Plexiform Światło System

Toruń

Opinie o Plexiform Światło System

mietek

a więc są dobre czy złe @henza, bo nie rozumiem Twojego przesłania? Patrząc na ich produkty, które nie należą do tanich, stwierdzam, że pensje nie mogą być zbyt niskie. Czy to w sprzedaży, czy to w dziale marketingu.

uep

na rozmowe warto, potem i tak sam zdecydujesz, plusów jest tyle co minusów więc firma jak każda inna

były pracownik

trzymać się z daleka! Żadne pieniądze nie są warte tego, żeby pozwolić traktować się tak, jak przyjęto jest w tej firmie. Zarządzanie przez konflikt - najkrócej i najtrafniej.

gal anonim

Przecież to od razu widać, że ktoś z firmy na zlecenie szefa próbuje podbić notowania firmy na rynku. Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w taki PR. Radzę trzymać się jak najdalej od tej pseudofiremki - chore układy, kasa wypłacana pod stołem, właściciel-prezes delikatnie ujmując człowiek bardzo nieuczciwy i przy każdej nadarzającej się okazji orżnie Cię na tej wypłacanej pod stołem kasie, jednym słowem - dno

x

firma ok, czasem natłok spraw, ale wszędzie tak jest, ogólne wrażenia pozytywne

bryk

Plexiform to dynamicznie rozwijająca się firma, działaja na wszystkich kontynentach, zarobki w porządku, ludzie też, czasem tylko męczą problemy do rozwiązania "na wczoraj", ale to akurat jest wszędzie

gre

Plexiform to pracodawca wymagający, trzeba już coś umieć i chcieć robić z tym coś dalej, za to efekty są szybko doceniane, do tego szereg innych plusów jak fajna atmosfera, niezłe zarobki etc. minus to często praca pod ciśnieniem, ale ogólnie duży plus

pixi

Zdecydowanie polecam! Solidny pracodawca. W pracy dużo musisz dać z siebie (jeśli lubisz odtwórczą jałową ciepłą posadkę to miejsce zdecydowanie nie dla ciebie) ale też duże możliwości rozwoju. Do tego ciekawa, bardzo rozwojowa branża, niezłe zarobki i fajny młody zespół.

Zostaw opinię o Plexiform Światło System - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plexiform Światło System