Opinie o I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska w Olsztyn

Niezapominajka jako jedyna pozwolila sobie na opisanie miejsca pracy, czy nikt wiecej nic nie napisze? moze jednak sa jakies plusy tego miejsca? moze multisporta zapewniaja lub prywatna opieke medyczna ?

Do Pana Romana

Bo inspekcja pracy powie wszystkim zainteresowanym co wykryła.Na pewno nie bo owoboazuje Ich rodo.I na pewno nie powiedzą tego każdemu.To jest jest nie możliwe.Chyba że Samemu się zgłosiło tą prawe.To tak a tak na prawdę nikt z nas się tego nie dowie.

Dlaczego

Dlaczego ktoś tak postępuje.Pisze co mu ślina na język przyniesie.To się nie mieści w głowie.Naj lepiej trafić w kogoś kto się nie broni.A jak zacznie się bronić to go trzeba na niego wylewać brud.Moze to prawda co piszą te Panie.Tego nilkt nie wie.One wiedzą bo tam pracują.A może pracowały.Jak jest naprawdę to niech się rozstrzygnie przez Sąd.

Do Pani Frani
@Frania

Ja myślę że trzeba Samemu sprawdzić jak jest naprawdę.A nie słychać głupot.Jezeli jest Pani z Olsztyna to niech Pani pojedzie tam i porozmawia.I się Pani dowie o co chodzi.Jak Pani zrobi to już nie moja sprawa.

M. Nowy wpis

Jakiś czas temu przeczytałam jakąś opinie czegoś szukałam w internecie i znalazłam że ten ktoś opseldonimie Mass piszę prawie na każdej stronie internetowej firmy nie tylko i Pani I czy o Panu A. Ale o innych też To jest bardzo tajemnicze i za razem Ciekawe.Czy ktoś to robi złośliwie żeby w tym miejscu nikt nie chciał pracować.Ja tylko tyle na ten temat ludzie którzy tu pracowali mogą tylko wiedzieć czy to prawda czy tak było.Czy to nie jest fikcją co ten ktoś pisze.Ja osobiście znam Panią I Pana A .Od wielu lat bo od 24lat a Panią I o rok dłużej.I Wiem jedno że to naprawdę godni polecenia dentyści.Ja nie piszę tego bo Ich znam a pisze to aby pacjent to przeczytał i sam zdecydował czy ma iść czy nie.I tak samo jest z pracownikiem.

@Ewa

Ja myślę że są plusy i minusy w każdej pracy.Ja myślę że każdy z nas coś przeżył czy w jedynej pracy czy w innej.W każdej pracy można wytrzymać lub nie.Plusy są tego miejsca na pewno.Jak i minusy.Jezeli jest komuś źle w tej pracy może odejść.I szukać innego miejsca zatrudnienia.Jezeli to prawda co Panie piszą.To zróbcie coś z tym.A nie tylko piszeszcie.Same pisanie nic nie da.Tu trzeba coś zrobić.A może za zdrosc przemawia przez te Panie.Kto wie.Pisac każdy może.Zle lub dobrze.Takie jego prawo.Ale oczerniać nikogo nie można jeżeli to nie jest prawda.

@Ewa

Trudno jest znaleźć słowa.Jezeli Tym Panią nie pasuję miejsce pracy zawsze mogą odejść.Ale gdzie znajdą pracę tego nie wiem.Ale myślę że gdzieś na pewno.Ja im źle nie życzę.Ale niech coś z tym zrobią jak im jest bardzo źle.Jedna pisze to druga tanto.Nie wiem co o tym myśleć.Szkoda słów.Ja mam pytanie dlaczego nie zrobiły Panie z tym czegoś wcześniej.Jezli to prawda to zróbcie coś z tym.

Czuje
@Tak.I Nie.

Robot idzie niedługo na przegląd :D

@Czuje

Niech Sobie idzie na przegląd jak musi.Mi nic do tego.A o co chodzi z tym robotem.I kto jest tym robotem.Ja myślę że trzeba walczyć o Swoje Prawa.Mimo wszystko.Jezeli dzieję się krzywdą to trzeba coś zrobić.A nie tylko pisać.Takie jest moje zdanie.

