Opinie o Specjalmed Sp. z o.o. w Dobczyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Specjalmed Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Specjalmed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalmed Sp. z o.o. w Dobczyce

Pielegniarka Nowy wpis

Na początku właściciele obiecują Eldorado. Później okazuje się , że nic z tego nie jest prawda. Wiele rzeczy musisz robić i nie dostajesz wynagrodzenia. Jak im się coś nie podoba to wstrzymują wypłaty albo może nie płacą. Zasady panujące to (usunięte przez administratora) dla zawodu pielęgniarki. Każą Ci opisywać w wizytach to co powinien zrobić lekarz: kiedy był, jakie badania zlecił, jakie leki zmienił. Panie z rejestracji szkolą z systemu a potem chcą czegoś innego kiedy opisujesz dokumentację. Osoby bez wykształcenia medycznego oceniają wpisy merytorycznie. Boją się właścicielki i gnębią pielęgniarki. Nie polecam nikomu tam pracy.

Bolek Nowy wpis
@Pielegniarka

Dobrze powiedziane , co innego jest na rozmowie a co innego podczas próby podjęcia pracy. Pracownik ma być dostepny 24/7h pod telefonem.

Raz Nowy wpis
@Bolek

To prawda. Nidzie tak nie gnębią pielęgniarek jak właśnie tam. Dokładają dodatkowej pracy za która nie płaca bo wszystko jest „w ramach obowiązków pracy”. Zarobki? Nie ma - jałmużna.

Bolek Nowy wpis
@Raz

Chodzi mi o inne stanowisko , nie koniecznie lekarskie ale jak widzę to podejście jest takie samo ;)

Ona

Witam. Nie polecam powyzszego pracodawcy. Podczas rozmowy o prace dowiedzialam sie ze praca w godzinach od 7 do czesto 19 lub od 14 do czesto 24... Na pytanie jak czesto uslyszalam ironiczna odpowiedz "to rosyjska ruletka ..jak pani powiem to musi pani zosta ...." ups.... . Oferowane zarobko to pensja minimalna... ???? W ogloszeniu oferowana umowa o prace ... a na rozmowie okazuje sie ze zatrudniają na umowe zlecenie.... ponownie z ironia twierdzac ze przeciez to tez umowa o prace... . Całkowicie nie polecam... Specjalmed nie szanuje czasu naciagajac na rozmowe kandydatow... ogloszenie o prace lakoniczne i wprowadzajace w blad. Osoby rekrutujace traktuja kandydatow jak gorszy sort zachowujac sie poprostu niekulturalnie. Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatow... NIE POLECAM!!!

@Ona

Byłam również na rozmowie jakies dwa lata temu podczas pandemii i podobne informacje dostałam. Praca niejednokrotnie do późnego wieczoru, a co gorsza przy nieobecności bądź chorobie kogos z oddziałów w okolicznych miastach jak Wisniowa, Kasinka etc masz obowiązek na czas nieokreślony z góry (usunięte przez administratora) na czyjeś zastępstwo. I nie ma ze nie, ze masz problem z dojazdem. Zakładam ze te ciagle rekrutacje w okresie wiosennym to właśnie dlatego ze trzeba będzie ludzi na urlop wysłać czyimś kosztem bo tylko wtedy rekrutują.Praca za podstawę, bo dorobić się można jedynie na nadgodzinach… Okres szkoleniowy to ponoc rzut na głęboka wodę. Kij ze nic nie wiesz, nie umiesz, podobno siadasz od razu na słuchawkę przy komputerze i juz rozmawiasz z pacjentami a ze jesteś zielona to najpewniej (usunięte przez administratora) wylewa ci się na glowe juz od pierwszych dni. Podziwiam cierpliwość i odporność psychiczna kogos kto to wytrzymuje. Ale coz, w Dobczycach się mlekiem i miodem nie wylewa…

P.S

Starałam się również o pracę w Specjalmed. Rekrutacja przebiegła w miłej, wręcz przyjacielskiej i profesjonalnej rozmowie. Nie często spotyka się tak serdeczne osoby podczas rekrutacji. Wszystko zostało mi dokładnie przedstawione. Bardzo żałuję że nie mogłam docelowo podjąć pracy ze względów osobistych.

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalmed Sp. z o.o. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Specjalmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Specjalmed Sp. z o.o.
  • Zarabie 35C