Tech-Inco Sp. z o.o.

Opinie o Tech-Inco Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Cześć na prawdę nie widzicie żadnych plusów dla elektromontera. Skoro dają umowę o prace i można zarobić 8k to przecież bardzo dobrze oferta wyglada. W sumie napisali ze warunki płacowe są adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy. Po jakim czasie oceniają te efekty, komuś z was podnieśli w ten sposób pensje?

Basia Nowy wpis

Warunki pracy się poprawiły? Czytam co piszecie i jest to wymarzone miejsce, ale mój narzeczony nie ma aktualnie możliwości co do wybrzydzania, jeśli chodzi o pracę :( Chciałby aplikować na elektryka. Czy firma nadal ma problemy z wypłacalnością? W ogóle od zawsze były takie problemy? Czytam starszą ofertę pracy na elektryka i tam pisali o zarobkach 4 000–8 000 zł brutto i podkreślili nawet, że pensja wypłacana jest regularnie...

jaca Nowy wpis
@Basia

Ciągły chaos strach o cokolwiek zapytać bo zaraz straszą Nadgodziny i urabianie się dla właścicieli. Można nabawić się depresji i garba. Brak szacunku. Lista minusów jest dluga Plusów brak.

Nieuczciwy klient!!! Nowy wpis

Towar odbiera - niestety nie płaci i nie odbiera żadnych telefonów!!!!. Skrzynka zapełniona i nawet nie można się nagrać

Nieuczciwy klient

Uwaga na tę firmę towar bierze!!!! - niestety nie płaci i nie odbiera telefonów!!!

Firma Tech-Inco Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromonter - Automatyk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
ostrzeżenie dla sprzedawców

Dnia 19.09.2022 zostały zakupione w naszej firmie przekładniki nr. zamówienia oferta 1151/09/22-pomimo telefonów ponaglających nie uregulowano zaległości. Firma POLCONTACT WARSZAWA Sp. z o.o.

Dostawca
@ostrzeżenie dla sprzedawców

Witam czy duża kwota zadłużenia???

Dostawca
@ostrzeżenie dla sprzedawców

Nic nowego...

Małgorzata

Cześć, ja w sprawie oferty pracy na elektryka - elektromontera - automatyka. Ktoś orientuje się, ile dają na dzień dobry? Będę bardzo wdzięczna za info.

Elektryk

Nie polecam pracy u Pana Sławka oraz u Pani Katarzyny z firmy ROKA. Powód? Chłopaki kręcili blisko po 350-400godzin w miesiącu. Pracowali nawet po 24h i szefostwo nawet nie podziękowało za nadgodziny. Chłopak podczas 20 któreś godziny w pracy, poprostu zemdlał. Zero reakcji z ich strony. Ciągle braki z materiałem by normalnie pracować. Pan Sławek robi przysługi innym i zatrudnia ludzi zza granicy którzy nie umieją kompletnie nic. Co sprawia że większość czasu chłopaki poprawiają po nich Wszelkie dowody(zdjęcia, smsy, maile) mogę pokazać publicznie.

Elektryk1
@Elektryk

Święta prawda... Pan Sławek niestety nie nadaje się na Szefa.... Już jedna firma poszła na dno przez takie podejście...

@Elektryk

Żartujesz? Syn chciał wysłać cv do firmy, ale jeśli to prawda to nie widzę takiej opcji.. ktoś z pracowników zgłosił to do pipu?

Podwykonawca
@Julia

Tak to prawda, współpracowałem jakiś czas temu z tą firmą i niestety to wszystko prawda. Mam nadal kontakty z osobami które tam pracują i nadal tam nie jest kolorowo jak się wszystkim wydaje.

@Podwykonawca

może jakieś konkrety?

Podwykonawca
@Pracodawca

Jest bałagan jednym słowem.

@Podwykonawca

No jednym słowem może i tak ale tutaj jednak tak jak wspomniał jakiś konkret by się przydał. Bo tak to bezsensownie idzie się domyślać tylko a raczej nie o to tu chodzi? To w czym był ten problem?

Nie płacą za faktury Odradzam współpracę z Sławek Pietrzykowski

@Piotr

I ile już spóżniają się z zapłatą? I za ile faktur? Może mają aktualnie mało rąk do pracy i stąd te opóźnienia. Tak tylko głosno myślę :)

To może ją naprostuj, żeby inni też w błędzie nie byli?

Zażenowany

Zawsze mnie zaskakiwała ludzka zawiść. Gdzie nie spojrzeć tam wszyscy przeciwko Panu Pietrzykowskiemu. Nie pasuje praca? Zmień ją. Nie odpowiada Ci współpraca bo faktury nie zapłacone? Wyciągnij wnioski, ucz się na błędach. Nikt na siłę nie każe Ci współpracować z Panem Sławkiem. Jak to mówią "kozak w necie, p***a w świecie". A każdemu z Was to czytających polecam wyciągać pozytywne wnioski nawet z najgorszej sytuacji.