Niezapominajka
@Tak.I Nie.

Ja już dawno odeszłam z tego miejsca. Już Inspekcja Pracy zrobiła dochodzenie, jest w trakcie drugiego postępowania wykroczeniowego ze względu na liczne nieprawidłowości. Zaniżone place, nieprawidłowe etaty, brak naliczania dni wolnych za pracujące soboty, brak ustawowej stawki za nadgodziny, nieprawidłową ewidencje pracy, nieudostępnienie dokumentacji pracowniczej, nagminne przekraczanie dobowej normy pracy, eksploatowanie aparatów rentgenowskich przez osoby nieuprawnione, kazał ustalić ponownie wynagrodzenie zgodnie z kodeksem wszystkim pracownikom i wiele innych.

@Niezapominajka

Muszę przyznać że w dobrze Pani zrobiła od chodząc z tej Kliniki.Wydaje mi się że szkoda było nerwów.Ale domyślam się że są jeszcze.Bardzo dobrze Pani zrobiła.Bo jak było jak Pani to opisała to przekracza granice i ludzkie pojęcie.Co się dzieje w pracy.I to w takiej prywatnej Klinice.Co się dzieje.Podziwam Panią że Pani to zrobiła.Ale jeżeli słusznie to dobrze.Zycze powodzenia w dalszych działaniach.

@Niezapominajka

Aż trudno w to uwierzyć. Ale myślę że to może być prawda lub nie. Może to co ta Pani Niezapominajka pisze.To może być to zemsta ale za co.To trudno jest powiedzieć.Damy na to że to prawda.I co dalej z tym będzie.Jestem Ciekawa jak to się skończy.To się okaże.Mam nadzieję że to się wyjaśni.

Roman
@Niezapominajka

Jakie były ustalenia Inspekcji Pracy po drugim postępowaniu? I co to za liczne nieprawidłowości? Jakie było wcześniej wynagrodzenie i jak płacono za nadgodziny?

Do Pana Romana Nowy wpis

Miły Nowy wpis

Może i może wyradzic swoją opinię.Kazdy pisze co słyszałam abo same głupoty.Tak naprawdę to my nie wiemy jak to jest naprawdę.Bo to Ci pracownicy którzy tam pracowali mogą coś napisać.A jak naprawdę to trudno powiedzieć jeszcze trudniej coś napisać.Ja myślę że trzeba nieraz się ugryźć w język zanim coś napiszemy albo powiemy.Na pewno trzeba walczyć o swoje prawa ale zastanówmy się czy warto czy nie.Bo jeżeli to wszystko jest prawdą to naprawdę warto założyć pozew zbiorowy przeciwko pracodawcy i niech sąd rozszgnie czy tak było czy nie.

Tadek

Był tam już ktoś na rozmowie o pracę przy tej kawie lub herbacie, o której piszą w zakładce oferty praca na stronie internetowej? Skłonni są zatrudnić higienistki oraz asystentki stomatologiczne. Proszę się wypowiedzieć na temat atmosfery między pracującymi tam osobami? Ponoć jest ona wspaniała i nie brakuje wsparcia, a także możliwości brania udziału w szkoleniach czy imprezach integracyjnych. Chcę wiedzieć, jak by żona tam miała, to może złożyłaby papiery?

Ze słyszenia
@Tadek

Niestety ponoć kilka osób o dłuższym stażu zachowuje się nie w porządku, jedna podbiera pacjentów z grafiku np i atmosfera jest ciężka. Chociaż wiem to tylko ze słyszenia od osoby, które tam pracowała, ja zrezygnowałam z rozmowy po tym, bo atmosfera i uczciwość w pracy są dla mnie bardzo ważne. Poza tym był duży problem z minimalnymi stawkami, ale może po tym jak wszedł tam medicover poprawiło się ? koleżanka mówiła też, że jest tam taka bardzo toksyczna i zakompleksiona osoba, która długo pracuje, nie najlepiej wykonując swoją pracę i bardzo szkodzi innym pracownikom przez których czuje się zagrożona (bo np potrafią więcej od niej). Ale to było dawno temu, więc ktoś musi się wypowiedzieć o aktualnej sytuacji.

