Opinie o Adomas Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adomas Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adomas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adomas Sp. z o.o. w Lublin

Jak długo czekaliście na odzew z Adomas Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Agata

Sprawna obsługa, wygodna kartoteka on-line.

Valo Nowy wpis
@Agata

Sprawni to oni są w łupieniu naiwnych na niczm się nie znających mieszkańcach najlepiej się obłowić na nowo oddanych nieruchomościach gdzie mieszkańcy się nieznają na zasadzie funkcionowania wspólnoty .

Marek Nowy wpis
@Valo

Czy możesz rozwinąć o co chodzi? Zastanawiamy się nad wyborem tego administratora i chętnie poznamy inne opinie.

Valo Nowy wpis
@Marek

P.Marku żeby to rozwinąć trzeba by pół dnia palcować proponuję się spotkać wjaśnię o co chodzi z poparciem w dokumentach.

Jan

Szkoda, że nie można dać "0" gwiazdek. Nieuczciwy zarządca już gdzieś w opiniach o nich czytałem, że trzeba pilnować liczników ze względu na nieuczciwy proceder omyłkowy z ich strony, oczywiście na swoją korzyść. Do tego totalny bałagan, nie wiem jak ktoś taki jak Adomas może zarządzać czymkolwiek, kto ich zatrudnia? Chyba tylko dlatego, że się ugadują z zarządem i kręcą wały.

Raz miałam przyjemność rozmawiać telefonicznie z panią zatrudnioną w tej firmie. Sprawa bardzo prosta, a kontakt bardzo nieprzyjemny. Sposób rozmowy i ton głosu tej pani pozostawiał wiele do życzenia. Osoba obsługująca klientów powinna reprezentować wyższą kulturę osobistą. Tym bardziej, że jej pensja jest bezpośrednio pobierana z naszych opłat. Miałam wrażenie, że robi wielką łaskę udzielając mi w ogóle jakichkolwiek informacji. Też pracuje z ludźmi ale jeszcze nigdy nie potraktowałam nikogo w ten sposób. Mam niesmak po tej rozmowie, który utrzymuje się do dziś.

@Ewa

No co racja to racja, trudno się dziwić, że człowiek mógłby się zniechęcić. Wiadomo z kim konkretnie była ta rozmowa? Ciekawe czy jeszcze tu pracuje?

@Ewa

Właśnie. Też jestem ciekawa z kim się odbyła ta rozmowa, bo chyba są tam dwie lub trzy pracownice?

Firma Adomas Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Gertruda

Wszystkim klientom Adomas radzę utrwalanie i archiwizowanie stanów liczników ponieważ Adomas ma bardzą kreatywną księgową.

@Gertruda

Można coś więcej odnośnie stanów liczników? Również mieszkam w bloku administrowanym przez adomas i nie zdarzyło się, żeby coś było nie tak z rozliczeniami moimi czy sąsiadów..

Acik36

Mam wrazenie ze tan zarządca ma trudności z własciwą komunikacją z mieszkańcami . Na zadane pytane czekam juz 2 tygodnie bez odzewu. Zarząd zapomina ze to oni sa dla nas mieszkańców a nie my dla nich

@Acik36

A może warto się przypomnieć? Czasami zdarza się, że komuś coś wyleci

Klient

Jeszcze takiego bałaganu nie widziałam. Firma nie profesjonalna a do tego bardzo arogancka

@Klient

A co takiego aroganckiego robią? :/

?

Ani widu ani słychu po koncie mimo że dawno już wysłane oświadczenie do zarządcy

Zostaw merytoryczną opinię o Adomas Sp. z o.o. - Lublin

Adomas Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Willowa 18
    20-819 Lublin