Opinie o Bohle Polska

Igor

Firma Bohle Polska i Zespół Szkól w Bochni już drugi rok prowadzą rekrutację do Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie monter izolacji przemysłowych. Fajny projekt!!

Czarek

Będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat procesu rekrutacyjnego - jak przebiega, czy składa się z kilku etapów, czy jest to sama rozmowa kwalifikacyjna. W dzisiejszych czasach lepiej wiedzieć, na co być przygotowanym :)

john pierre

kolego Janku, jak nie piszą nagminnie i źle to chyba dobrze o firmie i jej formie świadczy. gorzej, jeśli się jakaś firma ciągle reklamuje na wszystkich możliwych portalach, że nieustannie szuka pracowników – wtedy daje to do myślenia. a tak to chyba zatrudnienie stabilne, ciągłość pracy jest, rotacji pracowników nie ma a w tej branży to ważne.

maniek

Witam,.. chcialbym sie dowiedziec jak tam w firmie jest? czy są jakies wyjazdy za granice? jakie warunki placowe.?

aleksy

@Bowling, bo źle szukasz, nie mają nic na stronie bohlepolska bo taka nie istnieje, ale na bohle-polska.pl jest już całkiem sporo. Po prawej masz kwestionariusz osobowy, wystarczy go wypełnić. Rekrutują na wiele stanowisk: blacharze, monterzy, kierownicy robót instalacyjnych. Zgłoszenia przesyła sie e-mailem lub listem, co ciekawe można tez aplikować telefonicznie.

KOryntian

Jak dla mnie dużą rolę przy podjęciu pracy odgrywa uznanie międzynarodowe. Grupa Bohle idealnie nadaje się dla mnie, chociaż zastanawiam się czy konkurencja przypadkiem nie zaczyna w branży technologii izolacji, ochrony przed hałasem odjeżdżać bohle. Mam nadzieję, że to tylko moje złudne wrażenie, a nawet jeśli nie to wszystko w rękach pracowników by doskoczyć do topu.

pracujacy

dobra firma, wiarygodna, nie ma rotacji zatrudnienia, oby takich więcej.

tarnowiak

jak to dobrze, ze ktos wymyslił forum, gdzie mozna spokojnie wiadro pomyi wylac na ludzi i zmieszac te i inne firmy z blotem, prawie anonimowo. tylko ze paru z nas namierzyli kiedys w bisie na polecenie prokuratury i juz nie bylo anonimowo. co tak duzo tutaj tych ktorzy kiedys pracowali cos slyszeli, albo pracuja juz tyle lay i tak zle. a i tak z ciekawosci czy teskonoty zagladaja i czytaja i swoje 3 grosze wrzuca. tak dlugo jak firma z bochni bedzie walczyc o nas czyli o swoich pracownikow tak samo jak o zlecenia i robote, wszystkie wasze wpisy zlosliwe te z zemsty jak i podlizujace sie firmie beda tyle warte co zeszloroczny snieg. adresem naszych wszystkich frustracji(chyba tak to sie pisze) powinnien byc zaborczy system zusowsko-podatkowy. czy ktorys ma umowe smieciowa o dzielo, czy zlecenie? mnie od poczatku wzieli na umowie o prace z pelnym zusem. a zreszta cale to czy inne forum gdzie sobie mozna popuscic emocji to o kant h... rozbic. pozdrowienia na wszystkich ziomali z tarnowa i uszwi.

nowy00

Witam , może mi ktoś powiedzieć jak tu z robotą ogolnie , bardziej by mnie interesowała praca zagranica . Przyjmują młodych pracowników z 2letnim okresem pracy w izolacji ?