Do słyszenia Nowy wpis
@Ze słyszenia

Ludzie którzy tu piszą o tym co się dzieje w Klinice Państwa S.To jest nie do pomyślenia żeby tak było.Ja tam nie pracuję więc trudno jest mi się wypowiadać ale myślę że zawiast pisać trzeba działać.Trzeba walczyć o swoje prawa.A nie tylko pisać.Moze i to prawda a może nie.Nie mi to oceniać bo jak napisałam Ja tam nie pracuję.A co jest prawdą a co nie zostawiam to innym do oceny.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Na stronie gabinetu kilkakrotnie piszą, ze szukają asystentek stomatologicznych i to by mi odpowiadało. Zapewniają ciągły rozwój i szkolenia, ile razy w ciągu roku poddają swój personel różnym szkoleniom i kursom? Co to znaczy godne wynagrodzenie, 6k na rękę czy więcej, dajcie znać.

Kamila

Wiadomo czy była ta inspekcja pracy? Ty też jesteś pracownikiem? Mogłabyś napisać mi jak to wygląda z Twojego punktu widzenia? Jak z tą atmosferą? Jest dobra?

Inspekcja
@Kamila

Tak, inspekcja była i wykazała szereg nieprawidłowości, kazali też wyrównać zaległości pracownikom i byłej pracownicy(za same nadgodziny ok 5000) z czego się wykpili ( nie zapłacili jej, nie wiem jak osobom, które tam zostały).

Pisano, że trzeba się samemu przekonać, jak tu się pracuje. Choć byli w zeszłym roku i tacy, co ponoć zrezygnowali z rozmowy o pracę, bo coś tam usłyszeli o zaległościach w płaceniu. Wyjaśni więc ktoś zorientowany, czy jak firma szuka dentysty, to ile mu mogą płacić i czy płaca w terminie? Firma się ogłasza u siebie, na stronie, że potrzeba by było kogoś przyjąć ze dwa do pięciu razu w tygodniu, żeby był. Piszą o gwarancji dużej liczby pacjentów i znakomitych warunkach rozwoju. O co więc chodzi w praktyce w tym stwierdzeniu?

Sylwia
@Dlaczego

A to jest jakaś sprawa, można wiedzieć o co chodzi? Niewiele wiem o tej firmie, od niedawna dopiero szukam pracy nowej. Wywiązują się z obietnic czy właśnie coś jest nie tak na tym polu?

Do Pani Sylwi
@Sylwia

Wydaję mi się że musi Pani Sama się przekonać jak tam jest.Ja tak naprawdę nie tam nie pracuję tylko jestem pacjentem.I trudno mi jest coś powiedzieć.Ale myślę że spróbować można.Jezeli coś będzie nie tak.Zawsze można się zwolnić.

Proszę zapytać w inspekcji
@Sylwia

Pracy o ten gabinet. (usunięte przez administratora) w kwestii umowy inspekcje i nie wypłacili zaległości pracownicy. Ja sprawdziłam i nie poszłam tam na rozmowę m

Frania
@Proszę zapytać w inspekcji

A zaprosili cię na rozmowę? Ciekawe, czy więcej osób tak miało z ta wypłata, czy to kwestia po prostu jednego przypadku. Ogólnie nie płacą czy np. zdarzyło się tak, że wystąpił jakiś błąd? Jakieś niedopatrzenie czy coś

Do Pani Frani
@Frania

M.

Muszę przyznać że nie mogę znaleźć nie tylko słów na to co inni piszą.Moze i każdy pisać może co chce.Ale czy to wszystko jest możliwe.Glowie się nie mieści co inni piszą o nich.W to trudno uwierzyć.Mi brakuje słów.Czy tak jest czy nie to trudno jest mi powiedzieć i napisać. Muszę przyznać że mam tego dość.Tego co inni piszą.To jest hejt.Na drugiego człowieka.Czy naprawdę jest tak źle.Tego nie wiem.Ale wiem jedno że lepszym rozwiązaniem nie ma.

