłuchać sie na budowach od "zadowolonych" klientów. To jest dopiero jazda

Mateusz
@wojek

Firma nadaje się do likwidacji.

Edyta
@wojek

Ale nie płaci w ogóle? Czy są opóźnienia w pensjach, tak jak już tu wspominano?

niezadowolony

Porażka. Wynagrodznie płacone nie terminowo

Dariusz
@niezadowolony

Duży ten poślizg? Kilka dni czy dłużej?

Zostaw merytoryczną opinię o Prefab Development Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Prefab Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefab Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prefab Development Sp. z o.o.?

Prefab Development Sp. z o.o.
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 40 lok. 1
    90-135 Łódź

Prefab Development Sp. z o.o.