ziomek

jakbym czytał tylko wasze opinie Panowie, to pewnie od kilku lat byłbym ciagle bezrobotnym. Tam źle płacą, tam kradną, tam układy rodzinne, tam znowu, alkoholicy na budowie, tam partacze, tam sie nie mozna rozwinac, tam za duzo godzin, tam za malo, a tam znowu demola na elektrowni. prawda jest taka że ja pracuję w tej firmie od 4,5 lat i jak wszedzie i tutaj za lezenie nie placa. ale jak sie pokazesz z dobrej strony to i ciebie docenią. mnie sciagnal do firmy znajomy. za mna przyszedl rowniez moj kuzyn. pozniej za nami odeszło paru ze starej firmy. i jest nam wszystkiem raz lepiej raz gorzej ale dobrze. dla mnie sie liczy reguralna i dobra kasa, placona punktualanie a nie jak w mojej starej firmie raz dwa tygodnie, raz miesiac puzniej. a tutaj co do dnia i w takiej wysokości jak obiecano. sproboj szczescia gdzie indziej to wtedy zobaczysz.

Kamil
@ziomek 22.07.2014 20:35

szczęście tu nie ma nic do rzeczy, kolego pracujący aż 4,5 roku w bohle, też byłem pracownikiem tej firmy , i prawda jest taka ze u każdego innego pracodawcy jest o niebo lepiej( usunięte przez administratora )pozdrowienia i wielu lat pracy życze, (usunięte przez administratora)

zawiedzony

Nie polecam tej firmy, to nic innego jak agencja pośrednictwa pracy, ( usunięte przez administratora ) będąc dobrym monterem można sie zatrudnić w firmie o lepszych warunkach,(usunięte przez administratora) Zresztą co można powiedzieć jeśli firma zajmuje sie izolerką przemysłową(usunięte przez administratora)

pracownik 2

A ja wrecz przeciwnie. Z czystym sumieniem moge polecić i ciesze się ze mnie kumpel namówił zeby sie do bohle przyjac. raczej staram sie nie czytac az tak dokladnie tych wszystkich bredni jakie pisza na forum ci wszyscy wywaleni za gorzałkę albo lenistwo. Do Rolfik: mysle ze bez doswiadczenia bedzie ci ciezko sie utrzymac.

NIE POLECAM TEJ FIRMY

maruda

Kolega pracownik to musi być jakiś mega kozak. o 12:41 w południe czas w pracy na pisanie. no gratulacje. wszystko to stek bzdur. atmosfera jest w porządku, ludzie są zgrani, a na niekturych budowach widziałem znają się już od kilku lat. nie ma rotacji jak w mojej wcześniejszej firmie. sam ściągnąłem do siebie 4 kumpli i sobie chwalą. paru jeszcze chce przyjść. ale kazali czekać. hehe a meldunek nam pomogli załatwić na miejscu. docenia się fachowców, ale takim jak ja ruwnież daje się szansę.

Michał

Powiedzcie mi jak często są zjazdy do polski na eksporcie?

Michał

Za granica co ile są zjazdy o polski ?

Ale wy tu sie chlopy opiszecie. w bohle robic trzeba jak wszedzie i zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie bedzie pasowac. wszystkim nie dogodzisz, mi tez nie. tu u nas na zakladzie kolo koloni tez trzeba sie starac i zasuwac jak trzeba, ale jest git. Tak sie sklada ze dopuki sie nie przyjmiesz do roboty to sie nie przekonasz a jakbym tylko czytal te pojekiwania i stekania to bym zadnej firmie nie zaufal. prawda jest taka, ze mnie po 15 latach pracy zwolnili z firmy ze slaska, by byly redukcje i jakby nie to ze sie przyjalem do bohle na poczatku na kraj, bo mieli i maja roboty, to bym teraz siedzial z zona i dzieckami u tesciowej, a dom by mi komornik za kredyt zlicytowal. do tego juz dochodzilo. tak ze kazdy jest kowalem swojego losu. siema z zaglebia rury.

