QUIP AG

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o QUIP AG

Oliwia z Polski

Pracowałam przy Komisjonawaniu towaru i pakowanie mięsa i wędlin. Ogólnie praca spokojna, kwatery ładne, busami dowożą pracowników. Praca dość łatwa, spokojna, ladne kwatery , busiki dowożą do pracy. Przełożeni pomocni. Uzyskałam sporo pomocy od koordynatorki - Pani Agnieszki Malinowskiej. Z czystej sumieniem bardzo miło wspominam współpracę.

Andrzej

Z firmą Quip współpracuję już 4 lata i jestem bardzo zadowolony ze współpracy a przede wszystkim z panią Agnieszką Malinowską oraz z panią Juta H. Obie panie opiekują się moją osobą od samego początku .Zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie.Kiedy kończy mi się praca w bardzo krótkim czasie dostaje konkretne oferty .Takie problemy jak braki odzieży roboczej nie istnieją .Ubrania do pracy zawsze dostaje w wyznaczonym terminie.Wiem jak nie które agencje pracy traktują pracowników w firmie Quip takich problemów nie ma . Właśnie ostatnio straciłem pracę z winy pracodawcy poprostu bez podania przyczyn mnie zwolnił i tu zaraz przyszła pomoc w postaci nowej fajnej oferty pracy pracuję w firmie Simens i jestem bardzo zadowolony.

@Kosa

pracowałem przy produkcji okien w Bad Mergentheim. Szukałem na już pracy, Pani Agnieszka to anioł, sprawiła ze zatrudniono mnie w ciagu kilku dni. Umowa bezpośrednio z pracodawcą. Praca jak praca, dość łatwa. Kwatery ok.

Administrator Nowy wpis

QUIP AG szuka kogoś na to stanowisko Elektryk. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie QUIP AG? Czy można liczyć na premię?

Kosa
Kandydat

Stanowisko pracy Monter, rekrutacja prowadzona przez Quip. Podzielcie się opiniami czy warto? Ile można zarobić? Zakwaterowanie faktycznie gratis???

Halina
@ZByszek

Kwatery ok? A powiesz proszę coś więcej o ich warunkach?

@Halina

A co chcesz wiedzieć? Kwatery ogólnie ładne, czyste. Nie jakiś tam późny gierek...wiec naprawde ok.

Halina
@ZByszek

A w ile osób trzeba mieszkać?

Bryza
@Kosa

Kwatery ładne za co plus, praca lekka. Na początek wiadomo stawka mniejsza, a potem lepiej płaca :)

Dziękujemy za opinię ;)

Nowy Nowy wpis
@ZByszek

Czy mogę prosić o jakieś informacje odnośnie zakwaterowania ? zakwaterowanie jednoosobowe , praca w Roto? Zarobki? Czy zakwaterowanie było płatne? Dojazd zapewniany przez agencje? Ile tak naprawdę można zarobić w Niemczech, tam gdzie Pan opisuje prace, netto na rękę? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Czy często QUIP AG poszukuje kogoś na stanowisko Elektromechanik? Ile osób tam pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie QUIP AG. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Instalator Urzadzen Grzewczych i Sanitarnych - Hydraulik?
andrzej

pracuje jako lakiernik w Siemens München .. świetni koordynatorzy, duzy komfort pracy, nie trzeba znac niemieckiego, mila atmosfera, dobre pieniadze .

@andrzej

Dziękujemy Panie Andrzeju za pozostawienie opinii. Ciepło pozdrawiamy ;)

On
@andrzej

A jak wygląda zakwaterowanie?

kandydat
@andrzej

A ile godzin tygodniowo pracujesz? są nadgodziny?

Czy Pokojówka jest możliwy w firmie QUIP AG? Ktoś z pracujących się wypowie?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Stolarz w QUIP AG? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Karol

Siemens Berlin – elektryk – dobre zarobki mila atmosfera pracy , bardzo dobra opieka koordynatora – p. Agnieszka Kwatery ok.

@Karol

Dziękujemy Panie Karolu za opinię ;)

Oliwia z Polski

Adam Ka
@Oliwia z Polski

Miałam okazję pracować poprzez firmę Quip. Kontakt głównie z Panią Agnieszka. Bez zastrzeżeń. Kiedy potrzebowałem pomocy, otrzymałem ja. Jeśli wroce do Niemiec to kontakt tylko z nimi

@Oliwia z Polski

Dzień dobry Pani Oliwio, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy ;)

@Adam Ka

Dziękujemy za opinie ;)

Andrzej

@Andrzej

Dzień dobry Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy serdecznie ;)

angelika

Pracuje w Tchibo dzięki quip. Opieka koordynatorka, kwatery ok. Nie ma co narzekać. Praca jak praca, nie jest źle

Firma QUIP AG prowadzi obecnie rekrutację w mieście München. Ile płacą na stanowisku Kierowca?

Maniek
Kandydat

Ślusarz, monter - jakie opinie?

W QUIP AG trwa rekrutacja na stanowisko Lakiernik. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Rafał
Kandydat

Spawacz w Siemens, zatrudnienie przez Quip. Jak to wygląda? Jak sama praca, warto? Pozdrawiam

Czy w firmie QUIP AG da się zarobić 4800 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Mechanik Samochodowy?

Zostaw merytoryczną opinię o QUIP AG - Baesweiler

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w QUIP AG?

Zobacz opinie na temat firmy QUIP AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIP AG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie QUIP AG?

Liczba opinii klientów firmy QUIP AG, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!