G&G Auto Lublin Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G&G Auto Lublin Sp. z o.o.

Macie może jakąś resztą opinie z pracy jako Młodszy Specjalista ds. Marketingu w Branży Motoryzacyjnej? Jest jeszcze dostępna oferta i może się zgłoszę. Jak wygląda kontakty z osobami z działu? Zaciekawiły mnie też te eventy które maja być orgaznizowane. Jakie są przykładowe?

Jakie są zarobki diagnostów? możecie też przy okazji omówić jaki sprzęt tu mają i jak się z nim pracuje? oferta od paru dni jest widoczna i chyba będę aplikować

Pawel Nowy wpis

Na jakie warunki może liczyć doradca ds sprzedaży samochód nowych? Zatrudnienie na b2b i jaką podstawę można dostać? Plus jakie premie? Czy pracownik może wynająć lub korzystać z floty pojazdów?

Qwerty

To dobra firma, dobre warunki, wypłaty na czas. Dyrektorzy i kierownicy w większości pozytywni i kontaktowi. Prezesa też wspominam dobrze. Świetna kadrowa, bardzo pomocna i zaangażowana.

@Qwerty

Cześć, a w jaki sposób udało Ci się zrekrutować? Mam teraz podobna zagwozdkę co jedna z osób, która już o to pytała, mam na myśli ten formularz ze strony firmowej, czy tylko przez niego można aplikować czy także zdarza się ze ogłoszenia o pracę także są wystawiane? chce poczytać po prostu o bieżących szczegółach

Qwerty Nowy wpis

Cześć. Ja dostałem informację od znajomego, że szukają pracownika, przyszedłem z CV po prostu i umówiłem się na rozmowę. Wiem, że czasami dodawali ogłoszenia w mediach społecznościowych, to już chyba zależy od osoby odpowiedzialnej za rekrutację na danym dziale.

Rozmowę kwalifikacyjną w G&G Auto Lublin Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. komunikacji w dziale BDC?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z G&G Auto Lublin Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Szanowny Kliencie, Dziękujemy za udostępnienie swojej opinii. Chcielibyśmy wyjaśnić, że w naszej organizacji stawiamy na transparentność, uczciwość i wysoką jakość usług. Wskazane przez Pana zachowania nie są standardem w naszej firmie i są przez nas traktowane bardzo poważnie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek obawy dotyczące Pana zamówienia lub jakości naszych usług, prosimy o kontakt pod adresem vw@ggautolublin.pl. Jesteśmy gotowi dokładne wyjaśnić sytuacje. Dziękujemy i czekamy na kontakt, aby zrozumieć Pana obawy i podjąć odpowiednie kroki w celu ich rozwiązania.

Prócz tego formularza na stronie nie ma teraz jakichś dostępnych ofert? widzę ze ludzie nawiązywali chyba do wcześniejszych ogłoszeń a mnie w zakładce z karierą nic konkretnego się nie pokazuje. Powiecie mi na jakie stanowiska będą planowane nabory jakoś od stycznia? Wtedy będę interesować się zatrudnieniem, chce być na bieżąco. Czy rozwój jest planowany?

Nie padła odpowiedź odnośnie zarobków dla samodzielnego specjalisty, dlaczego? czy jest to uwarunkowane głownie pracą własną? Jeśli tak to jakich kursów czy tez szkoleń można obecnie z tego tytułu się spodziewać? Sama rozmowa rekrutacyjna także by mnie interesowała, może ktoś opisać swoją jeśli był na niej niedawno?

Mariusz

Serdeczne podziękowania dla Pani Pauli Wójcik za pełen profesjonalizm, świetną obsługę i doradztwo, za indywidualne podejście do klienta - właściciel niebieskiej Octavii ????

@Mariusz

Serdecznie dziękujemy za docenienie pracy Pauliny. Przekażemy wyrazy uznania! :) Pozdrawiamy

Beti

Ciekawe, że specjalista ds. komunikacji w dziale BDC powinien mieć prawo jazdy. Czy chodzi o wyjazdy na badania jakości m.in. serwisu? Może jakieś inne delegacje, których się nie domyślam? :) Na jakie zarobki może liczyć taki samodzielny specjalista?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę G&G Auto Lublin Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Marketingu? Pojawiło się 1 stycznia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Prima 42

W związku z przeprowadzoną rozmową z Panią kierownik informuję, że posiada już wszelkie informacje na temat Multivana. Jest bardzo sympatyczną osobą, otwartą na rozmowę z klientem. Przepraszam za mój wpis odnośnie jej kompetencji. . Życzę powodzenia i sukcesów w sprzedaży aut.

Ola

Najlepsza firma w Lublinie w jakiej kiedykolwiek pracowałam wszystkim polecam !

Izabela
@Ola

Serio najlepsza? A w ilu pracowałaś i w sumie w czym taka dobra jest?