?

spoko bez jezyka przyjmuja tylko na robocie pasowalo by sie zanac!rotacji niema chyba ze ktos do norwegi spyla ,to co masz na umowie zawsze dostaniesz i na czas bez znajomosci zawodu raczej marne szanse!tak na tle innych firm to pod wzgledem wyplacalnosci jest naprawde ok zawsze wszystko i na czas! TYLKO ZE W KRAJU TO SZALU NIEMA!!!! A ZAGRANICE NIE KAZDY CHCE JECHAC!!!!

zapomnij o nagrodach!!!! dużo obietnic mało efektów!!!!

do Kolegi Drwala

no właśnie Drwal, może byś tak zaprosił na tego grilla. też jestem w poblizu Koloni. A co do firmy to sam nie wiem z skad mają tyle pracy. naokoło mizeria a tutaj budow na najbliższe pułtorej roku.Co do kasy to jest zakaz informowania o zarobkah.

drwal

Jestem teraz w niemczech w rejonie Koloni. wszystko jest. jest praca, kasiora tez dobra, ulak, kumple do grilla tez sa na miejscu, oby tak jak najdluzy, polecam dobrym izolerom

wszystko OK. jest uczciwie.

gosc

Pracowales w firmie i nawet nie znasz struktury...Pan (usunięte przez administratora)to nie pracownik firmy Bohle tylko firmy podwykonawczej, za ktorej platnosci Bohle nie odpowiada. A Pan (usunięte przez administratora)byl szefem tej firmy... wiec nie pracowales w Bohle tylko u Pana (usunięte przez administratora)!

gosc

Kierownicto Bohle (usunięte przez administratora)?! To nie jest nawet pracownik Bohle tylko podwykonawca - firma MAJDA! wiec nie obrażaj tej firmy jak nie znasz nawet struktóry facet!

Ja dzwoniłem do kadr, numer znaleziony na stronie internetowej firmy (tam poszukaj). Sprawdzili mnie i przyjęli do pracy w ciągu tygodnia. Wpadła jeszcze raz premia do wypłaty 10, teraz mają mnie wysłać na chwilę za granicę, potem wracam znowu na polskie budowy. To mi odpowiada. Pytałem i wiem że ostatnio szukają jeszcze kogoś dobrego na warsztat i do ewentualnie pomiarów. Możesz pytać. Miła i fajna atmosfera w biurze w Bochni. Kierownicy na budowie tez są ok. Uciekłem ostatnio z Iso-Przekrętu (Perfektu) i teraz wiem że żyję.

mario30

Jestem ze Szczecina pracuję jako izoler/blacharz. Jak dostać się do tej firmy. Pozdrawiam.

monter izolacji

napiszcie cos bierzącego jak jest teraz w bohle dla izolerów.dzieki

potwierdzam kolego. pracuje w Bohle Polska już kilka miesięcy i jestem zadowolony. dobra kasa, regularnie wypłacana. wyjazdy za granicę. polecam każdemu dobremu izolerowi z doświadczeniem!!!!!!!!!!!!!

proponuję kolego zapytać w Bohle Polska. ja złożyłem podanie. zadzwoniłem. były przyjęcia, zaproszono mnie. zaproponowano dobre warunki. jeżeli jesteś izolerem to dawaj do tej firmy. warunki naprawde ok.

montoja

ja pracowałem w 3 szczecińskich firmach, które zatrudniają izolerów. masakra.człowiek raz pracuje, raz nie. zatrudniają przypadkowe osoby a potem nie potrafią ciągłości pracy zapewnić. jeżeli ktoś ma namiary na firmy, które zatrudniają monterów izolacji proszę o kontakt. [usunięte przez moderatora]

mario30

czy ta firma zatrudnia izolerów

tu jest ok, polecam wszystkim komu znudziły się już eksperymenty z innymi firmami izolacyjnymi, ja wracam do tej firmy z powrotem dotychczasowa firma mnie dość dobrze przewiozła, a tutaj komplet składek zarobki krajowe w porządku, przy eksporcie zwroty podatków, opłacana kasa urlopowa, nie oszczędzają na zdrowiu pracowników. brakuje mi szanowni dyrektorzy tylko grilla na święta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszystko w porządku, zarobki jak polskie warunki w porównaniu z innymi firmami izolacyjnymi naprawde ok. dobra organizacja eksportu

dobra organizacja firmy, dobre zarobki, czeste wyjazdy za granice, ciaglosc pracy,

wszystko ok polecam

Zostaw opinię o Bohle Polska - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bohle Polska