Opinie o Plastcore 3D Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Plastcore 3D Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastcore 3D Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastcore 3D Sp. z o.o. w Piaseczno

Hej Nowy wpis

Czy ta firma upadła? Od roku nic na fb strona leży, co się dzieje? Zmienili nazwę jeśli tak to proszę o nowa nazwę.

człowiek orkiestra

Plotki o niezgłaszaniu do ZUS to są bajki pochodzące od osób które chyba nie rozumieją jak działa ZUS. Każdy przecież może wejść na stronę ZUSu i sprawdzić jak wygląda schemat odprowadzania składek. PITa też każdy pracownik dostał, a to jest poniekąd jednoznaczne z tym, że składki były. Jedyny problem jaki istniał, to problem po stronie ZUSu z prawidłowym rozksięgowaniem wpłacanych składek - mimo że przelew zbiorczy do ZUS idzie co miesiąc, to za bieżący miesiąc świecisz się na czerwono bo ZUS daje .... zupy. Ale w kolejnym miesiącu już widzisz składkę za poprzedni. Jak wygląda walka z instytucjami państwowymi to już każdy średnio ogarnięty człowiek powinien wiedzieć. Sprawa nie do wygrania, a jeszcze Cię hejterzy w internerach dojadą.

rutyna
@człowiek orkiestra

Poniekąd? :D dobre jaja nie ściemniaj. Nie było zgłoszonego pita do US koniec kropka taka prawda. Poniekąd to mysz jest nietoperzem. Składek na ZUS nie było żadnych, a nie tylko brakowało z ostatniego miesiąca, więc to też ściema. Nie wybielicie się już że smrodu, której sami sobie zgotowaliscie. Było być uczciwym wtedy nikt by tego nie pisał. Jestem wiele uczciwych firm i zadowolonych pracowników po co ktoś miałby was oczerniać gdyby nie było powodu? Że niby konkurencja czy co? W branży macie opinie Januszy bo sami sobie na to zapracowaliscie. Nie życzę wam źle, życzę tylko żebyście nauczyli się mowic prawdę i potrafić przyznać do błędu. Ile można iść w zaparte, nie lepiej zwyczajnie powiedzieć prawdę. Żeby to jescze.jedna osoba wam pisała ale dobrze wicie, że osób niezadowolonych ze współpracy z wami jest wiele. Większość siedzi cicho bo nie chce się szarpać, ale są tacy którzy chcą prawdy.

rutyna

Pewnie, że są. Jeżeli byłoby to kłamstwo to mogliby wystąpić do GoWork i do sądu. Ale jestem pewien, że tego nie zrobia. Za dużo ludzi zna prawdę.

Katarzyna
@rutyna

No ale chwila, skoro wszyscy faktycznie o tym wiedza i jest to upubliczniane to co z konsekwencjami za to? Bo widzę, że zostało to przez nich jakoś wyjaśnione, więc w końcu tu jest problem czy nie

Rutyna
@Katarzyna

Przeczytaj co napisałem wyżej ich tłumaczenie to bujda. Konsekwencje wyciąga ZUS i US i nie informują o tym osoby zgadzające to chyba jasne. Więc o tym wiedzą tylko oni i urzędy. Czy jest problem to poczytaj opinie o tym pracodawxy.

Sylwia Nowy wpis
@Rutyna

A wiesz może czy wszyscy pracownicy mają ten problem z zusem? Czy moze mozliwe zeby ta pomyłka była hmmm.. zwykłym ludzkim błędem? :P

Na szczęście już były pracowni Nowy wpis
@człowiek orkiestra

Nie plotki a fakty, moje składki zostały uregulowane dopiero po złożeniu przeze mnie skargi. Nawet jeżeli na stronie zus informacje o rozliczeniach pojawiają się z opóźnieniem, czy też same rozliczenia księgowane są później, to jest to kwestia miesiąca a nie roku. Pomijając brak jakiegokolwiek zgłoszenia mnie jako pracownika. Sam zus to ledwie drobny problem w porównaniu z całą resztą tego cyrku. Rozumiem, że jako obecny pracownik masz obiecaną premię za pochlebne opinie? To daj znać jeśli dostaniesz coś innego niż wypowiedzenie kiedy upomnisz się o swoje.

big

Janusze biznesu, i dzieciuchy. Poziom traktowania ludzi poniżej zera.

Marek Nowy wpis
@big

Coś się zmieniło od tego czasu na plus? Jak teraz wygląda traktowanie w firmie?