Ciekwaski
@Ola

A skoro firma najlepsza w Lublinie a siedzibę ma w Świdniku.. No to już widać że to troll.. A po drugi firma super a oceny 1 gwiazdka. To ci Ciekawe :-)

Izabela
@Ciekwaski

A to nie takie żartobliwe nawiązanie do nazwy tylko? ;p Co do gwiazdek jak widać nie każdemu chce się je dawać skoro tylko jedna. Ja nie dałam, a Ty?

Prima 42
@Ciekwaski

W związku z przeprowadzoną rozmową z Panią kierownik informuję iż na ten moment posiada wszystkie informacje w związku ze sprawą Multivana. W związku z powyższym cofam wobec jej osoby niekompetentnosć i źle podejście do klienta. Jest bardzo miłą i pomocną osobą. Myślę że jeżeli od samego początku zajęła się sprawą do chwili obecnej już cieszył bym się nowym autem. Pozdrawiam Panią i życzę sukcesów i powodzenia w sprzedaży aut.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w G&G Auto Lublin Sp. z o.o.?

Agnieszka

Marketing fajnie przedstawia pracowników w sieci, nawet porównują się do modeli samochodów :) Tylko właśnie, jak dołączyć do zespołu w charakterze Doradcy Klienta? Jakieś plany kadrowe na ten rok? Jakie warunki trzeba spełnić?

Maciej

Od trzech lat jestem klientem Auto Centrum Lublin , doradcą serwisowym jest Pan Adam. Jest osobą, która umie doradzić , jest bardzo profesjonalny posiada dużą wiedzę i doświadczenie , przy tym jest uprzejmy i taktowny. Wszystko to sprawia iż wizyta w serwisie daje klientowi dużą satysfakcję !!! Z poważaniem - Maciej.

Artur Kulikowicz

"W związku z toczącym się przeciwko mnie postępowaniem przed Sądem Rejonowym Lublin - Wschód w Lublinie z/s w Świdniku o sygn. akt II K 217/22, o zniesławienie Spółki G&G Auto Lublin Sp. z o .o. z siedzibą w Świdniku oraz jej Prezesa Zarządu Pana Piotra Górskiego, polegające na opublikowaniu w dniu 11 stycznia 2022 r., komentarza w sekcji opinie o pracodawcy w portalu GOWORK.PL, pod anonimowym nickiem KERMIT, o treści zarzucającej pokrzywdzonym brak profesjonalizmu, prowadzenie nieuczciwych praktyk, oszukiwanie kontrahentów oraz klientów, a także brak kompetencji potrzebnych do prowadzenia działalności i zajmowania stanowiska przez Prezesa Zarządu, niniejszym oświadczam że podniesione przeze mnie zarzuty stanowiły wyłącznie mój wymysł, nie polegały na prawdzie, a ja nie posiadam żadnych podstaw do ich formułowania. Najmocniej przepraszam Spółkę G&G Auto Lublin Sp. z o .o. oraz Prezesa Zarządu Pana Piotra Górskiego za bezprawne pomówienie ich na łamach portalu."

Ooooo
@Artur Kulikowicz

Nie popieram obrażania innych. Tylko ktoś zawsze może podszyć się pod Twoje IP bo to się bardzo prosto zmienia. Więc w takich przypadkach ciężko jest udowodnić że opinie pisała konkretnie dana osoba. Szkoda że się przyznaleś. Ja akurat mam pozytywny wizerunek tego miejsca.

Ardian

Pracowałem w wielu miejscach. Tutaj pracuję i mam zamiar dalej. Dużo wymagań, ale wszystko do ogarnięcia. Pomoc z strony zarządu nawet w kwestiach osobistych. Wystarczy być szczerym. Ekipa również pozytywnie nastawiona do współpracy. Praktykanci ze szkół również zadowoleni, że nie muszą zamiatać tylko uczestniczyć przy danym mechaniku i wyciągać wnioski z diagnozy. Sam chciałbym mieć tutaj praktyki będąc w technikum lub na studiach.

@Ardian

Czyli praktykanci mogą się tu dużo nauczyć. Jak często przyjmują na praktyki uczniów? Staże też są oferowane? Takie płatne żeby nauczyć się zawodu?

Grzegorz

Jedna zadowolona osoba pisze, że jej najlepsza praca a cała reszta wręcz przeciwnie. Komuś jeszcze zdarzyło się, że przycięli pensje? Jakie są ich wyjaśnienia w tym temacie i czym głównie motywują?

Filip

Wysoka jakość obsługi w dziale sprzedaży samochodów nowych pozdrawiam serdecznie Panią Asie W :):)

Zostaw merytoryczną opinię o G&G Auto Lublin Sp. z o.o. - Świdnik

• Jak się pracuje w G&G Auto Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G&G Auto Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G&G Auto Lublin Sp. z o.o.?

G&G Auto Lublin Sp. z o.o.