Opinie o Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j. w Góra Kalwaria

Mykoaszka Nowy wpis

Kto chce to pracuje, jak ktoś chce to zarobi więcej i nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. To nie jest (usunięte przez administratora) Nie chcesz nie musisz naprawdę tam siedzieć, a jak chcesz to gwiazdy nie udawaj, proste. Pamiętajmy że nie ma ludzi nie zastąpionych więc albo chcesz albo nie. Dla mnie ok jak narazie, jak zmienię zdanie to napewno odejdę bez udawania że ktoś jest mi coś winny.

Natka Nowy wpis
@Mykoaszka

No dobra czyli podsumowując można robić sobie nadgodziny jeśli są one Ci potrzebne? Ja w sumie ciekawa jestem czy tam dają zniżki dla pracowników czy jeśli to umowa zlecenie to nie ma co liczyć na jakiś benefit ? Wiem że w innych sklepach właśnie mają chociaż 20 procent dlatego może tu coś podobnego jest ?

Komu wystarczy temu wystarczy… mam na myśli ten krótki komentarz o tym, że to firma rodzinna. pytają o zmiany w warunkach zatrudnienia, ale czy były one konieczne? I jakie są teraz godziny pracy? dawniej przytoczono 200 godzin w miesiącu, ale może to już nieaktualne?

Ktoś faktycznie zaczął sugerować jakąś poprawę w warunkach? nie wiem czy fakt, że komentarze przestały się pojawiać miałby być wystarczający ale kiedyś ktoś pisał, że dobrze wie jak praca tu wygląda i że to firma z tradycjami. A jakimi tak w ogóle? po tych dwóch latach mogły ulec zmianie?

Domi2008

Witam. Poszukuję opinii na temat pracy w firmie Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski. Jakie warunki płacy i pracy a przede wszystkim jaka atmosfera i podejście właściciela do pracownika. Bardziej zależy mi na tym aby pracownik był szanowany a nie pomiatany jak (usunięte przez administratora).

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Gosia

Chodzi ci o te premie, i najniższa krajową? Dodałbyś coś jeszcze? Kurcze, ale chyba jakies plusy firma musi mieć, skoro nadal ludzie tu pracują. Zastanawia mnie jedno, w tym roku wpisy ucichły negatywne, myślisz, że to przez to, że coś się poprawiło względem warunków? Czy raczej na to szans nie ma?

Emilia

To jak to z tą premią, ktoś wyjaśni? Ktoś pisał, że przy chorobie mieliby zabierać, to to jakaś absencyjna? No i dobrze byłoby wiedzieć, czy są jakieś inne dodatki, nie wszystkie muszą być finansowe.

Ewelina
@Emilia

Tyle premii ze w ustach się nie mieszczą

Kupiłem Harnolda z lodoherbata

Jeżeli chcesz się dowiedzieć to zapraszam do mrówki na rozmowę

Grażyna
@Kupiłem Harnolda z lodoherbata

po to są takie miejsca żeby nie musieć marnować czasu na pracę gdzieś gdzie są warunki które nam nie odpowiadają - szkoda czasu i mojego i potencjalnego pracodawcy u którego przepracuję tylko tydzień jeśli praca mi nie będzie leżeć.. A ty jesteś pracownikiem?

Harnold
@Grażyna

Wiem jak wygląda tam praca i nie ważne jest to czy jestem czy byłem pracownikiem tak jak Mrówka pisze firmy z tradycjami

Beata

Jedna osoba napisała, że jak człowiek zachoruje to zabierana jest premia. A z ciekawości to ile taka premia wynosi? Frekwencyjna?

Jeszcze gorzej

Są ludzie którzy lubią pracować za kłamstwa o premii, najniższa krajowa i zero poszanowania, rób godzin jak najwięcej to Ci zapłacą pod stołem, takie firmy trzeba zamykac a nie tv (usunięte przez administratora) pozwala na to, szef otrzymał duże honorarium za zrobienie reklamy w filmie kogel mogel 4 za wypożyczenie samochodu

Mrowka
@Jeszcze gorzej

Widzę że osoby które zostały zwolnione nie potrafią się pogodzić i oczerniaja porządna Firme z tradycjami. Pozdrawiamy Castorame i resztę nierobów którzy już nie pracują z nami ????

Beata
@Jeszcze gorzej

To nadgodziny jakby się chciało można robić? I co, płacą wtedy jakoś lepiej niż za normalną podstawowa godzinę pracy?

Nie interesuj się

Nie polecam, najgorsza firma która nie szanuje ludzi, po 200 godzin w miesiącu, najniższa krajowa a premia zabierana jak zachorujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j.?

Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j.
  • Leśna 31 D
    05-530 Góra Kalwaria

Mrówka Dęblin Rybarczyk i Folwarski sp.j.