Opinie o Spek Workers Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spek Workers Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spek Workers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spek Workers Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Uwaga! Info! Warning!

UWAGA! Dla wszystkich którzy nie wiedzą - firma zmieniła nazwę na Job Order - to pracują tam te same osoby w biurzr i to samo szefostwo! ATTENTION! For those who still do not know, the company changed name to Job Order, Same people in the office and management are working there!

@Uwaga! Info! Warning!

to prawda, ale biuro na głogowskiej już nieczynne chyba bo nikogo tam nie ma. pewnie ich wyrzucili. Osoby w biurze nie pracują te same, kto miał resztki sumienia i odrobinę godności to napewno zostawił to (usunięte przez administratora)

Jaka atmosfera jest między działami w Spek Workers Sp. z o.o.?

Job Order Nowy wpis

Wszystkie opinię są jak najbardziej prawdziwe, pracowałem w tej firmie przez miesiąc i nie dość że był problem z opłaceniem hostelu pracowniczego to jeszcze na dodatek teraz nie ma z nimi kontaktu na temat pieniędzy za wykonaną pracę... Sprawa wyląduje w Państwowej Inspekcji Pracy bo nie można dać im bezkarnie (usunięte przez administratora)ludzi!

Uwaga! Info! Warning!

Karolina Nowy wpis
@Uwaga! Info! Warning!

Roki Nowy wpis

Praca dla tej agencji pracy w Siedlcach przy drobiu ta firma o zaliczkę musisz się prosi 5razy a ta firma nieplaci za mieszkanie pracownikom to prawda

Nowy Nowy wpis

Czy ktoś pracuje przez tą firmę przy światłowodach??

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spek Workers Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator pracowników bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
@job order

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie, firma nie płaci wynagrodzenia, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i do tego udaje!! Omijać szerokim łukiem.

Sylwia

Tak,to prawda,nas wystawili w DREŹNIE na koncercie pod gołym niebem bez noclegu w środku nocy.w umowie był hotel ,2 dni bez spania

Na jakie wsparcie w Spek Workers Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

nie sa przestrzegane zadne prawa pracownika, w tym wyplata wynagrodzenia :)

Pracowałam tutaj. Pracodawca nie płaci wynagrodzeń o jakiś obiecanych dodatkach nie ma co marzyć. Ludzie mają tylko ogromne problemy po pracy w SPEK WORKERS. Zadłużenie okropne! Podobno zmienia się nazwa na JOB ORDER. Są teraz na ul. Głogowskiej 218. Zbiera się grupa do pozwu zbiorowego!! Jeszcze się nie spotkałam z tak beznadziejnym pracodawcą. Problemy zrzuca się na pracowników, szef nie wychodzi do ludzi, traktują wszystkich pracowników jak (usunięte przez administratora) Nie płaci wynagrodzeń, ZUS , a krzyczy na ludzi że dzwonisz albo przychodzisz po swoje pieniądze. Drugi szef jak dzwonisz to udaje, że nie wie o co chodzi albo wysyłają p. Agnieszke zeby opowiadała bzdury i kłamstwa. Chyba czas żeby ktos się poważnie zainteresował tą firmą. Piszą o nich już wszędzie!!!

Był...

Pan Konrad - prokurent taki sam (usunięte przez administratora)jak właściciele, nie dotrzymuje słowa, osoba niewiarygodna Nie polecam firmy.

Sprawa zgłoszona do mediów

Firma nie jest uczciwa, nie płaci za nic, (usunięte przez administratora) Sprawa została zgłoszona do mediów i instytucji państwowych będzie o tym bardzo głośno.

(usunięte przez administratora) nie płacą faktur za kwatery, nie płacą wypłat! zmieniją co chwilę siedziby firmy, bo nie płacą za biuro. Biorą opłaty od cudziziemców za pozwolenia na pracę około 300euro od jednego, po czym tych zezwoleń nie robią. zatrudniają ludzi na czarno! Omijać szerokim łukiem!

Jaka atmosfera jest między działami w Spek Workers Sp. z o.o.?

Olga

Nieuczciwy pracodawca - nie dostałam wypłaty

Ola

OSTRZEŻENIE!!! Chcę wszystkich ostrzec! Ta firma NIE PŁACI PRACOWNIKOM PIENIĘDZY!!! (usunięte przez administratora) W żadnym wypadku nie współpracuj z tą firmą. Robotników zatrudniano, gdy za półtora miesiąca upłynął termin otrzymania pierwszej pensji - zaczęły się obietnice zapłaty. Już pod koniec lipca telefony nie odpowiadały, były odłączane. Nikt nigdy nie otrzymał wynagrodzenia! Ta agencja otrzymywała pieniądze od fabryki, ale nie płaciła pracownikom!

Dżoana
@Ola

potwierdzam niestety, że ta firma nie wyplaca wynagrodzen, należy uważać, aby nie zostać oszukanym

mj

Nie polecam tej spółki i spółek-córek , które otwierają i zamykają. Nie płacą za wynajem lokali dla ich pracowników, nie pokrywają za szkody wyrządzone przez ich pracowników w wynajmowanych lokalach , po prostu ucinają kontakt, nie odbierają telefonów, emali, listów poleconych .

Everest Work Solution

Firma Spek Workers Sp. z o.o. jest niewiarygodna, niewywiązująca się z warunków wspołpracy. Firma Spek Workers Sp. z o.o.jest nieuczciwa , specjalnie wprowadza w błąd kontrahentów oraz inne osoby. Spek Workers Sp. z o.o.-Przemysław Hermański/Czesław Kudaś/Edyta Nieborak- brak kontaktu tel/mailowego od długiego czasu z ww osobami. Spek Workers Sp. z o.o.-Przemysław Hermański/Czesław Kudaś/Edyta Nieborak-wielokrotnie wprowadzali naszą firmę w błąd. Chodzi o zwrot przez Spek Workers Sp. z o.o. 6 kandydatom na studentów/pracowników z Wietnamu w sumie dokładnie 9180 euro, które wpłacili do Spek Workers Sp. z o.o. 05.2022. Każdy kandydat wpłacił dokładnie 1530 euro. Nie wywiązaliście się ze swoich zobowiązań. Spek Workers Sp. z o.o. nie chce zwrócić 9180 euro.

Kwwe

Nie polecam. (usunięte przez administratora) którzy nie wypłacają ludziom pieniędzy. Proszę poczytać opinie na Google. Jest wielu poszkodowanych. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spek Workers Sp. z o.o. - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w Spek Workers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spek Workers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spek Workers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spek Workers Sp. z o.o.
  • Serdeczna 6