Opinie o Fastruckers Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fastruckers Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fastruckers Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastruckers Sp. z o.o. w Piaseczno

Wdzieczny Nowy wpis

A do kogo to, do Rafałka? ????

aaa Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę z kiedyś dla Kierowcy busa dostawczego (do 3,5t). było tam napisane, że trzeba rozładować i ogarnąć towar. A co konkretnie teraz się wozi? I czy to faktycznie tak ciężkie? Zastanawiam się co chłopak by nosił

paweł kłosiewicz

kategorycznie odradzam współpracy NIE PŁACĄ PODWYKONAWCOM ZŁODZIEJE!!!!!Mi osobiście są winni od lutego za trzy wyjazdy.Sprawa poszła do sądu i zgłosilem wszystko do Państwowej Inspekcjii Pracy.Niech ktos wkońcu zrobi porządek.Jak tak mozna traktowac ludzi

@paweł kłosiewicz

Od lata do dziś ani jednej płatności za wykonaną pracę nie dostałem (umowa zlecenie). Do ZUS mimo, że mnie zgłosili to też ani jednej składki nie opłacili.

No i co teraz z tą składką? Piszesz, że zostałeś zgłoszony. Udało się do teraz już cokolwiek z tego wyegzekwować? Ciekawi mnie też ile to pieniędzy tak w ogóle?

Bernard Saczuk

Dwa wyjazdy do Niemiec dokładnie rok temu. Za pierwszy wyjazd otrzymałem pieniądze jak zagroziłem że nie wyjadę na drugi wyjazd. Po powrocie z drugiego wyjazdu firma skupiła się na przejazdach krajowych i innej organizacji pracy oraz dawała niższe stawki dzienne. Warunki mi nie odpowiadały więc dalej nie kontynuowałem współpracy. Faktura z terminem płatności 20.04.2023 do dziś nie uregulowana. Firma zwinęła się z adresu pod jakim funkcjonuje w KRS! Pan Rafał Rudnik właściciel spółki posiadał wcześniej firmę Rafał Rudnik Transport i Spedycja pod tym samym adresem. Opinie na temat tego Pana takie same jak i przy spółce @Fastrucers. Ogólnie nawet awantury nie pomagały, Pan z rozbrajającą szczerością mówił że nic mi nie jest winien tylko spółka @Fastrucers. Podczas jednej z wizyt zadzwonił na Policję i na poczekaniu wymyślając że trzymam ręce w kieszeni i nie wie co tam mam i że czuje się zagrożony. Przybyły patrol był zażenowany całą sytuacją! Ani razu firma nie raczyła się ze mną skontaktować, wyjaśnić sytuację, zaplanować jakoś spłatę. Zero kontaktu i wstydu że zalegają z płatnością. Gdy dzwoniłem na nr stacjonarny i zapytałem czy im nie wstyd że nie wypłacają ludziom pieniędzy potrzebnych na życie, Pani bez wstydu wypaliła że "to trzeba iść do pracy". Opinia o Panu Rafale Rudnik i Pani która odbiera telefon: moralna żulnia. Gdyby ktoś dysponował bezpośrednim telefonem do Pana Rudnika to poproszę :)

Firma Fastruckers Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Pani

Z tymi składkami to widzę ze temat już się powiela. Zastanawiam się przy tym, czemu nie były one jakoś wczesnej weryfikowane? Nie rozumiem też kwestii tego, że ktoś mógł mieć do zapłaty jakaś kwotę za auto. Czy to było zawarte w umowie?

Mirek

To prawda mi nie wypłacili 21.000 zł wysyłając mi pismo że ja mam do zapłaty za samochód 25.000zł.Poszłem na chorobowe ,firma nie płaciła,potem się okazało że nie odprowadzali składek chorobowych.Dużo (usunięte przez administratora) kierowców.

Czy w Fastruckers Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zauważyłem, że pojawiały się kiedyś opinie dotyczące braku płatności a potem ktoś mimo wszystko pytał o okres próbny. Czy sytuacja się ustabilizowała? I czy były wtedy prowadzone nabory? pytam, bo mam przed sobą ofertę ale z roku ubiegłego i o zarobki chciałem spytać, ale teraz nie wiem czy to aktualne? firma jest rozliczona? ktoś teraz jeździ?

Adka

Jak w tym roku wygląda sytuacja kierowców busa? Jeszcze wcześniej dość negatywnie opowiadali się za warunkami pracy, mnie jednak interesuje to co jest oferowane od tego roku. dwa lata temu w ofercie pisali o kwocie 250 na rękę przy umowie zleceniu. 10 dni trasa 4 dni wolne. Teraz jakie są stawki? I czy układ bez zmian?

Kierowca

W razie problemów z płatnością polecam 786300835

wierzyciel

Nie płaca za transporty... unikajcie jak ognia!!! Wykorzystują podwykonawców.

Busiarz

Firma spada na (usunięte przez administratora)bardzo szybko na pieniążki się czeka bardzo długo auta katastrofa psuje się jedno za DRUGIM,. RADZĘ OMIJAĆ FIRMĘ Z DALEKA

@Busiarz

Kiedy w ostatnim czasie kupili cos nowszego skoro piszesz i tym słabym stanie tech? tutaj zatrudniany jest własny mechanik czy na serwis się jeździ? co jaki czas jest robiony?

