Opinie o Diwine Sp. z o.o. w Wiązowna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Diwine Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwine Sp. z o.o. w Wiązowna

Wanda

Zamieszczone tu komentarze dość przykro świadczą na temat firmy, takie igranie marketingiem na lewo raczej nie buduje dobrej opinii, chyba, że w tym jest jeszcze jakaś późniejsza strategia? Myślicie, że to co robią to po prostu odwrócenie uwagi od drugiej jakiejś innej działalności? Taka przykrywka, czy raczej pogubili się w swoich planach na firmę?

P
@Wanda

ich planem było niskim kosztem wyzyskać ludzi. pewnie robią to do dziś mydląc oczy. to co pokazują w social media to tylko żałosna reklama nie majaca zwiazku z prawda. niestety tylko ludzie, którzy mieli blizej do czynienia z tymi ludźmi wiedzą jakimi manipulantami są. podlizywanie się, w oczy przyjaciele a za plecami fałszywość. w swoim życiu nie poznałem tak bardzo fałszywych osób.

@P

Myślisz, że odnośnie tego co napisałeś warto byłoby jakoś głośniej ostrzec potencjalne "ofiary"? Bo przykro byłoby zryć sobie psychikę jeśli serio jest tak jak mówisz o tej całej fałszywości...

P
@Wanda

nic innego nie zrobimy, zostają komentarze na gowork . wszelkie inne usuwają a oczy dalej są mydlone i ich "inwestorom" i "fanom" na darknet jest sporo informacji o wlascicielu tej firmy, jakim to socjopatą jest ale nie zamierzam tu się o tym wypowiadać. powiem tyle, gość jest na tyle przykry, że oscamował nawet wlasna rodzine

@P

W takim razie znasz więcej osób, które mogłyby jeszcze wyrazić tutaj swoją opinię o tym wszystkim?

@Wanda

Dwa lata temu rozpoczęliśmy budowę marki DiWine, której jednym z głównych celów jest odbudowanie tradycji win owocowych z dwudziestolecia międzywojennego. Realizując ten cel chcemy zagospodarować polskie owoce, które marnują się na krzewach i drzewach. Do tej pory do produkcji naszych win użyliśmy ponad 30 ton owoców i konsekwentnie realizujemy naszą strategię. Za zakupione owoce rozliczyliśmy się z rolnikami, zapłaciliśmy akcyzę i podatki. Mamy wielu podwykonawców z którymi na bieżąco się rozliczamy. Spotykamy codziennie wielu wspaniałych ludzi. Spotkaliśmy też kilka mniej wspaniałych osób. Jedną z nich jest nasza była współpracownica z którą rozwiązaliśmy współpracę w lipcu 2021 roku. Za wykonaną pracę rozliczyliśmy się zgodnie z umową. Mimo to okazało się, że oczekiwania Pani Moniki były inne i rozpoczęła się negatywna kampania skierowana w naszym kierunku. Negatywne komentarze, smsy do naszych znajomych. Zakładamy, iż wszystkie negatywne komentarze na tym forum oraz na innych są umieszczane lub inspirowane przez naszą byłą współpracownicę. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy, a tych, którzy chcieliby poznać fakty, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Przedsprzedaż ich produktu trwa już rok . Klienci nie otrzymali nic poza obietnicami i paczki z "próbką" wina. Od roku zbierają zamówienia a obietnice przesuwają z miesiąca na miesiąc. Regularne Produkty miały być w sprzedaży w czerwcu mamy już październik i cisza zastanawiające czemu tak długo trwa przedsprzedaż,czyżby to był Scam? a patrząc na negatywne komentarze w social media które namiętnie usuwają wewnętrznie u nich też nienajlepiej

@:(

Jest już luty kolejnego roku kalendarzowego, powiedz mi, dalej cisza jeśli chodzi o produkty czy już coś ruszyło??

@Wanda

W odpowiedzi na zapytanie, rzeczywiście opóźniliśmy się z wysyłką wina w 2021 roku. Sytuacja była od nas niezależna i wynikała z przerwania łańcuchów dostaw spowodowanych pandemią. Na bieżąco informowaliśmy naszych klubowiczów o sytuacji, a we wrześniu 2021 roku poinformowaliśmy, iż w związku z przedłużającym się terminem realizacji zamówienia, mogą zrezygnować, pomimo, że otrzymali już pierwszą przesyłkę z winem testowym. Zrezygnowała jedna osoba, która otrzymała pełny zwrot wpłaty. Pozostali w grudniu 2021 i styczniu 2022 otrzymali swoje przesyłki. W ramach podziękowania za oczekiwanie przesłaliśmy dodatkową butelkę wina, więc nasi klubowicze otrzymali 2 butelki wina. Informuję, iż wg naszej wiedzy wszystkie te negatywne komentarze, na tym portalu oraz na innych są umieszczane lub inspirowane przez naszą byłą współpracownicę, Panią Monikę Zacharias, z którą rozwiązaliśmy współpracę w lipcu 2021 roku. Zalecam też dużą ostrożność w kontaktach z Panią Moniką Zacharias oraz @Kobieta Biznesu.

Wanda Nowy wpis
@Marcin Bańcerowski

Aha. No cóż jeśli faktycznie po dwie dostali to nie mieli zbytnio na co narzekać. ;) Martwiące jest to ostrzeżenie z waszej strony. Dlaczego te kontakty mogą być tak niebezpieczne?

@Wanda

Nie chcę więcej opisywać publicznie, bo nie jest to w moim stylu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam do kontaktu przez facebooka lub tel. 501-502-992. Rezczywiście, klubowicze byli zadowoleni z 2 butelek :) Miłego dnia, pozrawiam.

Podejrzane

(usunięte przez administratora)i wyzyskiwacze Ten biznes zbudowany jest na krzywdzie innych osób które wyzyskali i potraktowali nawet nie będę mówił jak! Nie radze z nimi współpracować

Scam

Nie dość, że obiecują wina od roku to ciągle zmieniają datę dostaw Jak nie potraficie uszanować klientów to po co w ogóle tworzyć takie coś ? Biznes oparty na spelnianiu ego wlasciciela, wszystko robione na kasie klientow, inwestorow i podwykonawcow, ktorzy zostali wyzyskani a niektorym to nawet nie zaplacili Dodatkowo Nie płacicie ludziom na co w internecie są dowody nie dość, że pracownikom to jeszcze podwykonawcom Mi osobiście byłoby wstyd ale jestem spokojny gdyż prawda zawsze wychodzi na jaw i wierze bardzo mocno ze w tym przypadku tez tak bedzie, ze vwyjdzie wszystko co zrobiliscie i klientom i ludziom z ktorymi wspolpracowaliscie Usuwacie wszystkie nieprzychylne komentarze a byl ich wysyp Komentujecie sobie sami filmy na co tez byl dowod na ktoryms z waszych filmow na yt, w momencie gdy ludzie zaczeli to zauwazac to usuneliscie nawet i swoj komentarz bo przeciez smiech na sali Zycze Wam aby prawda na temat tej firmy i pseudo "winiarni" wyszla na jaw

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Diwine Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
scam

scam, radzę się trzymać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Diwine Sp. z o.o. - Wiązowna

Diwine Sp. z o.o.