Opinie o Beautiful House Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beautiful House Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beautiful House Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beautiful House Sp. z o.o. w Łódź

DNW Nowy wpis

Pracowałem u tego (usunięte przez administratora) z znajomymi zostaliśmy także (usunięte przez administratora) na dużą sumę wyjechaliśmy do Niemczech do pracy i większość pieniędzy nie wypłacił i znam inne osoby które (usunięte przez administratora)

Agata

Z najświeższych doniesień widzę, że ktoś ostrzega przed nieuczciwością firmy, podobno ktoś swoje pieniądze musiał ściągać przy wykorzystaniu windykacji. Serio do takiej sytuacji doszło i nie jest do żadna ustawka ani nic? Ktoś jeszcze miał podobny problem? Jak do niego doszło?

@Agata

Proszę mi wierzyć, że to nie jest żadna ustawka,gdyż nie pisałabym tu ,gdyby wszystko było ok,niestety do tej pory nie mogę odzyskac swoich pieniędzy.

@Niko

Dzień dobry, wolałam się upewnić, ponieważ wiele trolli krąży w sieci. A o jakiej usłudze mowa, rozumiem że kwota jest niebagatelna? Żadna firma windykacyjna nie pomogła w tym?

@Agata

Witam do tej pory nie mam zapłacone za wymianę konstrukcji dachu całego,faktury opiewają na kwotę ponad 40 tyś,zostałem perfidnie (usunięte przez administratora) przez Pana Maszkowskiego. Niestety firma windykacyjną nie odzyskała dla mnie tej kwoty mimo podpisanej ugody Pan Maszkowski nie placi nic i zero kontaktu.

@Niko

No to spora kwota niestety. Ale skoro tak wyszło to w jaki inny sposób będzie można to wyegzekwować?

@Agata

Witam jedyna droga to sprawa w sądzie,a później komornik, który będzie ścigał Pana Maszkowskiego. Przykre jest to ,że ten człowiek bogaci się kosztem innych ludzi i nie widzi w tym nic złego????

@Niko

W sądzie to pewnie sporo czasu potrwa niestety. Zdecydujecie się na to?

S
@Niko

Dokladnie. Takich biednych pracownikow przez niego wykorzystanych w Skierniewicach jest 5 albo 6. Nikomu nie placi.

Adamo
@Agata

Witam serdecznie ja również pracowałem u tego (usunięte przez administratora) wraz z sześcioma kolegami wróciliśmy w tym miesiącu z Essen z Niemiec pan Paweł M.dając nam stawkę 14 euro na godzinę (usunięte przez administratora) nas na 6600 euro więc przestrzegam przed tą pracą u tego człowieka pozdrawiam.

@Adamo

Witam widzę ,że coraz więcej ludzi jest pokrzywdzonych przez tego nieuczciwego człowieka jakim jest prezes Paweł Maszkowski. Mam nadzieję, że kolejni ludzie zanim podejmą pracę u tego człowieka, najpierw sprawdzą opinie o tej firmie.Każda osoba ,która pracuje u Pawła Maszkowskiego ,pracuje tak naprawdę za darmo i trzeba się z tym liczyć,że wróci się z pracy bez grosza.Pan Maszkowski znalazł sobie taki sposób na życie i żeruje na innych ludziach nie płacąc im.Takze jeszcze raz odradzam przed pracą w tej firmie.

@Niko

Sama nie wiem czy ludzie niestety mają taki nawyk jak widać każdy przychodzi tu po fakcie jeśli chodzi o opinię. Czy to sposób na życie? Nie wiem, ale ciekawa byłabym wyjaśnień. Przecież wiadomo, że każdy będzie próbował się rościć teraz

@Agata

Witam przeważnie jest tak ,że gdy ktoś podejmuje współpracę z daną firmą po raz pierwszy nie wie tak naprawdę do końca z kim ma doczynienia i jakie praktyki stosuje dana firma.Uwazam ,że w tym przypadku problem jest na tyle duży iż nadaje się do telewizji.Ludzi poszkodowanych przez prezesa Maszkowskiego jest bardzo wielu na spore kwoty.Myślę,że nagłośnienie tej sprawy w telewizji uchroniłoby wielu ludzi.

Niko Nowy wpis
@Agata

Wystawiam opinie ,bo chce by inni ludzie nie zostali wykorzystani tak jak ja czy to takie dziwne?Dla mnie to co wyprawia prezes tej firmy Paweł Maszkowski ,to jest zwykle złodziejstwo,okradanie ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy i tyle w temacie.

Agata Nowy wpis
@Niko

Rozumiem, być może brak jakiejkolwiek reakcji na tego typu mocne słowa wraz z imieniem i nazwiskiem mogą w pewnym stopniu to potwierdzać. Bo za takie coś raczej o pomówienia można byłoby śmiało pozwać?

Jerry Nowy wpis
@Niko

Potwierdzam. Mam kontakt z kilkoma osobami oszukanymi przez tą spółkę, łącznie na bardzo dużą kwotę.

Niko

Witam chce ostrzec przed tą nieuczciwą firmą ,a zwłaszcza przed prezesem tej firmy Panem Pawłem Maszkowskim.Jest to firma, która (usunięte przez administratora) ludzi,nie płaci za wykonaną pracę.

Simon
@Niko

Ja tez ostrzegam przed Panem Pawlem Maszkowskim bierze pieniadze niedokancza budowy i niewyplaca pieniedzy ludziom.

@Simon

mi zaplacił w końcu

@Karol kontrahent

jak ??? Jakaś windykacja ?? Czy samemu ?

windykacja

dasz namiar?

Karol kontrahent

haha no nie wiem czy wypada tak dawac w internecie namiary podpytam go czy się zgodzi jak tak to ci napisze

dzięki

@Karol kontrahent

Ja też mogę prosić o jakieś namiary,bo firmę którą ja zatrudniłam do odzyskania pieniędzy niestety nie dala rady????

S
@Niko

Tak, znam osobiscie 5 takich pracownikow.

@S

I co z nimi?

Niko

Od zeszłego roku faktury wystawione i do tej pory prezes Maszkowski nie zapłacił,mimo zapewnień ,że to zrobi.Nie wiem już jak odzyskać swoje pieniądze, gdyż Pan Maszkowski wogóle nie odbiera tel.,zero kontaktu. Dla mnie to jest zwykłe oszukiwanie ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Beautiful House Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Beautiful House Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Beautiful House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beautiful House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beautiful House Sp. z o.o.?

Beautiful House Sp. z o.o.
  • Wólczańska 125
    90-521 Łódź

Beautiful House Sp. z o.o.