@Zażenowany

Z hejtu ludzi nie wyleczysz, niektórzy to się nim wręcz karmią niestety. Ja mam tylko takie pytaniem czy ten Pan wie o tych wszystkich opiniach tutaj? Bo mnie na jego miejscu naprawdę byłoby przykro. I ogólnie tak jak mówisz fajnie jakby każdy te gorzkie żale z kulturą wyraził wprost zamiast siać ferment

Sprzedawca
@Zażenowany

mam nadzieję, że sprawiedliwość w końcu dosięgnie pana pietrzykowskiego, jego kobietę i wszystkich złodziei im podobnych i ktoś im w końcu mordy obije, albo przynajmniej wsadzi do więzienia. Brak płatności za towar i uciekanie w nowe działalności. Powtarzam po trzykroć (usunięte przez administratora) !!!. a te pochlebne komentarze sami sobie piszą (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Sprzedawca
@Anna

wprost to macie spraw w sądach kilkadziesiąt. (usunięte przez administratora) !

Maria

Ciekawe czy już się udało wam odzyskać jakieś nalezności?

Krzysztof Jastróg
@Maria

mi się udało nie wiem na ile mam farta a na ile po prostu kancelaria się spisała bo windykowali po swojemu ale za dużo chyba nie wypada tutaj pisać tak czy inaczej jestem im wdzięczny bo kwota byłą dla mnie naprawdę wysoka!! Więc pozwolę sobie polecić pana Wojciech i jego kancelarię - dobra robota!! Numer kontaktowy do pana Wojciecha 503-313-318. Pozdrawiam w imieniu moim i firmy!

@Krzysztof Jastróg

Jeśli Tobie serio się udało o gratuluję, a za co konkretnie ta należność była?

Analityk

Czemu wszystkie komentarze odnoszą się do Pana Sławomira P. ? Wyraźnie widać, że w spółce zasiada jeszcze Adam Sz. - a każdy kto miał styczność z tą osobą może z ręką na sercu przyznać, że to wzór uczuciowości, chęci i pracowitości.

W firmie Tech-Inco Sp. z o.o. podobno płacą nawet 6000 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Automatyk? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Automatyk.

Klucz_Do_Zwierania_Faz

Nikt nigdy tyle nie dał co Sławek obiecał.

Kamila
@Klucz_Do_Zwierania_Faz

tylko na obiecanki można tu liczyć, na nic więcej ?

@Kamila

można też dobrze zarobić

@Elektryk

A dobrze to znaczy ile? :) No i od czego to zalezy, od brania nadgodzin?

StaryPrzyjaciel

To tylko podejrzenia, ale gdyby Automatycy mieli takie wypłaty Netto za pracę w pełnym wymiarze czasu to by wszyscy nie znikli jeden po drugim z poprzedniej firmy Pana Sławomira Pietrzykowskiego.

@Julia

zdecydowanie powyżej średniej ;) jeśli jesteś pracowity ;).

TeżElekektryk
@Elektryk

Nie prawda! Porównałem ofertę firmy Tech-Inco Sp. z o.o. z innymi. Proszę podjąć proces rekrutacji w innych firmach, zweryfikuje to Pana wiedzę na temat "średnich" zarobków dobrych elektryków. Dobrych, czyli nie takich co tylko posiadają uprawnienia G1 (E/D ) ale też posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną wynikającą z nich i stosują ją w swoich dobrych codziennych praktykach.

@TeżElekektryk

nieprawda pisze się razem. a wiedza została zweryfikowana ;)

Lidia
@StaryPrzyjaciel

a jakie mają te wypłaty automatycy ?

StaryTetryk
@Lidia

Nie prościej zadzwonić do siedziby firmy i się umówić/zapytać wprost ? Choć mogą nie odebrać myśląc, że to jakiś wierzyciel chce się dodzwonić.

@StaryTetryk

Czyli chcesz powiedzieć, że naprawdę czasami trudno złapać z nimi kontakt? To wierzyciele tak często tu dzwonią? ;p

DOECIEKLIWY

Ostrzegam przed panem pietrzykowskim. tacy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) powinni być zamykani do więzienia !

Dopytajnik
@DOECIEKLIWY

Nie bronie, nie osądzam, ale czemu tak twierdzisz ? Podasz jakiś przykład za co ?

Elektryk

Tak czytam te komentarze i chwilami mam wrażenie że to jakieś dzieci piszą. Jeżeli komukolwiek nie odpowiada praca bądź nie odpowiadała u Pana Sławka, to wystarczy zmienić pracę. Z tego co wiem w firmie pracuje kilku ludzi, zakres prac jest sporo i póki co nie zanosi się na wielki upadek firmy Tech-inco jak co niektórzy tak myślą. Że EL-MIS upadł przez Pana Pietrzykowskiego? Haha, w głównej części to pracownicy się przyczynili do sytuacji takiej jaka jest

StaryPrzyjaciel

Jeśli chodzi o place proszę nie wierzyć w "premie za skończone z sukcesem projekty". Jedyny właściwy sposób rozliczania się z Panem Sławomirem to pełna stawka na umowie, "uznaniowa reszta" to mydlenie oczu, pieniądze, których w przelewie nie uświadczycie bo zostaną wydane na "wejściowe w nowe rozwojowe projekty"

P

Zgadzam się . Teraz Pan Sławek będzie robił podobnie tylko juz u Siebie ...............

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Inco Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tech-Inco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-Inco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech-Inco Sp. z o.o.?

Tech-Inco Sp. z o.o.