MM Consulting

Toruń

Opinie o MM Consulting

TNTLG

Mała firma, niedająca żadnych perspektyw rozwoju zawodowego, za to codzienny kierat w atmosferze zastraszenia i inwigilacji. Nie polecam nikomu.

nj
użytkownik zarejestrowany

@MAREK to że prezes jest jaki jest nie znaczy, że firma nie jest spoko. A teraz widzę, że poszukują Specjalisty ds. ochrony środowiska - wygląda ciekawie

MAREK

Uwaga to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Prezes gbur.

poszukiwacz

Czesc, jutro wybieram sie na rozmowę do nich, możesz napisać jak wygląda ta firma, jakie warunki Tobie proponowali??

Mariusz

żenada jakich mało jak ktoś ma blisko na modlinska 129 to niech podjedzie i sie przekona, w innym wypadku to strata czasu i nie poważne traktowanie. Odniosłem subiektywne wrazenie dziwadztwa w tej firmie

Predator

To to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co ten Eko cykl śmieszny.... Nie idźcie tam.. Odradzam.. Ta sama Firma . Poprostu szkoda czasu.

Zostaw opinię o MM Consulting - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Consulting