Golden Globe Energy Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Golden Globe Energy Sp. z o.o.

Barbara

Profesjonalne podejście do klienta informowanie na bieżąco o dalszych planach i realizacji. Czekając w kolejce na realizacje dzwoniłam na infolinię firmy . Panie zawsze chętnie służyły pomocą i oddzwaniały z informacją zwrotną .

MP

Szczerze mogę polecić tą firmę , szybki kontakt telefoniczny oraz pomoc z wnioskiem na wysokim poziomie i dobre doradztwo .

Firma robila u mnie kompleksową termomodernizację mojego domu, bez zastrzeżeń wszystkie materiały dowiezione na czas, mialem staly kontakt z firma,wszystko ok

anonimowy uczestnik

Szybka realizacja, kontakt na każdym etapie, to się bardzo ceni!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Globe Energy Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
przedstawiciel handlowy

dobre zarobki, zawsze świeże leady z różnych źródeł i pomoc z każdym pytaniem i problemem. Nie mam do czego się przyczepić

Julita

Mogę z pewnością podzielić się pozytywną opinią na temat tej firmy miałam przyjemność lub i nie rozmawiać z innymi firmami i nie mam porównania . Od samego początku nasza pierwsza rozmowa przebiegła wzorowo , dowiedziałam się wielu cennych informacji i dostałam odpowiedź na każde zadane pytanie aby moje wątpliwości zostały rozwiane . Szczególnie doceniam zaangażowanie , dostępność i ich komunikatywność .

Agnieszka

długo szukałam pracy jako przedstawiciel w OZE, ale jak wiadomo nie jest łatwo trafić dobrze. Tutaj trafiłam z polecenia znajomej i nie żałuję, że umówiłam się na rozmowę. Przyjazna atmosfera, młody zespół i godne warunki. Nie planuję szukać dalej

Marcel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Biuro jest fantastycznie urządzone, pracownicy są przyjaźni, a szef jest wyrozumiały. Otrzymujemy wysoką i terminową wypłatę. Co jeszcze można chcieć więcej?

anonimowy uczestnik

dobry wybór do termomodernizacji. Ich usługi są nie tylko profesjonalne, ale tez skuteczne i przyjazne dla klienta. Polecam ich z czystym sumieniem każdemu, kto szuka solidnego partnera do poprawy efektywności energetycznej swojego domu.

Łukasz

Jako klient Golden Globe Energy, chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią. Firma ta profesjonalnie zajęła się modernizacją mojego systemu grzewczego oraz instalacją paneli fotowoltaicznych. Proces przebiegł sprawnie i zgodnie z ustaleniami

Olek

ciesze sie ze na nich trafilem bo warunki pracy sa bardzo przyjazne. pracowalem wczesniej w innej firmie ktora zajmowala sie czystym powietrzem i tutaj o wiele lepiej wszystko wyglada

Profesjonalne i skuteczne zarządzanie całością projektu. Stały kontakt z klientem, co bardzo mnie satysfakcjonuje. Efekty końcowe są doskonałe.

Świetni fachowcy szybcy, skuteczni i zawsze uśmiechnięci

J.

Profesjonalna firma z etycznym i bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Współpracownicy oraz kadra zarządzająca zawsze służą pomocą i dobrym słowem. Dodatkowo pracownicy mają możliwość ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji. Klienci są zadowoleni, ponieważ spotkali na swojej drodze uczciwych i rzetelnych doradców, którzy za wszelką cenę chcą pomóc głównie tym najbardziej potrzebującym.

przemek w.

Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu maksymalnej dotacji z programu Czyste Powietrze w kwocie 135 tys, dosc szybka realizacja

uzytkownik

Firma zajmująca się termomodernizacją zapewnia pełne zadowolenie.Profesjonalizm i kompleksowa obsługa to ich atuty. Gorąco zachęcam! ;D

maciek

Firma wykonała usługę na czas. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem. (usunięte przez administratora)

Kamil

Od dłuższego czasu współpracuję z tą firmą i jestem w pełni zadowolony z ich fachowego podejścia i zaangażowania w naszą wspólną pracę. Wypłaty zawsze otrzymuję terminowo, co jest dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo firma regularnie organizuje szkolenia, aby być na bieżąco i stale podnosić kwalifikacje swoich pracowników. Jestem pewien, że dalsza współpraca z tą firmą będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron.

Wika
@Kamil

Jak na pól roku stażu brzmi nawet ok chociaż ciekawe ile tych pomysłów udało sie faktycznie w takim czasie wdrożyć. Jak te szkolenia mogą odbić sie później na zarobkach? obiecywane sa podwyżki?

Kamil
@Wika

W tej firmie nie obiecuje się podwyżek, lecz są one faktyczne, a szkolenia pozwalają pracownikom na zdobycie nowych możliwości zarabiania.

Damian T

Obsługa jest szybka i efektywna. Brak jest jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko działa sprawnie i bez problemów.

iiyfg8

Pracuję tu od ponad pół roku i od tamtej pory odbyłem dużo wartościowych szkoleń, które podniosły moje kwalifikacje i jakość pracy. Zawsze, kiedy mam nowe pomysły, co można zmienić to czuję się wysłuchany i pomysły te realnie są potem wprowadzane. Jeśli lubicie się rozwijać w miejscu pracy i chcecie coś wnosić w życie firmy to śmiało składajcie tu CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Globe Energy Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Golden Globe Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Globe Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Globe Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 28 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Globe Energy Sp. z o.o.