Opinie o Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j. w Wrocław

Cześć wszystkim. Mam pytanie w sprawie specyfiki pracy w firmie. Czy jest możliwość pracować na 75% etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest stacjonarna? Czy warunki pracy są w porządku? Podziękowania za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j. - Wrocław

Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana I Jędrzeja Śniadeckich 27
    51-604 Wrocław
  • NIP: 8982245108 REGON: 381208886 KRS: 0000747324

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Skanimacja Analiza i Synteza Obrazu K. Maksymowicz W. Tunikowski sp.j.
Przejdź do nowych opinii