Opinie o Sun Fee Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sun Fee Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sun Fee Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Fee Sp. z o.o. w Lublin

Jak tam w pracy ogółem, ciężko ? Chodzi o ogłoszenie Specjalista ds. obsługi klienta, chciałbym wiedzieć, czy duży stres, czy raczej spoko firma jakaś. Poprzedni pracodawca mnie praktycznie przyprawił o nerwicę, dlatego teraz czuję, że muszę pytać o takie rzeczy.

@Ruda

Mamy w firmie taki fajny catering od Ślimaka. Przyjeżdżają do nas codziennie o takiej samej porze i mają wszystko, od kanapek po obiady i ciastka. Ceny są różne, ale za kilka/kilkanaście złotych można się naprawdę dobrze najść. W sumie, nasi pracownicy często korzystają z tego i wszyscy są zadowoleni

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Sun Fee Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 8 stycznia kilka ogłoszeń.

Jakub

Po okresie próbnym, masz dostęp do wszystkich benefitów, tj. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, oraz ubezpieczenie dodatkowe extra do jedne z nich

Inga Nowy wpis

Witam. w ogłoszeniu dla projektant jest napisane, że wynagrodzenie może być adekwatne do czyjegoś doświadczenia. wiecie może od jakiej kwoty ruszy osoba mająca prawie 3 lata już za sobą?

Siema. Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać na temat specyfiki pracy. Czy istnieje szansa zatrudnić się na niepełen etat? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się stacjonarnie? Czy klimat w pracy jest odpowiedni? Serdecznie dziękuje za wskazówki.

Siema! Ja byłem rekrutowany zdalnie przez teamsy bo mam daleko do Lublina i też pracuję na totalnie innym terenie. Możesz na tz pół etatu ale jeżeli chcesz dobrze zarabiać warto poświęcić się w pełni. Mają opcje zarobku dodatkowo, gdzie dostajesz samą prowizję i masz wtedy nienormowane godziny pracy, ale musisz już dzwonić do centrali bo nie znam warunków na pół etatu. Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Patryk 7 Nowy wpis
@Marek

Mółbyś może mi wyjaśnić jak dokładnie wyglądała rekrutacja,byłbym bardzo wdzięczny

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest okej. Fajni ludzie, zapewnili mi wdrożenie do pracy. Nie było problemu, żeby wyjść wcześniej, jeśli była taka potrzeba. Nie wiem jak jest teraz, ponieważ już tam nie pracuję ze względów zdrowotnych. Gdybym jednak mógł to wróciłbym do tej firmy

Agnieszka

Hej, pracuje na tym stanowisku praca normalna godziny 08-16 fajne że codziennie jest świeży catering pod drzwi można wybrać obiadki. Jeśli chodzi o pracę to na słuchawce ale luzik ja lubię rozmawiać z ludźmi. Pzdr ✌️✌️

Ruda Nowy wpis
@Agnieszka

Tym cateringiem zaciekawiliście. Co teraz się na niego tak w ogóle składa, jak duże to porcje i przede wszystkim ile trzeba dopłacić? Pytam, bo wyjdzie, że do domu też warto sobie zabrać

Pracownik Nowy wpis
@Ruda

Jol

Cześć, jak wygląda praca przedstawiciela oraz zarobki? Czy można zarobić 15 tys średnio w miesiąc czy różne są zarobki?

Jarek
@Jol

Cześć pracowałem i potwierdzam można zarobić 15.000zl netto, niestety takie zarobki wiążą się z tym że pracujesz od 09:00-21:00 niekiedy i później, coś za coś... Ale jeśli jesteś dobrym handlowcem to realne zarobki.

Firma Sun Fee Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. przetargów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Wdrożenie wygląda podobnie niezależnie od stanowiska? wole się doinformować, teraz niedawno jeden Pan szerzej się do tego odniósł a o marketingu niczego nie piszecie. W treści oferty jest zlecenie i umowa o pracę. czy ta druga już na samym początku byłaby możliwa?

YZ

Proces wdrożeniowy dla każdego stanowiska jest inny, ale posiadają wstępny proces onboardingowy, który umożliwia zapoznanie się z kulturą organizacyjną firmy. Są otwarci na różne formy współpracy, istnieje możliwość podjęcia pracy na pełny etat już na okresie próbnym :)

Jakub

Firma stosuję 2 - 3 etapowy proces rekrutacji, fajne jest to że jak już się dostaniesz do pracy to mają całkiem spoko pakiet benefitów mulisportów itp itd :)

@Jakub

Tak od razu z marszu można dostać pełen pakiet benefitów? A czy nie ma przy tym jeszcze jakiegoś okresu próbnego? Jak sprawdzani są nowi pracownicy, jaką umowę najpierw się podpisuje?

