Opinie o Traffic Partner Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Traffic Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Traffic Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffic Partner Sp. z o.o. w Wrocław

Jeszcze ze dwa lata temu pojawiło się tutaj zaproszenie dla kierowców TAXI ale także tych z własnym samochodem. Jakie wtedy mogą występować warunki co do jego użytkowania? Czy zwracane są jakkolwiek koszty związane z eksploatacją pojazdu? I jakie mogą być bieżące zarobki? Mam przed sobą dawniejsza ofertę, gdzie opisane zostały na poziomie do 8 000 zł

Na jakie benefity można liczyć w Traffic Partner Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis

Opieka medyczna LUXMED, ubezpiecznie grupowe, karta multisport, zniżki branżowe

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Traffic Partner Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu osoby chętny do pracy w charakterze kierowcy TAXI oraz dostawcy jedzenia z własnym samochodem

Joko

Przerabiałem kilku parterów w Poznaniu i tu jest naprawdę spoko. Pomagają w kontakcie z aplikacja przynajmniej bo mój wcześniejszy partner mówił radź sobie sam:/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Traffic Partner Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Staś

Polecam partnera ze względu na terminową wypłatę i łatwy kontakt

@Staś

Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy, Zespół Traffic Partner

Ja jeżdżę we Wrocławiu wszystko jest okej. Byłem wcześniej u innego partnera, i tu nieporównanie lepiej. Przynajmniej się jakiś kontakt z człowiekiem jest . Z minusów trochę trwała rekrutacja ale tylko na Bolcie bo Uber EATS zadziałał odrazu

@245663

Dziękujemy, życzymy wysokich napiwków przy każdym zamówieniu ;) Pozdrawiam, Zespół Traffic Partner

Dostawca

Nie mam żadnych problemów na etapie współpracy. Pieniądze na czas i 40% w hurtowni na Czefci do auta. Mi wszystko pasuje.

@Dostawca

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Traffic Partner

A jak w kwesti urlopów czy nie ma problemu jak nie pracuję kilka tygodni w ciągu miesiąca? Czy jest jakieś mimum godzin do przepracowania?

@Adam

Dzień dobry, Nie nakładamy na Pana, żadnych limitów w kwestii przepracowanych godzin. Nie musi Pan również z góry deklarować dni urlopowych. W tygodniach, w których Pan nie pracuje nie ponosi też Pan żadnych opłat. Warto jednak pamiętać, że po 3 miesiącach braku aktywności aplikacja może Panu zablokować konto. W razie pytań prosimy o kontakt pod numer 792 468 000 Pozdrawiamy, Zespół Traffic Partner

Agnes

A jak zarobki we Warszawie? Muszę prowadzić własna firmę?

Asss

Solidny partner, Pan (usunięte przez administratora)bardzo pomocny przy rejestracji

Widzieliście, że Traffic Partner Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

j23

ZDECYDOWANIE NIE, BRAK STAWKI W UMOWIE, KARY ITP.

Maria
@j23

Brak? To co odnośnie wynagrodzenia jest w niej napisane?

@Maria

Dzień dobry, Wynagrodzeniem jest obrót osiągany za pomocą aplikacji, z którą Pani współpracuje. Rozliczana jest Pani za każde zlecenie osobno. Podgląd do zarobionych środków ma Pani z poziomu aplikacji w smartphonie. Wypłaty relizowane są co tydzień. W razie pytań prosimy o kontakt pod numer 792 468 000 Pozdrawiamy, Zespół Traffic Partner

j23

Mam ogromną prośbę, żeby ktoś napisał jak wygląda umowa czy nie (usunięte przez administratora) na wypłatach czy wypłata stała na godzinę czy od ilości zleceń albowiem chcę rozpocząć tam pracę dokladnie ta nazwa Traffic Partner ul. Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław jako kurier rowerowy czyli dostawca jedzenia. Niesety muszę zainwestować w torbę termiczną dlatego pytanie czy warto? Trochę podejrzane, że nie dają toreb, pojazdow.....

Krystyna
@j23

Skąd wiesz o torbie termicznej, tego nie piszą na stronie? Ile ona kosztuje, bo rozumiem że trzeba ją kupić a nie pożyczyć?

@j23

Dzień dobry, Zarówno kierowca jak i dostawca jest wynagradzany za każde zrealizowane zlecenie. Nasi dostawcy osiągają zarobki pomiędzy 30-50zł brutto/godzinę, natomiast kierowca TAXI generuje średnio przychody na poziomie 50-80zł brutto/godzinę. Przelewy są realizowane co tydzień przelewem na konto. Dostawcy i kierowcy mają także możliwość powiększenia swojej wypłaty i bonusy i premie, które mogą dodatkowo osiągać w aplikacji. Pozdrawiamy, Traffic Partner

@Pracodawca

Tylko że w umowie nie ma wysokości stawki w ogóle a jest odniesienie do regulaminu, którego nie dostałam. Stawka za godzinę jest niby w części za wynajem czyli u was nie ma wynagrodzenia no poza 60 zł tygodniowo chyba. ZA TO BIERZECIE FOTĘ DOWODU OSOBISTEGO NIBY W APLIKACJI. Chodzi o dostawę obiadów rowerem,

@j23

Dzień dobry, Traffic Partner jest partnerem rozliczeniowym, który pozwala Panu na pracę na rynku TAXI i dowozów jedzenia za pomocą takich aplikacji BOLT, FREENOW, BOLT FOOD, STUART, UBER bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej. W żadnej z aplikacji nie funkcjonuje takie pojęcie jak stawka gwarantowana za godzinę. Rozliczany jest Pan za każde zrealizowane zlecenie. Podgląd do zarobionych pieniędzy na Pan z poziomu aplikacji tak jak ujęliśmy w treści ogłoszenia zarobki naszych dostawców są uzależnione od miejscowości, w której pracują i mieszczą się w przedziale 30-50zł brutto/godzinę. W kwestii kar umownych jest to opłata: W razie pytań w kwestii otrzymanych dokumentów prosimy o kontakt pod numer 792 468 000. Pozdrawiamy, Zespół Traffic Partner

Aaaa

Wszystko Ok, wypłaty na czass

Bartez

Wszystko tak jak przedstawiali na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozytywnie się zaskoczyłem, praca kiedy chcecie, wypłata raz na tydzień dla mnie jak najbardziej godna polecenia firma

@Bartez

Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię. Liczymy na jak najdłuższą owocną współpracę. Pozdrawiamy, Traffic Partner

Rewelacyjna firma i symapatyczni ludzi. Bardzo szybko przebiegł proces rekrutacji i przystosowania mojego samochodu. Pani z działu wsparcia bardzo miła. Pracuje już drugi miesiąc i wszystko jest ok

@Karolina

Dzień dobry, Dziękujemy za miłe słowa Pani Karolina, życzymy udanych kursów i wysokich bonusów. Pozdrawiamy, Traffic Partner

Elżbieta

Kurczę myślałam że będzie tu jakaś opinia ale moze ktoś będzie wiedział: co bardziej się opłaca we współpracy z tą firmą - pracować przy dostawach Bolt czy Uber Eats?

@Elżbieta

Dzień dobry, Prosimy o kontakt pod numer 792 468 000, a kompleksowo doradzimy w odpowiedniej dla Ciebie aplikacji. Pozdrawiamy, Traffic Partner

Zostaw merytoryczną opinię o Traffic Partner Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Traffic Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Traffic Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traffic Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Traffic Partner Sp. z o.o.
  • Krynicka 92 lok. 17
    50-555 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Traffic Partner Sp. z o.o.