opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LECTIO

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 57 ocen
Opinie(79)
Dodaj opinię

Opinie(79)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Windykacja
  • .
  • Skup wierzytelności
  • .
  • Wywiad gospodarczy
  • .
  • Referencje

O nas

Windykacja

Skup wierzytelności

Wywiad gospodarczy

Referencje

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o LECTIO Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LECTIO Wrocław Kiełczowska 70

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLectio Sp. z o.o

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LECTIO Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    JanuszKo

    22.11.2021 13:33

    Inne

    Wspolpracuje już od 2 lat z Lectio no i na razie jest zle, graja w otwarte karty. Pomogli mi odzyskac dwie zaleglosci z 2017 i 2018. Firmy juz nie dzialaly a komornik nie sciagna pieniedzy bo nie bylo z czego. Ciesze sie ze moglem (usunięte przez administratora) utrzec nosa. Lectio oby tak dalej !
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    19.11.2021 22:11

    Inne

    Dobrze wiedziec ze są uczciwe windykacje. Trafiłem na nich z polecenia i nie zaluje. Polecę taka firme dalej
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    19.11.2021 14:09

    Inne

    Pieniądze odzyskali, weryfikują dla mnie kontrahentów, ludzie z Lectio sa godni zaufania.
    ReviewUserIcon
    Karolina Zarzycka

    18.11.2021 09:49

    Inne

    Nasza firma jest zadowolona ze współpracy w Lectio. Świeże sprawy odzyskują na bieżąco i tu rozliczmy się po sukcesie, udało się także z dwoma starymi dłużnikami. Są kompetentni, wiedzą, co robią, nie owijają w bawełnę. Ja polecam w 100%.
    ReviewUserIcon
    Robert

    17.11.2021 14:45

    Inne

    Wiedza co robić. Dług z przed 7 lat odzyskali. Na razie sobie chwale.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    17.11.2021 14:41

    Inne

    Lectio to firma godna zaufania, dlaczego ? Po pierwsze, pisemne referencje od zadowolonych klientów, po drugie pieniądze za sprawe wzieli dopiero gdy odzyskałam pieniadze od dlużnika.
    ReviewUserIcon
    Kamil Sobotka

    17.11.2021 09:06

    Inne

    Fajnie ze na poczatku powiedzieli ze szansa jest ale pewnosci nie ma. Na szczescie odzyskalem od dluzniczki pieniadze :-) polecam
    ReviewUserIcon
    Michał

    16.11.2021 12:58

    Inne

    Jak na razie jeden temat odzyskany :) Polecam
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    08.11.2021 09:49

    Inne

    Kasa odzyskali od jednego kontrahenta a drugi jest w trakcie ich działań. Na razie polecam
    ReviewUserIcon
    Anna Sawicka

    04.11.2021 10:24

    Inne

    Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Zespół Lectio ma wysoką skuteczność, sprawdzają nam też firmy przed podjęciem współpracy, dzięki czemu udalo się uniknąć problemów :) Polecamy :)
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    04.11.2021 08:15

    Inne

    W 100% polecam. Ściągnęli kasę z przed 5 lat. Sprawę dawno spisałem na straty a tu proszę :) Pozdrawiam cała ekipę Lectio :)
    ReviewUserIcon
    Marian

    03.11.2021 20:38

    Inne

    Kasę odzyskali od mojego dłużnika z przed 9 lat ! POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Andrzej Ciszewski

    03.11.2021 12:09

    Inne

    Dla mojej firmy Lectio odzyskało stary dług, który według komornika był niemożliwy do odzyskania. Bieżące sprawy odzyskują równie skutecznie.Żałuję, że trafiłem na nich tak późno.
    ReviewUserIcon
    malgosia

    03.11.2021 12:02

    Inne

    Zdecydowanie polecam, ich detektyw znalazł ukryty majątek dłużnika ! 8 lat unikał (usunięte przez administratora) odpowiedzialności... żałuje tylko jednego - dlaczego trafiłam na Lectio tak późno....
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    03.11.2021 11:50

    Inne

    Sąd, komornik, masa innych windykacji nie pomogła. Dopiero firma Lectio odzyskała moje pieniądze ! Polecam polecam polecam !!

    Kontakt - LECTIO Sp. z o.o.

    Kiełczowska 70 51-354 Wrocław

    Lectio Sp. z o.o
    ReviewUserIcon
    Tom Trans

    29.10.2021 15:57

    Inne

    Jak najbardziej polecam!
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    27.10.2021 13:47

    Inne

    Odzyskali pieniadze za dlug z 2013, z odsetkami wyszło 111794 zł. Umowe na ich uslugi podpisalem w listopadzie w tamtym roku, a dzis odebralem ostatnia transze od dluznika. Polecam firme Lectio jak konkretną windykacje !
    ReviewUserIcon
    KLient

    26.10.2021 14:57

    Inne

    Spoko firma, raz ściagną, raz nie, bez ściem i obietnic.
    ReviewUserIcon
    Andrzej Nowicki

    26.10.2021 14:38

    Inne

    Pierwsza windykacja, z której jestem zadowolony. Bez czarowania, konkretni i skuteczni
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Krawiec

    25.10.2021 12:18

    Inne

    Mają skuteczną windykację i co ważne, rozliczamy się dopiero, jak ściągną pieniądze od dłużnika.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LECTIO?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    25.10.2021 10:20

    Inne

    Polecam, odzyskali pieniądze tam, gdzie komornik rozłożył ręce. Fakt, troche to trwało, ale zakończyło się sukcesem.
    ReviewUserIcon
    Jan

    22.10.2021 10:38

    Pracownik

    Moj dluznik ukryl swoj majatek ale lectio i ich detektyw doszli co gdzie jest.. efekt ? Dluznik zadeklarowal splaty ktore systematycznie splaca. Polecam z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    TransTom

    22.10.2021 09:08

    Inne

    Sprawa oddana na koniec sierpnia,na razie czekam na efekt. Ich wywiad gospodarczy pomógł bo odradzili współpracę z jedna firma która okazała się wałkiem. Polecam
    ReviewUserIcon
    Katarzyna P.

    21.10.2021 20:54

    Inne

    Polecam, są skuteczni i konkretni. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
    ReviewUserIcon
    Pawel

    21.10.2021 18:37

    Inne

    Ja polecam odzyskali mi kase kontakt tez ok
    ReviewUserIcon
    UTiS Suchocki

    21.10.2021 18:36

    Pracownik

    Czekałem rok na zakończenie sprawy, odzyskali pieniążki +odsetki. Polecam
    ReviewUserIcon
    Piotr

    20.10.2021 11:11

    Inne

    Polecam, współpracuje z firmą ponad rok i jestem zadowolony. Jasne, nie maja skuteczności 100%, ale niektórych spraw po prostu nie da sie odzyskac. Oceniam ich wysoko na tle innych firm windykacyjnych.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    19.10.2021 15:07

    Inne

    Polecam, współpraca bez zbędnych kosztów, rozliczenie po sukcesie, czyli tak jak powinno być.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    18.10.2021 11:59

    Inne

    Zdecydowanie polecam! Az się zdziwiłam, jak odzyskali mi dług sprzed 5 lat, choć byłam sceptycznie nastawiona! Kontakt z opiekunem super.
    ReviewUserIcon
    Franciszek

    18.10.2021 11:56

    Inne

    Współpraca przebiegała raczej bez większych zastrzeżeń. Odzyskali kasę dość szybko, dlatego moge polecić.

    Zostaw merytoryczną opinię o LECTIO Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.