W moim przypadku było tak, że po okresie próbnym otrzymałem dostęp do wszystkich benefitów jakie są w firmie. Okres próbny w zależności od stanowiska, nie wiem na jakie Ty chcesz startować :) rodzaj umowy w zależności od tego jak się dogadacie.

Jakub

Dobra prezentacja może załatwić sprawę procesu rekrutacyjnego nawet jeśli nie masz doświadczenia? ciekawi mnie przy tym zakres kursów lub tez szkoleń, przy których można byłoby się jakoś podciągnąć. Jakie do teraz są oferowane? I w jaki sposób oceniacie rozwój kariery?

Karol

Niekoniecznie, gdyż miałem super prezentację na rozmowie rozmowie rekrutacyjnej ale poległem na ostatnim etapie :/ Mimo wszystko bardzo dobrze wspominam proces rekrutacyjny, gdyż otrzymałem feedback dlaczego mnie nie wzieli.

Ada

Cześć, ja wiem, że na przedstawiciela handlowego według ogłoszenia wymagają minimum 2 lata doświadczenia. A jeśli mam szkołę skończoną kierunkową, to wybaczą, że brakuje mi parę miesięcy? Ciekawe, może ktoś był na rozmowie i powie, czy duży nacisk kładą na to? Trochę się obawiam, czy wysyłać CV czy nie. Nie chcę marnować czasu swojego i ich.

@Ada

Z tego co wiem wymagają doświadczenia, ale wiem że jak ktoś dobrze się zaprezentuje to też dają szanse.

Praca w firmie Sun Fee Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 35000 PLN. Czy to prawda?

Cześć, jeżeli chodzi o prace jako handlowiec myślę, że jak w każdej firmie związanej ze sprzedażą, gdzie nie masz ograniczenia co do terenu i logistyki. Od Twojej kreatywności i chęci do pracy zależy ile zarobisz. Z jednej umowy płacą 2000-5000 zł netto w zależności czy masz kontakt od centrali czy własny i jaką wielkości instalacji. Na plus na pewno to, że jeżeli jesteś pracowity ciągle dostajesz kontakty i marketing który jest kierowany bezpośrednio do Ciebie, szkolenia, auto firmowe, telefon i atmosfera w zespole. Na pewno nie praca dla kogoś kto lubi siedzieć za biurkiem i chce mieć normowane godziny pracy np 8-16. Tutaj czasem zaczynasz dzień pracy o 7 rano i kończysz o 12, czasem pracujesz zdalnie z domu, a czasem kilkanaście godzin w trasie i na spotkaniach. Kto pracował jako przedstawiciel handlowy wie o czym pisze, zarobki po kilku miesiącach pracy spokojnie do zrobienia 10-15 tys na rękę. Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Jan
@Marek

A te auta firmowe to nówki sztuki czy kilkuletnie samochody?

Angelika
@Jan

Głównie Opel Astra 2018 w górę, są też nówki ;)

@Angelika

I od czego zależy kto na jakie natrafi? Nówki dla wybrańców? ;)

Zdarza się, jest to możliwe wszystko zależy ile pracujesz...

@Angelika

Auta Firmowe nowe i używane (max 3letnie ) najlepsze że mają android car co w trasie robi straszna robotę.

@Dorota

Jak dochodzi do firmy i nie ma wolnych aut dostajesz auto zamówione pod Ciebie, jeśli auto jest dostaniesz w spadku po kimś :)

Dorota

Zamówione pode mnie w sensie, że podaję swoje preferencje i tak mi dostosowują? :o

Konrad
@Dorota

Nie no aż tak to chyba nie ma co liczyć. Auta dla przedstawicieli to głównie Opel Astra w najnowszej budzie

@Konrad

Aha no rozumiem, ale wszystkie to już automaty w razie czego są?

Konrad
@Dorota

Są automaty ale nie wszystkie

Można, ale realne 15k co msc

Patryk

Czy przedstawiciel handlowy dostaje zwrot kosztów paliwa lub kartę paliwową?

@Patryk

Tak, opcje są dwie: albo auto zostawiasz w firmie i odbierasz i wtedy 100% paliwo Cię nie interesuje, albo korzystasz z auta też do celów prywatnych wówczas masz zwrot za paliwo za spotkania

@Patryk

Tak

Agnieszka

Co obiecuje i co nie wyszło? Rozumiem że piszesz z doświadczenia to czemu nie powiesz wprost o co chodzi dokładnie? Tego nie rozumiem

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Fee Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Sun Fee Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Fee Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sun Fee Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 30F