Ooo

Ja myślę że taka strona internetowa o pracodawcach jest może i potrzebną.Ale nie którzy piszą coś okropnego.Co się w głowie nie mieści.Jezeli ma się coś do swojego pracodawcy to powini odciąć i pogadać.Naj gorsze jak ktoś komuś pluję w twarz i mówi że deszcz pada.To jest upakazajace.Takich rzeczy się nie robi.Ale cóż świat jest piękny tylko ludzie źli.????

Sylwia
@Ooo

Myślisz, że można tak po prostu zagadać z pracodawcą i mu wygarnąć, jakby byli kumplami, a nie znajdowali się w relacji szef-podwładny? No jeśli tutaj tak jest faktycznie to potwierdź proszę. To czy szef czasem pyta ludzi, jak im się pracuje? I co sądzą o nim?

@Sylwia

Ja myślę że nie można tak po prostu pogadać jak równy z równym.Moze nie kolegami ale przecież nie można Sobie w kaszę dmuchać.Na pewno nie pyta szef co o nim myślą pracownicy.Ale też można powiedzieć szefowi co onim się myśli.Chociaz nie jest to łatwe.Ale ktoś to musi zrobić.O Swoje trzeba walczyć.Bo nikt tego za nas nie zrobi.????

Roman
@Ooo

To jakaś teoretyczna dyskusja o tym, jak być powinno, czy chodzi o jakąś konkretną sytuację, w której warto Twoim zdaniem zadbać o siebie? Jeśli tam pracujesz, możesz napisać, czy pracownicy są zadowoleni z tego, jakie mają zarobki, z umów czy podejścia szefa do nich?

Do Pana Romana
@Roman

Tak naprawdę to nie wiem jak jest w tej pracy.Poniewaz tam nie pracuję.Jak jest to nie wiem.Trzeba walczyć o Swoje.Tu nie chodzi o konkretną sytuację.Tu chodzi o to konkretnie czy to prawda.Co te Panie piszą.Tego nie wiemy jak tam jest.Bo Ja tam nie pracuję.I bym nie chciała tam pracować.W takiej atmosferze jaką opisała Pani niezapominajka.To jest coś okropnego.Szkoda słów.Jezeli chce się Pan dowiedzieć więcej to niech się tam Pan zatrudni . Jeżeli jest Pan lekarzem stematologiem.

Niezapominajka

Stanowczo odradzam te miejsce pracy ! Po pierwsze przez kilka miesięcy będziesz odbijać się od p. I, przez osoby które teoretycznie mają jakąś funkcję administracyjną, ale w praktyce niewiadomo do końca jaką w sprawie konkretów. Nikt Ci nie powie na jakich warunkach będziesz pracować, a prośby o uściślenie będą się spotykac z irytacją i niechęcią. Po drugie masz być na każde zawołanie, Np masz godzinę żeby dojechać żeby kogoś zastąpić, a nawet miłe widziane jest żeby robić darmowe przysługi, np sprzątanie po remoncie w weekend. Jest jakiś chory klimat z jedzeniem, jeśli pacjent coś przyniesie tak ogólnie i nikt nie odłoży kawałka ciasta/pączka dla jaśnie rządzących to rozpęta się piekło. Nie mówiąc o tym, ze p. I patrzy wszystkim do pudełek i wyjada ludziom ich prywatne jedzenie, mówiąc, ze nie stać jej na catering. Wszyscy muszą robić zdjęcia RTG pomimo braku uprawnień(ryzyko sankcji dla obu stron)Jeśli wykażesz się wielką determinacją i otrzymasz umowę o pracę spodziewaj się bardzo kreatywnego dokumentu, tak skonstruowanego żeby zapłacić Ci mniej niż jest napisane w rozporządzeniu. Za nadgodziny nic a nic nie dopłacają, za obowiązkową pracę w weekendy też. Jeżeli idzie o koleżanki z pracy, to raczej większość jest Ok, poza tym, że praca w takim miejscu zostawia na pewno jakieś ślady na mentalności większości, mniejsze lub większe. (usunięte przez administratora) Jednak bywają też osoby, które jeśli tylko poczują się przez Ciebie zagrożone (czyli umiesz więcej od nich o co nie jest trudno) to nastaw się na obgadywanie do szefów i innych współpracowników, szykanowanie, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) generalnie musisz warować przy swoim grafiku jak cerber jeśli jesteś higienistką. Jeśli jesteś dopiero po szkole to spodziewaj się wyzyskiwania, wyręczania się i obrażania w obecności pacjentów. A spróbuj zgłosić to komuś to usłyszysz, że staż pracy daje przywileje i jeszcze coś na Ciebie znajdą. Jeśli przywiązujesz wagę do porządku to nastaw się, że brudny, uwalony piachem i wydzielinami fotel po poprzednim dniu to norma. (usunięte przez administratora) Jeśli oczekujesz, że otrzymasz stosowne wynagrodzenie za nadgodziny - może być to nieosiągalne. Dokumentacja pracownicza ? Zapomnij. A jeszcze będą od Ciebie oczekiwać wdzięczności za szanse jaką dostałaś/łeś. Jeśli jesteś młodym lekarzem też odradzam, spychają im swoje usterki, które musisz często naprawiać za darmo, baardzo dużo dzieci, najbardziej dochodowe działki raczej zgarniają dla siebie. Jest tam cicha walka o protetykę. Nie mówiąc o tym, że jako młody lekarz jesteś często stawiany gdzieś w okolicy asystentki i często mogą wymagać od Ciebie rzeczy niezwiązanych z Twoją pracą (np pomoc z montowaniu rzeczy). Jeśli masz do siebie szacunek i silne poczucie własnej wartości to się tam po prostu nie odnajdziesz. Jeszcze raz stanowczo odradzam.

