Zignago Vetro Polska S.A.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zignago Vetro Polska S.A.

Uzyskaliśmy certyfikat Food Safety System 22000

Certyfikat potwierdza, że szkło, które produkujemy gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo i  sprzyja smakowi ich produktów spożywczych. Jak dbamy o bezpieczeństwo i jakość w Zignago Vetro Polska?
·        stale kontrolujemy bezpieczeństwo i jakość produktów – zatrudniamy kontrolerów jakości, znamy i stosujemy odpowiednie procedury

·       dbamy o to, aby nasi pracownicy spełniali rygorystyczne normy dot. zdrowia – finansujemy pakiet prywatnej opieki medycznej.

@mkm

My je kochamy! Każdą sztukę pieczołowicie oglądamy i sprawdzamy, czy jest dla Was bezpieczna. Dziękujemy za miłe słowa!

Polecam Nowy wpis

Firma godna polecenia, miła ekipa.

@Polecam

Dziękujemy! Baaaaaardzo nam miło i obiecujemy, że będziemy się starać, żeby było coraz lepiej

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Zignago Vetro Polska S.A.?

To oczywiście zależy od stanowiska. Tam, gdzie będzie niezbędna znajomość języka obcego, prosimy kandydatkę lub kandydata, żeby nam opowiedział coś o sobie po angielsku albo po włosku. Kandydatom na wyższe stanowiska techniczne dajemy przykładowe zagadnienie do rozwiązania. Umiejętności osób, które ubiegają się o stanowiska operatora, czasem sprawdzamy w praktyce.

Kaja
@Pracodawca

Czy bierzecie pod uwagę ewentualne certyfikaty jeżeli ktoś posiada, czy nie mają dla Was znaczenia, a bardziej liczy się praktyka?

@Kaja

Jeśli są to certyfikaty lub uprawnienia wymagane (np. przepisami prawa) dla konkretnych stanowisk, to oczywiście są one dla nas istotne. Zwykle prosimy o ich pokazanie w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Jeśli pytasz o certyfikaty określające poziom znajomości języka obcego, sprawdzamy w praktyce jak kandydat radzi sobie z komunikowaniem się po angielsku czy włosku.

Karolina a

Czy jeździ ktoś do tej pracy z Garwolina , jestem zainteresowana pracą w tej firmie ale nie mam jak dojeżdżać , niestety nie jestem mobilna ????

@Karolina a

Wielu naszych pracowników mieszka w Garwolinie, zatem to naturalne, że umawiają się na wspólne dojazdy. Mamy fajną atmosferę w pracy - jesteśmy uczynni i pomagamy sobie, więc na pewno łatwo znajdziesz kogoś z kim będziesz mogła się zabrać. Jeśli tylko to Cię powstrzymywało od aplikowania, liczymy, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

@Pracodawca

A ktoś może się zgłosi kto jeździ ?

Antek
@Pracodawca

Gdybym zaczął dojeżdząc i firma w ogóle przewiduje opcje dopłat do paliwa?

@Antek

Mamy wielu pracowników, którzy codziennie dojeżdżają do pracy z pobliskich miejscowości. Dojazdy organizują sobie we własnym zakresie - zwykle dzielą się kosztami dojazdów.

@Pracodawca, Czy prowadzicie rekrutację na stanowisko Inżynier Procesu?

@Kandydat

Tak. Rekrutacja trwa. Jeśli zadania tym tym stanowisku są Ci bliskie, spełniasz pozostałe oczekiwania i odpowiadają Ci warunki zatrudnienia, czekamy na Twoją aplikację!

Sylwia
@Zignago Vetro Polska S.A.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Przed chwilą wyslalam do Państwa swoją aplikacje. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z załączonym CV. Pozdrawiam serdecznie

@Sylwia

Świetnie, dziękujemy!

Kaja
@Zignago Vetro Polska S.A.

A na jakie stanowiska trwa rekrutacja? I czy mogą Państwo napisać cos więcej o benefitach?

@Kaja

- Zatrudniamy bardzo dużo pracowników do pakowania produktów. - Potrzebujemy też mechaników (frezerów, tokarzy, ślusarzy), którzy będą dbać o sprawność maszyn, usuwać awarie i wymieniać części formujące szkło. - Poszukujemy operatorów maszyn kontrolnych - osób, których zadaniem jest utrzymywanie w ruchu ciągłym maszyn i urządzeń kontrolnych, regulacja maszyn pakujących, konserwacja urządzeń, kontrola jakościowa opakowań szklanych. - Przyjmujemy także elektryków i elektromonterów, którzy dbają o bezawaryjność naszych instalacji elektrycznych. Wszystkie aktualne ogłoszenia umieszczamy na Gowork. Tam także umieszczamy informację o benefitach. Są wśród nich: prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia karty sportowej, ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do szkoleń i kursów, a do tego system premiowy i świadczenia z ZFŚS.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zignago Vetro Polska S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży/Junior Area Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
Anonek

Polecam - Pracuje od kilku tygodni i jestem zadowolony z atmosfery i warunków ;)

@Anonek

Bardzo nam miło! Cieszymy się, że jesteś z nami. Postaramy się utrzymać ten poziom. Tymczasem wielu sukcesów i jeszcze więcej satysfakcji z pracy w Zignago Vetro Polska.

@Anonek

W jakich godzinach praca na produkcji ?

@Karolina a

Szkło i szklane pojemniki produkujemy bez ustanku. To oznacza, że pracownicy produkcji pracują na trzy 8-godzinne zmiany: przez dwa dni od godz. 6 do godz. 14 (I zmiana), kolejne dwa dni od godz. 14 do godz. 22 (II zmiana) i kolejne dwa dni od godz. 22 do 6 (III zmiana). Potem dwa dni odpoczynku. Grafik zmian ustalamy na cały rok, więc nasi pracownicy już od stycznia wiedzą w jaki sposób będą pracować w grudniu - wygodne, bo można z dużym wyprzedzeniem planować urlop.

Uzyskaliśmy certyfikat Food Safety System 22000

mkm

Lubię szklane opakowania. Super, że producent dba o jakość i higienę swoich produktów.

@mkm

Aktualność
Szklana butelka może żyć nieskończenie wiele razy

Szkło jest materiałem, który doskonale nadaje się do recyklingu. Codziennie topimy stłuczkę i nadajemy jej nowy kształt. Butelka, stłuczka i znowu butelka: oto historia, którą chcemy Wam opowiedzieć:

Kolega

Ktoś opisze jakie są realne warunki pracy w tej firmie? Na jakim poziomie są realne wynagrodzenia? Możliwość rozwoju?

@Kolega

Witamy, Ofertę pracy wraz z informacją o warunkach zatrudnienia przedstawiamy kandydatom wybranym w procesie rekrutacji. Uwzględnia ona m.in.: poziom stanowiska, doświadczenie, umiejętności i uprawnienia zawodowe. Istnieje możliwość awansu. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje, które są istotne na danym stanowisku pracy oraz zgodne z polityką firmy i potrzebami biznesowymi. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Rekrutacji, tel. 25/ 685 49 22 lub 576 328 333. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji ZVP

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy, żeby informacje, które znajdziecie na naszym profilu, ułatwiły Wam decyzję o dołączeniu do naszego zespołu.

Zawsze kierujemy się szacunkiem i oczekujemy go również od Was. Jest wartością, którą chronimy prawnie.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Zignago Vetro Polska i poznania naszej spółki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zignago Vetro Polska S.A. - Trąbki

• Jak się pracuje w Zignago Vetro Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zignago Vetro Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zignago Vetro Polska S.A.?

Zignago Vetro Polska S.A.