Opinie o Abu Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Abu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abu Sp. z o.o. w Włocławek

@nowy

Ten sklep i kierujący nim to jakaś porażka, (usunięte przez administratora)Nigdy nie usłyszy się słowa DZIĘKUJĘ, bo komu słoma z butów wystaje i myśli, że jest się wielkim biznesmenem nie posiada za grosz kultury. Odkładanie słuchawki bez żadnego cześć, przeklinanie przez telefon, pretensje o najmniejsza rzecz. To im świetnie wychodzi. Dają do podpisu papiery, które są na ich korzyść przy podpisaniu mówią jedno, a w umowach jest o wiele więcej rzeczy. Ich zasada to co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.(usunięte przez administratora)

Filigranowa

Właściciel ma się za króla, każdego pracownika traktuje jak śmiecia. W second hand we Włocławku co chwilę zmieniają się pracownice, bo żadna nie wytrzymuje. (usunięte przez administratora) fizyczny, ale i wprowadzanie nacisków psychicznego. Nigdy nie wiesz kiedy zostaniesz zwolniony(chociaż akurat każdej polecam odejść). Wszystko na minus, nie pracujcie dla tego (usunięte przez administratora).

×××××

Jak w każdej pracy trzeba pracować nic nie ma za darmo ja jestem zadowolona konkretne osoby nie płacą najniższej krajowej nie ma problemu z wolnym zawsze idzie się dogadać pieniądze na czas Polecam

Rr3Mo Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca nikomu moja dziewczyna pracowała tam Po 3 dniach wymagali od niej normę żeby wyrabiała 800kg bo jak nie to ją zwolnią. Zwolnili po 1 tyg bo nie robiła normy nawet nie dali miesiąc czasu żeby trochę się wdrożyła w temat pracy itp. Najlepiej jakby od razu nowa osoba która przyjdzie żeby robiła normę No nie logiczne Nie dadzą umowy dopóki nie wyrobisz normy Nie robią żadnych badań jak w innych firmach przed rozpoczęciem pracy Inspekcja Pracy się kłania :) Nie polecam odradzam tej speluny ;

Wiecie, czy Abu Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Szefowa nie ma w ogóle kultury, tak samo jak i "kierownik regionalny". Te pozytywne komentarze to nie wiem skąd są i jestem pewna, że piszą je osoby, które są blisko i znają to grono szyderców. Pracownice, które pracowały wcześniej zostały obgadane strasznie przez kierowniczkę regionalną S... Plotki to jedyne co ich interesuje, który były pracownik gdzie pracuje i co mówi o sklepie i o kierownictwie

Były pracownik Nowy wpis

O sklepie w Gdyni, którego już nie ma, bo jak widać jednak z kierownictwem jest coś nie tak skoro sklep nie przetrwał, a mało tego widać też jak mają ludzi głęboko gdzieś gdy nie daje im się czasu na znalezienie pracy.

Polecam firma godna polecenia!!umowa od ręki pieniądze wszystko się zgadza!

Zadowolona

Też pracuję w tej firmie wszystko na Plus szacun dla osób ktore zarządzają i są ludźmi mam umowę walczą o prawdę zarządzająca konkretna kobieta szczera wymagająca pozytywnie mało takich ludzi do tego pracuję z nami jest problem zawsze możemy liczyć na nią dziękujemy S....oby tak dalej z nami!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abu Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Dany76 Nowy wpis

Ta sortownia we Włocławku to istna bomba bakterii pracownice nie mają żadnej pomocy chodzi o to że przebierają (usunięte przez administratora) ludziach np brak rękawiczek a jak był mruz to na siebie zakładały ubrania z sortowni inspekcja pracy powinna w paść wraz z sanepidem a szefostwo to (usunięte przez administratora)bez wykształcenia 60 procent pracowników to rodzina i znajomi a opinie pozytywnie to oni wystawiają typowa (usunięte przez administratora)

×××××

@nowy

Filigranowa

Czy w Abu Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

IGA

Dzień dobry. Posiadają Państwo sklep firmowy w Brodnicy. W dniu dzisiejszym byłam świadkiem jak jedna pracownica waszego sklepu w Brodnicy( Pani blond włosy krótkie) chowała pod ladę buty firmowe a ludzie stoją pod sklepem i czekajà na wyprzedaż. Pani zrobiła to bezczelnie z uśmiechem na twarzy. Upokarzające jest to dla ludzi którzy czekają w kolejce.

Ta firma to jakaś maskara. Obiecują nie wiadomo co a potem nagle zwalniają od tak mając wszystko gdzieś. Prowadzą lumpeksy w Polsce. Zatrudniają jakieś 4 osoby na sklep z czego tylko dwie mają umowę a dwie robią na czarno za niższa stawkę niż najnizsza krajowa. Wymagań i pretensji ogrom ale żeby pochwalić lub podziękować to nie ma komu. Wysługują się jak tylko mogą. Naprawdę nie pracujcie tam.

Nie polecam

Nie polecam pracy. Na początku wszystko super, a później pokazują na co ich stać.(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Brak szacunku dla pracownika, zwalnianie z dnia na dzień, wyzysk. Uciekajcie zdala od tej firmy

Odradzam pracę w tej firmie wykorzystują dziewczyny fizycznie ile się da a po 3 miesięcznym okresie próbnym zwalniają bez żadnej przyczyny I bez zachowania okresu wypowiedzenia jaki był zawarty w umowie .

Nie polecam

Nie polecam firmy….wykorzystują pracowników i zaganiają do ciężkiej pracy a po 3 miesiącach wręczają wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron….nigdy nie chwalą za dobrą pracę patrzą również na wygląd i jeśli ktoś im się nie spodoba to zwalniają…..można wykończyć się psychicznie….nie polecam

@Omijajzdaleka

Firma działa na zasadzie umowa zlecenie reszta na czarno. Traktowanie ludzi jak przedmiot , (usunięte przez administratora) w pracy , przyjmują do pracy na próbę na czarno bez żadnej umowy , zwalniają za wyglad i twarz bez poważnej przyczyny , praca bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Pracodawca nie ma szacunku do pracowników , praktycznie nie ma kontaktu z pracownikami, wysługuje się kierownikiem regionalnym który ocenia ludzi po wyglądzie ( konkretnie po twarzy ) Robią z ludzi (usunięte przez administratora) , podkładają dokumenty do podpisu niby korzystne dla pracownika a tak naprawdę rolują ludzi na pieniądze , omijają wszystko zgodne z kodeksem pracy.

Basia,były pracownik

Szanujcie się ludzie i omijajcie to miejsce z daleka. Jedna wielka orka za (usunięte przez administratora) Po 3 miesiącach wygaśnięcie umowy na okres próbny. Mniejszy ZUS za was i mały podatek. I kolejna rekrutacja... Szkoda zdrowia.

Witajcie, Chcę zapytać o wasze stanowisko w odniesieniu do pracy w Abu Sp. z o.o.. Czy w firmie narzucony jest ustalony ubiór? Czy pracodawca gwarantuje pozapłacowe bonusy? Dziękuje serdecznie za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Abu Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Abu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abu Sp. z o.o.
  • Płocka 169