@Niezapominajka

Droga Pani czy aby na pewno pisze Pani prawdę.Tego nilkt nie wie.Ale myślę że trzeba najpierw człowieka poznać żeby coś o nim napisać.Nie chcem też być za albo przeciw.Ale myślę że trzeba to wszystko przemyśleć.To nie jest tak łatwa sprawa.I dojść do porozumienia.Czy naprawdę tak było.Wydaje mi się że trudno jest mi powiedzieć.Bo tam nie pracuje.Ale jestem pacjentką od dawna.Nic takiego nie widziałam.Jak jest naprawdę trudno jest powiedzieć.Ale myślę że życie jest za krótkie aby żyć w nie nawisci do Siebie na wzajem.Nie sadźmy innych abyśmy nie byli sadzeni.

Nie

Nie

M.B.

Muszę przyznać że w głowie się nie mieści co ludzie potrafią pisać.Jest jedno pytanie czy jest to złośliwie robione czy też nie.Niech ta Pani Niezapominajka Sama sobie odpowie na te pytania.Wierzyc się nie chce ze tak jest.Moim zdaniem każdy ma prawo wyrządzić to co myśli.Pod warunkiem że jest to prawda.Bo jeżeli nie.To bym nie chciała być na miejscu tej Pani.☺️

@M.B.

Tak

Szkoda słów

I to wszystko musi być prawdą albo nie.Co się dzieje na tym świecie.I w tym internecie.Po to on jest żeby oskarżać ludzi.I pisać co sina na język ???? poniesie.To jest coś okropnego.Nie można się wypowiadać na temat Najlepszych dentystów.Bo od razu Cię człowieku powieszą na suchej gałęzi.Dlaczego nikt z pracowników nie napisze czegoś pozytywnego.O Pani I.Czy Panu A.To jest bardzo dziwne.Bo właściwie po co się denerwować.To jest po to aby dobić człowieka winny czy nie winny.Ja osobiście za nikimm nie obstaję bo to nie o to chodzi.Ale niech to wszystko się w końcu skończy.Ja mam dość tego.Ktos oskarża nie winnych ludzi którzy coś napiszą.Dlaczego człowiek dla człowieka jest wilkiem.A nie przyjacielem.Jezeli ktoś to przeczyta tą opinię moją niech się zastanowi czy sam jest kryształowy.

Orneta Orzysz.Kielce.

