Opinie o Alpfa Workforce A.s w Oslo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Alpfa Workforce A.s. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alpfa Workforce A.s o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpfa Workforce A.s w Oslo

Xxx Nowy wpis

Po świętach firma się nie odzywa do pracowników busy zabrali nie odbieraja telefonów porażka. Joanne przerosło zadanie nie ogarnia tematu .powinni do sądu podać tą firmę

Maestro Nowy wpis

Firma wbrew ustaleniom nie zapewniła grupie inżynierów ani stanowisk biurowych do pracy, ani nawet drukarki, po prostu wskakuj w gumofilce i jazda na budowę jakby to była zwykła praca przy łopacie. Ponadto ekipa spakowała ze sobą na wyjazd do Holandii 50% sprzętu, który nigdy nie został użyty z powodu wprowadzenia w błąd przez pracowników firmy. Generalnie wszystkie ustalenia poczynione przed wyjazdem oraz deklaracje ze strony Alpha Workforce niemal w 100% rozminęły się z rzeczywistością zastaną na miejscu. Masakra.

rafał Nowy wpis

A co oni robią w Rotterdamie jakies konstrukcje czy coś dla monterów rur mają ? Poprawiło się coś w tej firmie czy dalej problem z kasą ?

Holender

Onecenie firma pracuje w Holandii ma projekt w Roterdam problemy z wypłatami noclegi na statku przy czym 100 osób tam mieszka i weekendy i nie tylko (usunięte przez administratora) porażka w pracy foreman (usunięte przez administratora)strazenie karanie finansowe nie polecam kadry nie pomogą w niczym.zalatwic spraw biurowych

Anonim Nowy wpis
@Holender

Pracowałem tam rotacja 4 na 2 dwa dni przed wyjazdem dzwonią pan nie jedzie a ja już spakowany itp busy z wypożyczalni i same (usunięte przez administratora) mojego ojca a jak się prosi o zwrot rzeczy to kaza mu przyjechać to jest chore o 1-30 masz przerwę a każą ci schodzić na przerwę o 11-20 zanim dojdziesz na kantynę to masz 11-40 a każą wychodzić o 12-30 bo teraz pracują w europorcie nie polecam tam co się ludzie wybierają

Czy po rozmowie w Alpfa Workforce A.s rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
zawiedziony

obiecuja zlote gory ale jak juz wyjedziesz to jestes tylko tania siła robocza

Lolek

(usunięte przez administratora) , nic nie wiesz , kontakt z biurem zapomnij , zaczynasz pytać jesteś do zwolnienia bo jesteś nie wygodny , firma zarejestrowana w irlandi płacą z konta litewskiego , jak by co nie wiadomo do kogo się udać. Wiadomo jak to w agencji mają cię gdzieś , przynosisz dochód jest ok , starasz się o swoje , wypad.

Rysiek

Cześć co wiecie o tej firmie czy warto z nimi jechać do Norwegi?

Zostaw merytoryczną opinię o Alpfa Workforce A.s - Oslo

• Jak się pracuje w Alpfa Workforce A.s?

Zobacz opinie na temat firmy Alpfa Workforce A.s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpfa Workforce A.s?

Alpfa Workforce A.s