Busiarz
@Sylwia

Auta jadą na serwis jak coś naprawdę nawali takk to firmy nie stać na naprawę na pieniądze czeka się bardzo długo bo firma jak mówią przechodzi kryzys i nie mają środków na wypłatę wynagrodzenia a jak dzwonisz to nijlt

@Busiarz

Aha, no i nawet jeśli już to co pracownicy mogliby wobec tego robić? Jaka jest ostateczna reakcja, czy są tu mimo wszystko długoletnie osoby, które spokojnie dogadują się z firmą? w jakichś innych obszarach także można się swobodnie dogadać?

Dzięki za polecenie. Możesz opisać ogólnie swoją sytuację? Kojarzysz czy finansowo już jest wszystko w porządku czy zdarzają się jakieś problemy?

Sylwia

A jesteś w stanie jakoś konkretniej zdefiniować te wspomniane problemy? z tego co widziałam na forum pojawiały się różne rozbieżności i dezinformacja więc... Mimo Wszystko w firmie normalnie ludzie się zatrudniają i pracują?

Sylwia

Czy Pani deklaruje się jako obecna pracownica? Można w takim razie prosić o większą liczbę informacji odnośnie samej firmy? Ile osób w sumie zatrudnia i jak ich praca obecnie może wyglądać przy tego rodzaju sugestiach na forum?

hrabiamarcin60@gmail.co

Produkcja w Europie spadła o 55% mimo to firma FASTRUCKETS odbiła dynamicznie od dna ! To co było główną bolączką to wypłaty które są o czasie i dzięki temu atmosfera w pracy jest znacznie lepsza. Polecam pracę w tej firmie

W sytuacji FV po terminie udzilelę informacji pod 53I. I22. 299

Jakiś czas temu firma Fastruckers Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Mechanik. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

bylykierowca

Tam się wszyscy zwalniają obecnie, uciekają kierowcy, mechanicy, za darmo nikt pracować nie chce,

Waldek
@bylykierowca

Firma nie ma swoich mechaników zleca pracę innym

@Waldek

No i teraz pytanie czy on ściemnia czy kierowcy w sumie są tu jakoś słabo doinformowani?

Kate1179

Firma (usunięte przez administratora) kierowców. Masz jeździć ile fabryka dala. Najlepiej bez przerwy. Nie wypłacają kasy, na pytanie kiedy dostaniesz wynagrodzenie pseudo prezes odp. Jak będę miał. Wypłaca pp 200 zł. Płaci w ratach. Jesi wogole. O szacunku do pracownika lepiej mie gadać. Odradzam współpracę Wyzysk. (usunięte przez administratora). Najlepiej jakby kierowcy jeździli charytatywnie w pseudo aby prezes miał na nowe auta i motocykle.

Wanda
@Kate1179

Od ilu miesięcy tak się dzieje? Moze pora coś z tym zrobić?

Wanda
@Wanda

nigdy na czas nie wypłacali pieniedzy, zawsze mieli obsuwy, potrafili kierowcy w ratach płacic za kurs, bylem w tej firmie od stycznia tego roku, i nigdy na czas nie dostalem kasy, zawsze sie musialem upominać, dopiero jak grozilem ze nie wyjade na kolejny kurs to raptem kasa sie znajdowała. Nie wspominajac o kierowniczce tzw spedycji która o transporcie wiedziala tyle co nic, a jechala po kierowcach jak po (usunięte przez administratora)kazala jezdzić do bólu, bez przerwy, w nosie miala czas pracy kierowcy.

@Wanda

Słabo to wygląda z tego opisu. :( No ale skoro podobno nie przestrzegała to czemu tego nie zgłaszaliście? Co jak co ale tu o bezpieczeństwo chodzi

A po jakim czasie udało się odzyskać?

Andyone

Zdecydowanie odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Szczególnie kierowcom. Firma jest nierzetelna, nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę. Od ponad miesiąca czekam na wypłatę wynagrodzenia za ostatni kurs. Początkowo słyszałem, że otrzymam przelew w następnym tygodniu, potem, że nie ma wolnych środków, ostatnio, 3 tygodnie po terminie płatności otrzymałem od firmy notę obciążeniową do zapłacenia z 1-dniowym terminem wymagalności ???? Poprzednią wypłatę otrzymałem też znacznie po terminie, dopiero po wielu monitach mailowych i telefonach. Zdecydowanie - nie polecam, chyba, że chcecie się prosić o swoje pieniądze i stale kredytować właściciela.

Bronisław
@Andyone

Proszenie się o swoją zarobioną kasę to nic miłego. Bardzo dobrze cię rozumiem. Ile ci zalegają? W ogóle pracujesz tam jeszcze jak są takie problemy z wypłatami?

Zostaw merytoryczną opinię o Fastruckers Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Fastruckers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fastruckers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastruckers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fastruckers Sp. z o.o.
  • Kazimierza Jarząbka 15