Trudno jest znaleźć słowa.Czy to prawda że tak się dzieje w tej pracy.Trudno powiedzieć Ja jestem pacjentem i nie jak jest naprawdę.Ale Pani nie zapominają miała przecież napisać co inspekcja pracy stwierdziła.A tu nic i nic.Jaka jest prawda którzy to wie.

Klonowa

To jest coś okropnego.Jak ludzie potrafią być zawistni.Same głupoty piszą w tym internecie.Nie dobrze się robi od tego.To się w głowie nie mieści.Hejt i jeszcze raz hejt.Slusznie czy nie aby obrazić człowieka.Czy to jest prawda czy nie.Aby obrazić kogoś.A Jak ktoś ma słabą psychikę i Sobie coś zrobi to czyja to wina będzie.Nikt się do tego nie przyzna bo i po co.Ludzie zastanówcie się co piszecie o innych ludziach.

Kwiatek

Trudno jest znaleźć słowa.Dlaczego tak jest.Dlaczego człowiek dla człowieka jest wilkiem a nie przyjacielem.Bo skarżyć jest kogoś łatwo i wyleac na niego pomyje.Ale dlaczego.Jakie wychowanie taka kultura.Brak szacunki dla drugiego człowieka.Czy winny czy nie winny wylać na niego hejt.Po co jest ten Internet po to tylko aby obrażać ludzi.Niech każdy pomyśli o Sobie.A nie oskarża nie winnych ludzi.Bo oskarżać jest łatwo.Szkoda słów.

Ooo

Coś okropnego co ludzie potrafią pisać.Ale nie stety to prawda.Smutna ale prawdziwa.Co się dzieje w tej pracy, że musiała inspekcja pracy się tym zająć.Jak to prawda to inspekcja pracy zrobi z tym porządek.Na pewno.Dobrze Pani zrobiła.Trzeba walczyć o Swoje.Nie podawać się jeżeli to prawda.Jak można było tak traktować pracowników.Az trudno uwierzyć że 21wieku są takie przypadki.Nie stety są.Samo życie.

Ooo

Dlaczego ktoś tak pisze.Czy jest to złośliwie robione czy też nie.Mi po prostu brakuje słów.Nie mogę uwierzyć że ludzie tak postępują.Czy to prawda trudno stwierdzić.Ja po prostu nie chce się wypowiadać na temat tego co się dzieje.Bo tak naprawdę to jestem pacjentem jak każdy z nas.A czy to prawda tego nie wiem.

M.B..

Naprawdę trudno jest znaleźć słowa.Czy naprawdę tak było źle.Nie wiem.Bo tam nie pracuje.I trudno jest co kolwiek pisać.Jestem pacjentką Państwa S.Od po nad 20lat.I nigdy nie żałowałam Swojej decyzji.Bylam jak była pandemia i nie widziałam brudnego fotela.Nie wiem kiedy tak było.Czy naprawdę tak było nie chcę mi się wierzyć.Kazdy może napisać co chce.I każdego oczernić też.Ale czy słusznie to jest pytanie.Ktore zostanie bez odpowiedzi.Niech każdy z nas odpowie Sam na to pytanie.Czy to jest prawda czy fikcja.Wymyslona przez kogoś.?

M.

Ja osobiście jak czytam te komentarze to muszę przyznać że nie dobrze mi się robi od tego co czytam.Bo nie chce mi się w to wierzyć.Mi po prostu brakuje słów.Az trudno uwierzyć że tak jest.To że ktoś komuś wyjada jedzenie to jakaś paranoja.Czy można nazwać to głupotą na pewno.W głowie się nie mieści co ludzie potrafią zrobić.Trudno też odnieść się do tych słów.O czym te Panie piszą.Mi po prostu brakuje słów.Bo jeżeli ktoś komuś wyjada jedzenie to się głowie nie mieści.Ja myślę że to totalna bzdura.Brak słów.❓

Zostaw merytoryczną opinię o I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska - Olsztyn

• Jak się pracuje w I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska?

Zobacz opinie na temat firmy I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

I.A. Sokołowscy Lekarze Dentyści Spółka Partnerska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleja Warszawska 105 lok. 5H
    10-701 Olsztyn