Opinie o Alle Mebel Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alle Mebel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alle Mebel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alle Mebel Sp. z o.o. w Lublin

Jaki dress code obowiązuje w Alle Mebel Sp. z o.o.?

Bartosz Nowodworski

Jestem świeżo po montażu i bardzo pozytywnie zaskoczony w świetle komentarzy które przyszło mi tu czytać. Chciałbym uspokoić tych z państwa którzy czekają na realizację usługi. Może się zdarzyć mały rozjazd czasowy tak jak w naszym wypadku, niemniej efekt końcowy jest rewelacyjny. Panowie są bardzo dokładni i posiadają dużo wiedzę na temat drewna. U nas zdecydowaliśmy się na jesion. Schody są wykonane z drewna sezonowanego co w tej branży wcale nie jest regułą. Wszystkie wkręty, pianki to materiały wysokiej jakości. To samo jeśli chodzi o tralki do balustrady. Reasumując może się zdarzyć że trzeba się będzie wykazać cierpliwością ale efekt końcowy pozostanie na lata a ten jest naprawdę świetny!

Dorota BK
@Bartosz Nowodworski

Polecam. Mam piękne schody wykonane przez ludzi z pasją do drewna. Starannie. Dokładnie.

zaskoczona Nowy wpis
@Bartosz Nowodworski

Może czas zacząć spłacać swoich dłużników a nie uciekać z pieniędzmi? Opinia napisana przez osobę z tej firmy. Nie dajcie się oszukać.

Paweł Nowy wpis
@Bartosz Nowodworski

Gratuluję. Odwagi przede wszystkim. No i że schody skończone. Jesteś jednym z nielicznych szcześciarzy. U mnie pan Dominik przyjechał, pięknie naopowiadał, zdjęć schodów napokazywal, nawet przyniósł z samochodu trep do pokazania. Wszystko było pięknie. Na drugim spotkaniu przywiózł umowę. Standart, zaliczka miała wynosić 50% . I to było na tyle. Nas uratowało to że Dominik myślał że zaliczkę wpłacimy na konto, my chcieliśmy gotówką. Za trzy dni miał przyjechać jeszcze raz aby pokazać wzornik kolorów z którego mieliśmy wspólnie dobrać kolor naszych schodów. I tego spotkania już nie było, myślał że kasa jest już na koncie, kontakt tel się urwał. Zaczęliśmy zdziwieni szukać do niego kontaktu w necie i natknelismy na masę opinii o nim. Odczekalismy jeszcze dwa dni, kiedy już był termin w którym Dominik miał nam te schody fizyczne montować. Poszliśmy do prawnika i wysłaliśmy mu pismo o zerwaniu umowy. O wszystkim powiadomilismy go SMS. Gamoń dopiero wtedy chyba sprawdził że nie przelalismy mu pieniędzy. No i dostał takiego przyspieszenia, że za godzinę chciał już przyjeżdżać aby choć położyć jeden schodek aby tylko umowa się uprawomocnila i miał prawo do zaliczki. A zaczął sms-y słać i podpytywac nas w nich co my tam mu w tym piśmie wysłaliśmy. Nasza odpowiedź brzmiała,, odbierzesz korespondencję to się dowiesz,,. Oczywiście nie odebrał dwukrotnie korespondencji. Po wszystkim wysłał do nas antydatowane jakieś śmieszne pisemko z groźbami. Koszty jakie ponieśliśmy to 500 zł na konsultację z prawnikiem + dwa listy polecone. No i schody zrobiła nam bez problemowo w terminie inna, rzetelną już firma dwa miesiące później. Są piękne.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Alle Mebel Sp. z o.o.?

Widze ze jest nas pare osob, ja tez zostalem (usunięte przez administratora) przez Dominik Szymański, wplacilem zaliczke jakies 2 msc temu ~50% wartosci, teraz sie wymiguje ze ma uszkodzona reke. Schodow brak, ciagle umawia nowe terminy i niedotrzymuje slowa. Zapraszam pokrzywdzownych do kontaktu oszust.szymanski @ gmail com

Justyna

A była podpisywana jakaś umowa przed zaliczka?

@Justyna

tak, oczywiscie

Katarzyna

Takich osób, które zostały oszukane przez Pana Szymańskiego jest wiele. Na Fixly była cała grupa (usunięte przez administratora) osób, ale jak zobaczył, że się kontaktujemy między sobą i przybywa złych opinii to zamknął profil. Działa pod szyldem kilku firm. Mnie (usunięte przez administratora) w grudniu 2021.I jak widzę cały czas (usunięte przez administratora) ludzi. Sprawa skierowana do prokuratury. Czeka na finał w sądzie.

Eugeniuz
@Katarzyna

@katarzyna czy możesz udostępnić szczegóły? Wygląda na to, że mnie też oszukano. Podpisaliśmy z nim kontrakt na wykonanie schodów. Terminy już minęły. I jak zwykle nie da się do niego dodzwonić – nie odbiera telefonu. proszę o kontakt na yauheni.zayats@gmail.com

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Alle Mebel Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Emek

Witam, uwaga na te spółkę. Właścicielem jest Dominik Edward Szymański który pobiera zaliczki I nie wykonuje schodów. Należy do nie również spółka oak floors.

Michal
@Emek

Mam również złe doświadczenia z tym człowiekiem. Zniknął z zaliczką i nie ma z nim kontaktu. Czy jest więcej takich pokrzywdzonych? Aktualnie próbuję go namierzyć, będę wdzięczny za pomoc.

@Loti: Administrator coś wyciął z posta. Macie jakąś grupę na fb? Jak Was znaleźć na fb? Ten człowiek ma kilka firm i wciąż składa oferty na schody i pewnie będzie oszukiwał następnych.

Maja
@Michał

A co, chcesz jakiś pozew zbiorowy zrobić?

Mariusz
@Maja

Co ty maja? Po co do sądu?? To nie jest problem żeby ucieć przed komornikiem sam mam firme budowlaną i wiem z doświadczenia że to nie ma sensu tylko kase wydasz zresztą pomysł sprawy sądowej znajoma kancelaria mi wybiła z głowy bo też z początku tak chciałem działali inaczej ale ważne że odzyskali. Działam z nimi od dawna to pewnie się pan Wojciech nie obrazi ze go tu polece 503-313-318 numer do niego zna się na sprawach budowlanych.

@Mariusz

Ale to też z nim problem mieliście? Z czym tak właściwie? I pozew zbiorowy też chyba skuteczny może być skoro większość osób się zbierze?

@Michał

Ten człowiek również nas oszukał ma swoją stolarnie i dla tego zgodziłem się na zrobienie schodow oczywiście pierwszy tel. wyłączony na drugi też nie odbiera ani nie odpisuje.

@Paweł

Ale to na jakim etapie u Państwa wszystko stanęło?

@Małgorzata

Na niczym pobrana zaliczka i nie odbieranie tel. Tylko teraz wychodzi na to ze c tylko do sądu

@Paweł

Ile % od całości ta zaliczka? Była podpisywana może jakaś umowa?

Katarzyna
@Emek

Podszywa się między innymi pod firmę Ale schody, która wydała oświadczenie na swojej stronie, że nie ma nic wspólnego z tym Panem. Sądy zasypane podobnymi sprawami,a on wykorzystuje czas i (usunięte przez administratora) kolejne osoby.

@Katarzyna

Jest jakiś dowód na to wspomniane podszywanie się?

Zostaw merytoryczną opinię o Alle Mebel Sp. z o.o. - Lublin

Alle Mebel Sp. z o.o.