Ja pracuję obecnie w Plastcore i nie mogę się zgodzić z opiniami poniżej. Naprawdę atmosfera jest bardzo dobra. Nie mam problemów w ZUS. Nie wiem dlaczego ktoś wypisuje takie rzeczy.

rikitiki
@pracownik

Może i nie masz bo się obrasli po zgłoszeniach jakie doszły do zusu i us. Jeżeli tak im wierzysz to popytaj się kto tam pracował, załatw sobie numer telefonudo byłych pracowników to się dowiesz wszytskiego. Jest przynajmniej kilka/kilkanaście osółb który miały problemy z tym pracodawcą.

@rikitiki

@rikitiki ja napisałem jak jest teraz - ciężko mi się odnosić do przeszłości. Szefostwo jest ok, ekipa pracowników również ok - mi się pracuje dobrze

@pracownik

A możesz napisać coś więcej? Dlaczego teraz się dobrze pracuje? Co jest takiego mocnego na plus?

@rikitiki

A jaki Ty miałeś problem? Możesz coś więcej napisać na ten temat, ciekawa jestem bardzo.

Ee

Zgadza się. Nie miałem PIT za okres w którym pracowałem . Firma krzak

Sylwia
@pracownik

Hmm, a jak z wynagrodzeniem? :D Też nie ma na co narzekać?

rikitiki
@Marta

Us, ZUS byłem świadkiem złego traktowania kobiet przez rudego i grubego. Ogólnie gnuj straszny, niesprecyzowane wymagania, nie rozpisane na umowie obowiązki. Kamery z mikrofonami w większości pomieszczeń, które niby pojawiały się po tym jak ktoś coś wykradł, a prawda była taka że nic nie wykradł tylko im przeszkadzał, więc go obczernili. Traktują ludzi jak pionki na swojej tandetnej (plastcore 3d) planszy. Ale na bank obsrane mają gary po sprawach jakie im zgotowały urzędy, więc może się trochę ogarnęli tego życzę teraźniejszym pracownikom.

Katarzyna
@rikitiki

haha, jeju jak świetnie to ująłeś. Chciałabym zobaczyć satysfakcję w oczach tych wszystkich ludzi, którym tak uprzykrzali pracę tutaj. A jak myślisz, jakie konsekwencje zostały wyciągnie przez ten zus i us?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Plastcore 3D Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Borys

Na jakiej podstawie ktoś pisze że Państwo nie zgłaszają do ZUS oraz US. Jestem zainteresowany aplikowaniem do tej firmy,ale teraz TO się boję. Co Państwo macie na obronę? Czy ta firma jest legalna? Czy macie choćby BHP- owca. Wiadomo jak pyli przy druku 3 D Czy nie boicie się odpowiedzialności karnej ? Czy to ŻART z ZUS i US czy może należy to zgłosić do PIP ?

byly racownik
@Borys

Nie mają nic na swoją obronę dlatego siedzą cicho. To są Janusze, osobiście byłem świadkiem jak jeden z szefów pokazywał na postprodukcji żeby lutownica topić nieudany wydruk żeby latać dziury nie wspominając nic ottym żeby założyć maskę Tam by się przydała kontrola na sto procent, chyba że się ogareli chcoiaz wątpię bo czuć mentalność Januszy biznesu. Rozmawiałem z kilkoma ważniejszymi firmami osobami w branzyi weystarczylo powiedzie plastcore i wszystko było jasne. Szkoda, że informacje o ZUS i US nie są jawne wtedy każdyby poznał prawdę.

@byly racownik

topienie wydruków lutownicą to tylko kropla w morzu tandety i żenady. Cieżkoby szukać bhpowca skoro nie ma tam nawet księgowej... rozliczanie (usunięte przez administratora), nieterminowe płatności, nagminna praca po godzinach (przy czym niezbyt chętnie płatna), zero zgłoszeń do zus czy us, wyżywanie się na pracownikach podchodzące już pod (usunięte przez administratora) tak możnaby jeszcze długo wymieniać

User
@Borys

Aplikuj i sam wyrób sobie opinię. Ja uważam, że Plastcore to dobre miejsce do pracy.

bombardier
@User

A ja uważem, że paczki to pieczarki. Człowieku oni darli (usunięte przez administratora) na pracowników, nie przestrzegali BHP, nie zgłaszali do ZUS i US. Traktowali ludzi jak swoją własność, to są Janusze. Może się zmienili nie wiem, oby. Poszukaj kontaktu do byłych pracownikó to się dowiesz jeszcze więcej.

Nie zgłaszają do zus i urzędu skarbowego, często wymieniany skład zepsołu.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastcore 3D Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Plastcore 3D Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastcore 3D Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastcore 3D Sp. z o.o.?

Plastcore 3D Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Karolinki 15D
    05-500 Piaseczno